طراحی سایت شرکت خدماتی
دامنه طراحی سایت به نام شما باشد
22/07/2018
اصطلاحات طراحی سایت
طراحی سایت و اصول سئو حرفه ای
22/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت حرفه ای چه قابلیت هایی دارد؟

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای چه قابلیت هایی دارد؟

 

 

 

طراحی سایت آیا یک وبلاگ از یک طراحی سایت از پلت فرم رسانه های اجتماعی نمی دانید؟ آیا شما برای اولین طراحی سایت کسب و کار خود آماده هستید اما نمی دانید چگونه شروع به کار کنید؟

داشتن یک طراحی سایت حرفه ای و جامع برای تقریبا هر کسب و کار جدید مهم است. اما شروع به کار می تواند برای کسانی که هرگز طراحی سایت خود را قبلا ندیده اند، تهدید کننده باشد. در زیر نکات برای ساختن اولین طراحی سایت کسب و کار شماست.

 

طراحی سایت

برای طراحی سایت خود هدف تعیین نمایید

 

طراحی وب سایت هر طراحی سایت کسب و کار کوچک متفاوت است، زیرا هر یک از اهداف دیگری به کار می رود. اگر می خواهید اولین طراحی سایت کسب و کار خود را به عنوان یک پورتال برای مردم برای خرید محصولات، شما باید آن را در اطراف آن هدف ساخت. اگر میخواهید اطلاعات را ارائه کنید و مشتریان بالقوه را برای تماس با شما جلب کنید، باید آن را با اهداف ذهنی خود بسازید. یک وبسایت بدون هدف روشن تنها وقت و پول خود را صرف هزینه های کمتری می کند، درصورتی که آن را داشته باشید.

 

 

محتوا در طراحی سایت

 

طراحی سایت تهران قبل از شروع ساختن اولین طراحی سایت کسب و کار خود، باید حداقل در شرایط اساسی تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید بگویید. به گفته امیلی براکت، رییس شرکت طراحی و نمایندگی Visible Logic، مالک وبسایت حداقل باید ایجاد محتوا را برای سایت خود آغاز کند. حتی اگر قصد دارید کسی را برای ویرایش یا اصلاح آن استخدام کنید، پیام اصلی شرکت شما بیشتر از هرکس دیگری خواهد بود.

 

هدف شما از طراحی سایت چیست

 

 

با این حال، می خواهید اطمینان حاصل کنید که محتوای نوشته شده طراحی سایت شما خیلی طولانی نیست. بازدیدکنندگان طراحی سایت اغلب زمان خواندن را از طریق صفحات محتوا فقط برای یافتن اطلاعات اساسی صرف نمی کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که نکات مهم در مورد شرکت شما و پیشنهادات آن بسیار روشن و آسان است برای بازدیدکنندگان برای پیدا کردن.

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

اهداف خود را به مشتریان طراحی سایت خود بگویید

 

همچنین می تواند به خواندن مطالب شما به عنوان یک بازدید کننده بالقوه کمک کند. بر طبق برک، یک جنجالی که او در میان صاحبان طراحی سایت های جدید می بیند، تمایل به تمرکز بر روی آنچه که انجام می دهند، نه به نفع آنها برای مشتریان یا مشتریان است.

 

 

درخواست همکاری در طراحی سایت خود

 

راه دیگری برای رسیدن به اهداف خود برای بازدیدکنندگان، این است که از تماسهای عملی استفاده کنید. آیا می خواهید آنها را برای خبرنامه خود ثبت نام کنید؟ اگر چنین است، یک فرم را در صفحه اصلی خود اضافه کنید. آیا می خواهید آنها را از طریق مجموعه جدید محصولات خود خریداری کنید؟ به آنها بگویید.

 

سلسله مراتب در طراحی سایت خود ایجاد نمایید

 

تقریبا تمام طراحی سایت های کسب و کار شامل حداقل چند صفحه مختلف است. شما ممکن است بخواهید با فرمت بسیار ساده، از جمله یک صفحه اصلی، در مورد صفحه و صفحه تماس، بروید. یا ممکن است صفحات مختلف برای خدمات مختلف خود را با یک صفحه خدمات اصلی ارائه دهید که یک نمای کلی را ارائه می دهد. این چیزی است که شما باید قبل از ساختن یا استخدام کسی برای ساختن سایت خود تصمیم بگیرید یا حداقل آن را در نظر بگیرید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایده های جدید در طراحی سایت

 

اگر مطمئن نیستید که چگونه طراحی سایت اول کسب و کارتان را نگاه کنید یا اینکه محتوای خواندن را بخوانید، برای برخی از وبسایتهایی که واقعا دوستشان دارید، نگاه کنید. البته آنها را کپی نکنید. اما به دنبال برخی الهامات بیرونی می تواند به شما در درک آنچه که از سایت جدید خود می خواهید کمک کند.

 

 

کسب و کارهای کوچک برای پول نقد ممکن است مایل به رفتن به DIY مسیر برای اولین طراحی سایت کسب و کار خود را. در حالی که برخی از این ها را با موفقیت انجام داده اند، برای یک مالک جدید کسب و کار مشکل است. Bracket در مصاحبه تلفنی با روند تجاری کوچک گفت:

 

“من همیشه از صاحبان کسب و کار می خواهم که وبسایت خود را ایجاد کنند. آنها خیلی افتخار می کردند و این تجربه ی یادگیری عالی بود. اما واقعیت این است که مشتریان اهمیتی نمی دهند که تجربه ی یادگیری عالی چیست. آنها فقط مراقبند که طراحی سایت شما حرفه ای باشد. بنابراین حتی اگر شما واقعا به آن سختی کار کردید، اگر به نظر حرفه ای نرسید، می تواند برای کسب و کار شما زیان آور باشد. ”