طراحی سایت حرفه ای در تهران
16/04/2019
نموه کد طراحی سایت
کاربرد انیمیشن ها در طراحی سایت
17/04/2019
نمایش همه

طراحی سایت خبرگزاری آنلاین

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت خبرگزاری آنلاین با توجه به این که در حال حاضر طیف استفاده کردن از دستگاه های دیجیتالی در طراحی سایت روز به روز در حال گسترش است همه سعی می کنند از این طریق مخاطبان خود را حفظ کنند وگرنه محکوم به نیستی و فنا هستند. ما دراین مقاله شما را با روش های طراحی سایت خبری آشنا می کنیم. درسته که در عصر حاضر روزنامه ها هنوز خواننده های خودرا حفظ کرده اند ولی با تغیرات ایجاد شده در روزنامه ها نه انتشارات چاپ آن ها بلکه منبع خبر گزاری آنها که هروز در حال تغیر است برای دریافت سریع تر خبرها از منابع مختلف و منابع موثق اگر شما علاقه دارید با یک منبع خبری و طراحی سایت خوب آشنا شوید ما در این مقاله به معرفی طراحی سایت های خوب خبری می پردازیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت گلو بال نیوز

این طراحی سایت خبری هم از نظر ظاهر و هم از نظر فنی بسیار تاثیر گذار است در طراحی سایت این سایت خبری عناصر خبری و مرزهای اصلی و قسمت هایی که در آن تغیرات کوچک ایجاد می شود به طرز بی نظیری  طراحی شده است و در نمایش گرهای پر تراکم ، تایپیو گرافی بسیار زیبای آن می درخشد وبا تصاویر بسیار زیبایی طراحی سایت این سایت خبری رخ می نماید . سرعت در خبر رسانی طراحی سایت خبری از سایر موارد با اهمیت تر است ریسپانسیو بودن این سایت ها از موارد بسیار مهم دیگر است که باید در طراحی سایت خبری باید در نظر گرفته شود.

 

طراحی سایت

 

طراحی سایت ریپابلیک

این خبرگزاری، طراحی سایت اخبار گزاری است که اخبار سیاسی و فرهنگی را پوشش می دهد و از لحاظ فنی و به صورت تطبیقی با طراحی سایت ریسپانسیو طراحی شده است و امکانات بسیار خوبی را برای پاورقی طراحی سایت و حاشیه تکمیلی محتوا طراحی کرده است. ساختار طراحی سایت این وب سایت به صورت تک ستون است تا توجه مخاطب را به خود حفظ کند و به این ترتیب مشکلات سایت ریسپانسیو را ندارد. طراحی سایت حرفه ای در تهران یکی از تخصصی ترین خدمات وب سایت نونگار پردازش می باشد که در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت توین کانتری

این طراحی سایت خبری اولین سایت و قدیمی ترین طراحی سایت خبری است که مورد توجه مردم آمریکا قرار گرفته است وبا وجود آمدن نسخه ریسپانسیو آن بیشتر مورد توجه قرار گرفت در طراحی سایت این سایت خبری که با تایپو گرافی خوب زبان بصری در خشان تر گردیده است و صحنه بازدید مناسبی را برای بازدید کنندگان ایجاد می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت کرو گیشن

این طراحی سایت خبری که یکی از جالب ترین عناوین خبری را با طراحی سایت ساده به نمایش می گزارد و این طراحی سایت خبری یکی از جالبترین سایت های خبری است که دارای مرز بندی مناسب بین عناصر طراحی سایت است و در عین طراحی سایت مناسب و زیبا طراحی سایت جذاب است.