سبک سازی در طراحی سایت
طراحی سایت قالب آماده
06/11/2017
سئو سایت فوری
طراحی سایت فرهنگسرا
08/11/2017
نمایش همه

طراحی سایت خبری با وردپرس

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت خبری با وردپرس

 

 

 

طراحی سایت خبری با وردپرس از سیستم های مدیریت محتوای مورد استفاده به منظور طراحی سایت خبری می باشد و از به راحتی امکان درج خبر در فرمت های مختلف و نیز همچنین متصل نمودن ار اس اس را نیز می تواند فراهم نماید.

 

 

 

طراحی وب سایت خبری

 

 

طراحی وب سایت خبری امذروزه از جمله سایت های پرترافیک و نیز پردرآمد می باشند که به واسط درج خبر، درج رپرتاژ خبری ، بنر خبری مواردی می باشند که به عنوان منبع درآمد برای طراحی سایت خبری تعیین می گردد. امروزه طراحی سایت خبری با توجه بسیاری همراه می شود و سایت های خبری و نیز پایگاه های خبری متعددی طراحی گردیده است.

 

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت خبری چه قابلیت هایی فراهم می نماید؟

 

 

طراحی سایت خبری می تواند به واسط سیستم مدیریت محتوا خبری ، به واسط سیستم مدیریت محتوا وردپرس و نیز جوملا طراحی گردد.  می توان در زمان طراحی سایت و طراحی قالب فرمت سایت خبری را به عنوان قالب سایت انتخاب نمود که در آن دسته بندی از خبرها و نیز همچنین درج آخرین خبرها در صفحه اول ، درج بنرهای خبری مواردی می باشد که در زمان طراحی سایت خبری بسیار مورد توجه قرار می گیرد. طراحی سایت خبری با وردپرس می تواند فرمت های مختلف خبر مانند تکس ، تصویر ، ویدیو ، فایل های مولتی مدیا را می بایست شامل گردد.