طراحی سایت
طراحی سایت کارشناس روانشناسی
25/07/2018
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت در ۲۰۱۸
30/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت حرفه ای چه نکاتی دارد؟

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای چه نکاتی دارد؟

 

 

طراحی سایت تهران طراحی سایت حرفه ای راهنمایی و ترفندها را از یک قرن انباشته تجربه سخت به دست آورده اند. اغلب گفته می شود جایگزینی برای تجربه وجود ندارد – اما کلید های میانبر برای آن وجود دارد. ما با توسعه دهندگان چاشنی صحبت کردیم؛ افرادی که بیش از حلقه ها و برده های بیش از ویژگی های روزانه و روزانه را تحمل می کنند. این مجموعه ای از راهنمایی ها مستقیما از چهره به چهره برخوردار است.

 

یک حفره شناخته شده از دانش که بیش از حد به عنوان یک بافر ناکافی تعریف شده است فیلتر شده است تا ۲۵ ویژگی، ترفندها و نکات خوب را به شما بدهد. خدمات منبع باز وجود دارد که توسعه دهندگان آرامش می یابند، هک شدن برنامه های موبایل و راهنمایی های طراحی سایت پاسخگو. ما چند تا از این اسرار ستاره ای را شنیده ایم، اما بسیاری از آنها حتی با ما جدید بودند. ما مطمئن هستیم که شما بیش از یک یا دو را برای اضافه کردن نوار ابزار خود خواهید یافت.

 

 

 

کدها را در طراحی سایت خود حرفه ای نمایید

 

بن همچنین فکر می کند که بازگشت به چارچوب ها و کتابخانه ها همیشه بهترین پاسخ نیست. “اگر شما یک پروژه کوچک را برنامه نویسی کرده اید، همیشه، به عنوان مثال، شامل jQuery می شود، فکر می کنید” آیا می توانم این کار را با وانیل JS انجام دهم؟ “” ممکن است متوجه شوید که در واقع می توانید آن را در JavaScript، بهتر و سریعتر انجام دهید.

 

به طور خاص تیم کارکنان، به یاد داشته باشید که افراد دیگر باید کد شما را درک کنند – از منابع خود استفاده کنید و از طریق فایل هایتان کار کنید. شین S. Mielke می گوید: “همیشه کد خود را بیان کنید، لایه های خود را بنویسید و PSD ها و FLA های خود را سازماندهی کنید. فایل های سازمان یافته تر شما راحت تر است که برای شما یا دیگران برای پریدن و درک چگونگی کار و نحوه کار آنها باشد. ”

 

امنیت در طراحی سایت

 

قبل از اینکه با یک طراحی سایت زندگی کنید، مطمئن شوید که آن را از طریق ASafaWeb.com اجرا کنید (تلفظ Safer-Web). “این سایت، توسط مایکروسافت MVP تروی هانت نوشته شده است، طراحی سایت های ASP.NET را برای یک سری مسائل امنیتی رایج اسکن می کند. “اگر شما هر یک از تست ها را شکست، آن را به شما توصیه می کند که چگونه برای حل مشکل.”

 

 

تصاویر با کیفیت در طراحی سایت خود فرار نمایید

 

Pixel Perfect یک ابزار Unboxed برای مقایسه طرح های اولیه با جلویی واقعی است که فرایند انکشاف آن از بین می رود. “این افزونه کمیاب فایرفاکس به شما اجازه می دهد تا یک نسخه JPEG از طرح های خود را در بالای صفحه قرار دهید،” تیم Unboxed می گوید. “شما می توانید به آخرین پیکسل که تمام چیزها را مرتب کرده اید را بررسی کنید!”

 

 

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

شماره تماس را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

مایک بالان می گوید: “اکثر دستگاه های تلفن همراه توانایی برقراری تماس را دارند، بنابراین از کد آن در کد صفحه خود استفاده کنید.” شماره را در برچسب <a href> قرار دهید. به جای http: // به عنوان پروتکل که از “tel:” استفاده می کنید

 

 

آیا طراحی سایت شما برای صفحه نمایش شبکیه آماده است؟ فکر نکنید فقط به این دلیل که اعداد در حال حاضر در سمت راست شما هستند، زیرا این کار برای همیشه باقی نخواهد ماند.

 

منوی ثابت در طراحی سایت

 

آیا می خواهید ناوبری ثابت یا نوار تماس را در پایین طراحی سایت خود داشته باشید؟ هنگامی که آن را به تلفن همراه می آید، باید بدانید که تنها چند مرورگر از کلاس “ثابت” پشتیبانی می کند. مایک می گوید: “ویندوز فون ۷ کلاس” ثابت “را با” استاتیک “جایگزین می کند. این کار خوبی نیست.

 

گرافیک در طراحی سایت خود را حرفه ای نمایید

 

دکمه ها، آیکون ها و پس زمینه ها را به جادو تبدیل کنید تا سرعت دانلود صفحه را افزایش دهید. ترکیب چندین عکس به یک فایل باعث کاهش تعداد درخواست هایی که مشتری باید به سرور شما ارائه دهد. ریش کوچ “می گوید:” برخی از توسعه دهندگان تصاویر را بر اساس نوع گروه بندی می کنند، “دیگران فقط همه چیز را به یک فایل ترکیب می کنند”.

 

پس از آن شما از ویژگی CSS پس زمینه موقعیت برای نشان دادن بخشی از تصویر که می خواهید استفاده کنید. تصویر بارگیری می شود یک بار، یکبار یک بار فشار داده شده و یک بار درخواست شده است. اگر به نظر می رسد که خیلی سخت کار می کند، از ابزار SpriteMe آنلاین برای انجام کار خر استفاده کنید. این صفحه شما را برای تصاویری که می توانند ترکیب و تولید CSS را برای شما اسکن کند.

 

 

از فضاهای سفید در طراحی سایت خود استفاده نمایید

 

ریش می گوید: “کاهش فضای سفید و حتی نام های عملکردی از جاوا اسکریپت و CSS شما به میزان قابل توجهی زمان بارگذاری صفحه را کاهش خواهد داد.” او پیشنهاد می کند همه جاوااسکریپت و CSS خود را به یک یا دو فایل بسپارد و سپس آنها را از طریق کمپرسور YUI منتقل کند.