طراحی سایت
چگونه عکس برای محتوای طراحی سایت خود فراهم نمایید
15/08/2018
طراحی سایت
محتوا طراحی سایت و ارتباط مشتریان
16/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت خود را به روز نمایی نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت خود را به روزنمایی نمایید

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت ها چیزی نیستند که مردم اغلب از نظر نگهداری فکر می کنند. بله اغلب تعمیر و نگهداری طراحی سایت می باشد. برای چیزهای فیزیکی است. خانه ها نیاز به نگهداری دارند. اتومبیل نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. دندان نیاز به نگهداری دارد. چیزهایی در اینترنت؟ کسانی که نیاز به نگهداری ندارند. این یک فضای مجازی است، درست است؟

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

نه، این مورد نیست به دلایل مختلف، طراحی سایت ها نیاز به تعمیر و نگهداری به اندازه بدن یا ماشین خود را دارند. اگر چه می توان آن را آسان نادیده گرفت، ضروری است که آنلاین رقابتی باقی بماند، و همچنین یک بخش مفید و جدایی ناپذیر از داشتن یک طراحی سایت در وهله اول است. این مقاله یک مرور کلی از نگهداری طراحی سایت است، چرا که مهم است، وقتی که آن را انجام دهید و بهترین شیوه ها را در نظر داشته باشید.

 

اهمیت نگهداری طراحی سایت و به روز رسانی

 

بزرگترین دلیل برای حفظ طراحی سایت به خوبی حفظ و به روز است که این کار را انجام نمی دهد، اغلب منجر به نرم افزار اشکالات، موتور جستجوگر فقیر و کاربران نا امید. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری شامل به روز رسانی هایی است که بازدیدکنندگان منظم به دنبال آن هستند و امنیت را افزایش می دهد، جلوگیری از چیزهایی مانند بدافزار و هک شدن.

 

به روز رسانی طراحی سایت خود را داشته باشید

طراحی سایت

طراحی سایت

موارد متعددی وجود دارد که شما می خواهید سایت خود را بهروز کنید و نگه دارید. اگر محتوای شما قدیمی و راکد باشد، کاربران ناامید خواهند شد و اگر کارها به درستی کار نکند، ناامید خواهند شد. بنابراین، خوب است که در هر هفته در عملکرد طراحی سایت، و برنامه ریزی در مراحل مختلف تعمیر و نگهداری به طور منظم. ترافیک بیشتر طراحی سایت، تعمیر و نگهداری بیشتر ضروری است. در زیر لیستی از شرایطی است که در آن شما خواهان انجام تعمیر و نگهداری هستید.

 

محصولات جدید راه اندازی – همیشه طراحی سایت خود را تا تاریخ با آخرین محصولات و ارائه خود را حفظ کنید. اطمینان حاصل کنید که قیمت گذاری شما در تمام رسانه های بازاریابی دقیق است.

 

 

ویژگی های جدید اضافه کنید – قابلیت طراحی سایت خود را گسترش دهید و ارتقا یا گسترش امکانات موجود را نصب کنید. نرم افزار ارتقاء و نگهداری نرم افزار قلب به روز رسانی طراحی سایت است. این صافی و امنیت را تضمین می کند. موارد زیر برای اطمینان از انجام این کار در هنگام به روز رسانی یک طراحی سایت زیر است.

 

پشتبانی طراحی سایت خود را داشته باشید

طراحی وب

طراحی وب

نگه داشتن پشتیبان از تمام کارهای شما مهم است، اما صرفه جویی در کپی محلی از یک طراحی سایت می تواند بسیاری از سردرد را نجات دهد اگر چیزی به پایان می رسد اشتباه است.

 

دامنه طراحی سایت خود را چک نمایید

 

اگر چه لازم نیست که تمام وقت انجام شود، مطمئن شوید که دوره ثبت نام نام دامنه خود را به صورت دوره ای بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که مالکیت دامنه شما به روز می شود.

 

سرعت طراحی سایت خود را چک نمایید

 

تست سرعت بارگیری خود را برای اطمینان از اینکه سایت شما برای بارگذاری سریع بهینه شده است، آزمایش کنید زیرا مصرف کنندگان دیگر مایل نیستند تا بیشتر از ۵ ثانیه صبر کنند.

 

لینک های داخلی طراحی سایت خود را چک نماید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

لینک های خراب خرابکارانه کاربران و صدمه به SEO – چک کردن آنها را در حالی که به روز رسانی برای جلوگیری از آن اتفاق می افتد به شما.

 

 

لینک ها بخشی جدایی ناپذیر از جستجوگرها هستند که به همان اندازه عوامل دیگری همچون بهینه سازی کلمات کلیدی مهم هستند. اما، چگونه آن را به درستی انجام می شود؟ پیوند ساختمان در چند سال گذشته رکورد بدی را به دنبال داشته است که در نتیجه هجوم عظیمی از اسپم ها و سایر تکنیک های استفاده شده توسط طراحی سایت های ناخوشایند است. بسیاری از افراد خارج از کشور وجود دارند که به دلایلی بسیار خوب، تمام ساختمانهای پیوند را با هرزنامه برابر می کنند، اما این بیش از حد ساده است. پیوند ساختمان می تواند به نحوی انجام شود که طبیعی، موفق و مهمتر از همه، طراحی سایت شما را ارتقاء می دهد. این مقاله مقدمه ای برای چند راهنمایی در مورد چگونگی پیوند دادن پیوندهای طبیعی و موفق است، در عین حال ارتقاء SEO.

 

 

بزرگترین توجه با پیوند طبیعی، این است که آنها با یکدیگر ارتباط داشته باشند. اگر شما به یک طراحی سایت پیوند داشته باشید، یا اگر یک سایت به شما پیوند داده باشد، این اتصال باید واضح باشد – به طور محلی طراحی سایت ها باید مشابه باشند. با این حال، موضوع نیازی به دقیقا یکسان نیست و لینک لازم نیست که به یک طراحی سایت هدایت شود دقیقا همان چیزی است که از آن آمده است. همه چیز مهم این است که اتصال طبیعی را احساس می کند و مانند کسی که تلاش می کند شما را به جایی که پول خود را از دست می دهید، نباشد. گاهی اوقات موضوع در مورد روند فعلی یا موضوع داغ می تواند بسیار مفید باشد.

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت های زیادی وجود دارد که تمایل دارند طراحی سایت خود را به آن پیوند دهند. متأسفانه بسیاری از این سایت ها نیز جعلی هستند. شاید مهمترین گام ساخت لینک مناسب این است که مطمئن شوید لینک هایی از طراحی سایت هایی که دارای محتوای واقعی آنها هستند، دریافت می کنید. علاوه بر اینکه ناخوشایند، ارتباط با سایتهای فیشینگ و اسپم، عموما سایت شما را از نظر SEO رنج می برد. الگوریتم های گوگل برای بازده جستجو بسیار نسبت به طراحی سایت های شرکت کننده در کمپانی های اسپم مانند آن ها بسیار غیر دوستانه شده اند. به همین دلیل است که پیوندهای طبیعی بسیار مهم هستند و اتصال به و از سایت هایی با محتوای واقعی برای ساختن لینک تلاش SEO بسیار ضروری است.

 

 

پیگیری برای پیوند ها برای هر کسی کار نمی کند. اجازه دهید ساختمان لینک شما کمی کارآمد تر انجام شود. پیوستن به شبکه های اجتماعی برای بدست آوردن محتوای شما، در کنار دیگر توسعه دهندگان طراحی سایت  که محتوای مشابهی دارند، کار می کنند و طراحی سایت خود را خنثی می کنند تا آن را برجسته کنید. هنگامی که یک پایگاه محتوا قابل توجهی دارید، لینک ها را از طراحی وب سایتهای مجاز در صنعت خود کسب کنید. در آن لحظه، درخواست لینک ها احتمالا درست است، اما هنوز یک گام است که باید به آسانی مورد توجه قرار گیرد، زیرا اساسا از شخص دیگری می خواهد که محتوای شما را در حال حاضر و در آینده تأیید کند.

 

لینک های داخلی را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

این احتمالا مهمترین گام برای ساخت لینک است. متاسفانه، این یک ترفند نیست و یا یک روش است که می تواند به راحتی تسلط، اما واقعیت این است که داشتن محتوای ارزشمند، در نهایت، بهترین راه برای ایجاد لینک است. اگر محتوایی خوب دارید و دیگران آن را دوست دارند، می خواهند مطمئن شوند که افراد بیشتری در مورد آن آگاهی دارند.

 

طراحی سایت حرفه ای تولید نمایید

 

چیزی که واقعا می تواند طراحی سایت شما را غیر حرفه ای کند، آگهی واضح است و PR به شدت طراحی شده است. اگر چیزی شبیه به آن داشته باشید، مطمئن شوید که حرفه ای و غافلگیر کننده است. در غیر این صورت، شما ممکن است – به درستی – به عنوان یک طراحی سایت اسپم برچسب گذاری شود.

 

 

شبکه های اجتماعی را در طراحی سایت خود فراموش نکنید

محاسبه تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت اسباب بازی

در حالی که ممکن است متخصصان جستجوگر اینترنتی چاشنی به شما بگویند که به اشتراک گذاری اجتماعی هیچ  را به دلیل ماهیت بی رویه شبکه های اجتماعی نمی گذارد، پیوندهای اجتماعی قطعا می توانند شما را تقویت کنند. با قدرت اجتماعی، اگر شما لینک خود را ، به روز رسانی، ارسال، و یا هر نام دیگری برای آن ارسال کنید، این فرصت به اشتراک گذاشته شده بیشتر است. هر بار که کسی بازخوانی، اشتراک گذاری مجدد، یا بازخوانی دوباره آن را انجام دهد، این یک لینک دیگر را در نمایه دیگری ایجاد میکند. به علاوه، این لینک باعث می شود که دید بیشتری نسبت به چشم های دیگر ایجاد شود و امیدواریم ترافیک بیشتری را برای شما ارسال کند.