طراحی سایت سوپرمارکت
طراحی سایت و html
10/08/2017
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت حرفه ای وردپرس
13/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت دانشگاه مجازی

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

طراحی سایت دانشگاه مجازی

 

 

 

طراحی سایت دانشگاه مجازی که برگزاری کلاس ها بصورت آنلاین و از طریق طراحی سایت بوده است امروزه دانشجویان بسیاری را مورد آموزش قرار می دهد و به واسط ایجاد پروفایل برای دانشجویان، اطلاع رسانی در خصوص کلاس های آموزشی و نیز تالارهای گفتگو برای دانشجویان را فراهم آورده است. طراحی سایت دانشگاه در منو و صفحات خود می تواند برنامه های آموزشی را به اطلاع افراد برساند.

 

 

 

طراحی وب سایت دانشگاه مجازی

 

 

طراحی وب سایت دانشگاه مجازی انواع رشته های تحصیلی را در گروه بندی های خود دارد و در آن اطلاعات در خصوص کلاس های آموزشی و نیز اطلاعات در خصوص ارتباط با استاد فراهم می آورد. ارسال تکالیف و نیز تمرین ها می توادن در بستر طراحی سایت دانشگاه محازی انجام گیرد و در واقع دانشگاه مجازی و طراحی سایت دانشگاه مجازی محدودیت زمانی و نیز مکانی را حفظ نموده است و دانشجویان از مکان های جغرافیایی روز نیز می تواند در دانشگاه ثبت نام نماید و بدون مشکلی به واسط ورود به طراحی سایت دانشگاه در کلاس ها شرکت نمایند.

 

 

امکانات در طراحی سایت دانشگاه

 

در طراحی سایت دانشگاه وجود پروفایل برای دانشجویان به عنوان آیتمی ضروری تلقی می گردد. درج نمودن ایتم ها در خصوص برگزاری کلاس های انلاین ، درج اطلاعات در خصوص کلاس های حضوری ، امکان ارسال تکالیف و تمارین ، تالارهای گفتگو و امکان چت میان کاربران ، اطلاعات در خصوص واحدهای اخذ شده و نیز واحدهای باقی مانده ، و غیره تماما به واسط طراحی سایت دانشگاه می تواند انجام گیرد و موجود گردد. امروزه طراحی سایت دانشگاه توانسته است ارتقا را در سطح آموزشی بیفزاید و ارتباط قوی تری را میان دانشجویان و استادید ایجاد نماید و همچنین مدیریت دانشگاه را بهبود بخشد.