طراحی سایت
طراحی سایت ساختمانی
16/08/2017
طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
طراحی سایت کم هزینه
20/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت خبری حرفه ای

طراحی سایت خبری حرفه ای

 

 

 

طراحی سایت خبری حرفه ای به واسط سیستم مدیریت محتوا وردپرس ، جوملا و یا CMS های اختصاصی خبری میسر می گردد و می تواند علاوه بر انتشار خبر قابلیت های متعددی را درج نماید که هر یک می تواند بر کارایی طراحی سایت خبری بیفزاید. طراحی سایت خبری حرفه ای امکاناتی همچون سیستم ار اس اس خوان ، درج فایل های مولتی مدیا مواردی هستند که می توانند طراحی سایت خبری حرفه ای را ایجاد نمایند.

 

 

طراحی وب سایت خبری حرفه ای

 

 

طراحی وب سایت خبری حرفه ای می تواند درج اخبار و نیز  درج فایل های مولتی مدیا در جهت القای بهتر اخبار درج گردد. امروزه طراحی سایت های خبری ترافیک بالایی را به سمت خود جذب نموده اند و از این رو می تواند درآمدزایی بالایی را برای مالک طراحی سایت خبری داشته باشد. طراحی سایت خبری می تواند در کنار درج خبر آیتم هایی همچون اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی را داشته باشد که این خود می تواند در انتشار بیشتر خبر و رساندن خبر به دیگر افراد موثر باشد. امکان انتشار در شبکه های اجتماعی نیز خود می تواند موجب دیده شدن خبر توسط افراد بیشتر گردد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

درآمدزایی طراحی سایت خبری

 

طراحی سایت های خبری به دلیل ترافیک بالایی از کاربران را که در سایت خود دارد فرصت های سرمایه گذاری را فراهم می آورد. طراحی سایت خبری به واسط گرفتن بنرهای تبلیغاتی ، درج رپرتاژهای آگهی درآمدزایی بالایی را به دنبال داشته است در واقع ترافیک بالا در طراحی سایت به دنبال خود درآمدزایی را خواهد داشت. سایت های خبری ممکن است در طول یک روز تعداد خبری مساوی ۵۰ خبر و یا کمتر و بیشتر را نیز داشته باشند و این خود حجم انبوهی از خبر خواهد شد که هر یک می تواند ترافیک را برای سایت شما به دنبال داشته باشد. اینکه خبر شما دسته اول باشد و ابتدا در سایت شما درج گردد موجب اعتبار بخشی بالا به طراحی سایت شما می شود که در گذر زمان می تواند سایت شما را در نتایج جستجو در رنکینگ بالاتری قرار دهد و این خود موجب افزایش ترافیک شما می گردد.