طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت کتاب
11/10/2017
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت سفارشی
14/10/2017
نمایش همه

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

طراحی سایت پانا

طراحی سایت پانا

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

 

 

 

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی این فرصت را فراهم می آورد که کسب وکارها کالاهای خود را به واسط دسته بندی فراهم نماید. این دسته بندی ها به راحتی می تواند کاربران را به سمت صفحه مورد نظر هدایت نمایند و کاربران می تواند تمامی محصولات و کالاها در برند ونیز دسته خاصی را مشاهده نمایند. همچنین امکان مشاهده نمودن محصولات براساس ویژگی خاصی را مشاهده نمایند.

 

 

طراحی وب سایت خرید و فروش اینترنتی

 

 

 

طراحی وب سایت خرید و فروش اینترنتی امروزه درآمدزایی بالایی را برای کاربران خود فراهم آورد. سایت علی بابا ، ebay از جمله سایت های خرید وفروش اینترنتی می باشد که درآمدزایی بالایی را باری مالکان خود فراهم آورده است. سایت دیجی کالا نیز در ایران از جمله سایت های خرید و فروش اینترنتی موفق می باشد که درآمدزایی بالایی را فراهم نموده است. اغلب طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی با قیمتی پایین تر محصولات و کالاها را به فروش می رسانند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

 

 

 

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی قابلیت هایی همچون امکان جستجو را برای شما فراهم می آورد تا مشخصاتی که می خواهید را مشخص نمایید و این امر می تواند اغلب رضایتمندی کاربران را فراهم نماید. همچنین اغلب خرید و فروش اینترنتی با کاهش قیمت بر روی محصولات همراه می شود و نیز همچنین اینکه کاربران به راحتی وارد سایت می شوند و محصولات خود را انتخاب می نمایند و سپس کالای آنها در منزل و آدرس انها تحویل داده می شود همچنین اینکه امکان تعویض برای کالای معیوب نیز وجود دارد که خود می تواند اعتماد را برای افراد بوجود آورد.