طراحی سایت مجله اینترنتی
26/11/2017
طراحی سایت
طراحی سایت معماری
29/11/2017
نمایش همه

طراحی سایت جستجوگر

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت جستجوگر

 

 

طراحی سایت جستجوگر امکان جستجو در میان دایرکتوری که لیستی از وب سایت ها را در خود فراهم می آورد که می تواند کاربران را بسته به کلمه کلیدی که جستجو و سرچ نموده اند هدایت نمایند.

 

 

 

طراحی وب سایت جستجوگر

 

 

 

طراحی وب سایت جستجوگر لیستی از وب سایت ها در زمینه های مختلف را در دیتابیس خود قرار می دهد و سپس به واسط کلمه کلیدی کاربران ، لیستی از وب سایت ها را به نمایش می گذارد که می تواند به رفع نیاز کاربران شما منجر گردد. طراحی سایت جستجوگر می تواند بستری را فراهم نماید تا لیستی از وب سایت ها را در دایرکتوری و دیتابیس قرار دهید و سپس متناسب با نیاز و خواسته کاربر به نمایش لیستی از وب سایت ها اقدام نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت جستجوگر چه قابلیت هایی دارد؟

 

 

 

طراحی سایت جستجوگر می تواند قابلیت های مختلف مانند امکان جستجو ف امکان درج کلمه کلیدی ، امکان مشاهده لیستی از وب سایت ها به عنوان خروجی را فراهم می آورد. طراحی سایت جستجوگر به صورت تخصصی که لیست وب سایت ها در زمینه مشخص و معین را موجود نماید نیز از دیگر انواع طراحی سایت جستجوگر می باشد که می تواند کارایی بالایی را برای کاربرانی که می خواهند جستجو تخصصی در زمینه مشخصی را داشته باشند را فراهم می آورد. سایت های درج آگهی امکان جستجو را در دسته بندی و نیز زمینه مشخص را فراهم می آورد و نیز اینکه گوگل از جمله طراحی سایت جستجوگر حرفه ای می باشد که توسط کاربران در کشورهای متعدد مورد کاربرد قرار می گیرد.