طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت را چگونه آنالیز نمایید
23/07/2018
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ و جدید
24/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت خود را چگونه کاربرپسند کنید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت خود را چگونه کاربرپسند کنید

جستجو را در طراحی سایت خود قرار دهید

 

چند بار می خواستید اطلاعات قدیمی یا چیزی را که به یاد داشته باشید در یک طراحی سایت مورد علاقه مشاهده کنید پیدا کردید؟ این جایی است که جستجو می آید. این ابزار برای کاربران تکراری حیاتی است. جعبه را به طوری طراحی شده است که بی نظیر است اما آسان است برای استفاده. اطمینان حاصل کنید که جعبه به اندازه کافی بزرگ برای تایپ شرایط از طراحی وب سایت شما است. اگر از یک آیکون برای جستجو استفاده کنید نیازی نیست چیزی جدید بسازید؛ از شیشه ی استاندارد استفاده کنید.

 

 

 

چگونه از آن استفاده کنید: یک جعبه ساده را طراحی کنید که در بالای طراحی سایت خود برای جستجو زندگی کند. گوشه بالا سمت راست محبوب ترین مکان است، با استفاده از آن فضا انتظار می رود و برای کاربران آسان است برای پیدا کردن.

 

 

نمایش کوچک اطلاعات در طراحی سایت خود و بزرگ نمایی آن با خواسته کاربر

 

 

پاورقی این است که چگونه می توانید مخاطبین خود را با اطلاعات فراوان همراه کنید بدون اینکه در راه طراحی قرار گیرید. از آنجا که پایین صفحه در پایین صفحه است، یک مکان منطقی برای یک نقشه کوچک سایت، شرکت یا اطلاعات تماس، لینک ها و زمینه برای سایت شما است.

 

پاورقی را مفید و ساده نگه دارید. این که آیا شما برای چند دکمه یا طرح پیوند سبک را انتخاب می کنید، پاورقی باید با سایت شما طراحی شده باشد، اما ممکن است احساس بسیار مینیمالیستی داشته باشید. استفاده از آن آسان است. چگونه از آن استفاده کنید: برخی از بهترین پارامترها شامل بسیاری از عناصر بالا هستند. بالا و پایین صفحه اغلب تکرار عناصر موجود در جای دیگر (مانند اضافه کردن جستجو به بالای صفحه در ناوبری اصلی و دوباره در پایین صفحه). همچنین می تواند برخی از عناصر فوق را معرفی کند و آنها را در صورت عدم وجود محل منطقی دیگر در طرح طراحی نماید.

طراحی سایت

طراحی سایت

تمامی دکمه ها را در طراحی سایت خود یک مدل نمایید

 

هر دکمه در یک سایت باید به عنوان یک دکمه قابل تشخیص باشد. آنها باید همان شکل، جلوه های طراحی و بدون در نظر گرفتن هدف یا محل کار را داشته باشند. ایجاد یک مجموعه متمایز از دکمه ها می تواند تا حدودی از یک کار دشوار برای سایت های با بسیاری از موارد قابل کلیک است. استفاده از یک کیت طراحی برای ایجاد یک مجموعه سازگار از عناصر را در نظر بگیرید.

 

چگونه از آن استفاده کنید: مجموعه ای از دکمه های منحصر به فرد برای سایت خود را توسعه دهید. یک تم رنگی سازگار – هر دکمه یک رنگ است – یا سبک کلی، مانند شکل یا بافت.

 

 

تصویر بزرگ زیبا را در طراحی سایت بگنجانید

 

مردم دوست دارند چیزها را در عمل ببینند تصاویری خیره کننده برای جلب کاربران در سایت خود ایجاد کنید. تصاویر و تصاویر عالی یک راه آسان برای انجام این کار است. با یک مجموعه نسبتا کوچک از عکس های بزرگ، شما می توانید محصولات، مردم، هر آنچه که کاربران را به سایت شما جذب می کند، نشان می دهد.

 

هر دو سایت در بالا یک کار عالی با تصاویری که محصول و سبک آنها را نشان می دهد. این نوع تصاویر سفارشی مهم است. از استفاده از بیش از حد بسیاری از تصاویر سهام احتیاط کنید، زیرا سایت شما می تواند به دنبال چیز دیگری باشد. چگونه از آن استفاده کنید: استخدام یک عکاس یا تصویرگر برای ایجاد و ایجاد مجموعه ای عالی از تصاویر برای سایت شما. به جای تصاویر سهام برای یک تجربه بصری منحصر به فرد، به تصاویر سفارشی متکی باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فونت مناسب و قابل خوانا در طراحی سایت خود انتخاب نمایید

 

طراحی سایت یک بار با تعداد انگشت شماری از قالب ها پر شده بود – Arial و پیک به ذهن می آیند – زیرا اکثر رایانه ها و مرورگرها قابل خواندن بودند. این دیگر محدودیتی برای طراحان نیست. اما فونتهای وب هنوز هم به دو دلیل اصلی مهم هستند: سازگاری و صدور مجوز. با استفاده از سرویس فونت وب، نوع در وب تایپ می شود، که برای بهینه سازی موتورهای جستجو مهم است، و طراحان نیازی به ساخت تصاویر از نوع خود برای حفظ یک نگاه خاص ندارند. نحوه استفاده از آن: از خدماتی نظیر فونت وب گوگل که رایگان است شروع کنید تا مجموعه ای از قالب های زیبا و جالب را در طراحی سایت خود بدون نیاز به سرمایه گذاری در صدور مجوز و یا نگرانی در مورد مسائل سازگاری بکار ببرید.