طراحی سایت
طراحی سایت نساجی
21/01/2018
طراحی سایت با سئو
24/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت دایرکتوری فایل ها

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت دایرکتوری فایل ها

 

 

طراحی سایت دایرکتوری: امروزه اکثر افراد برای رفع احتیاجات و لوازم مورد نیاز خود شاید اولین جایی که به فکر جستجو در ان هستند استفاده از فضای اینترنت است . در حقیقت فضای اینترنت به یک پایگاه اطلاعات بسیار جامع و کامل تبدیل شده و افراد با رجوع به این فضا از فضای نامحدود اطلاعاتی ان بهره برده و استفاده می کنند. یکی از روش هایی که اخیرا این جستجوهارا بهبود بخشیده استفاده از سایت های دایرکتوری میباشد . سایت های دایرکتوری درحقیقت با دسته بندی وب سایت ها در موضوعات مختلف و امکان جستجو در انها و ثبت لینک سایت های مختلف باعث راحتی در جست و جوی فضای اینترنت شده است.

 

طراحی سایت

 

طراحی وب سایت: دایرکتوری ها درواقع اطلاعات بسیار جامع و کاملی درباره ی وب سایت هایی می دهند که در خود وب سایت دایرکتوری ثبت شده اند و از این طریق باعث هوشمند شدن و همچنین پیشرفته تر شدن جستجوها می شوند.

 

ویژگی های طراحی سایت دایرکتوری

 

در طراحی سایت دایرکتوری موضوعی که بسیار حائز اهمیت است ارائه ی یک دسته بندی جامع و کامل و مناسب است . ترتیب چیدمان و دسته بندی ها در این نوع سایت ها یک مسئله بسیار با اهمیت خواهد بود. در مرحله بعد طراحی سایت دایرکتوری باید ایجاد یک سیستم جستجوی هوشمند را مد نظر قرار دهید تا وب سایت دایرکتوری مورد نظر از هر نظر دارای کارایی مناسب باشد. یکی دیگر از موضوعاتی که در طراحی وب سایت دایرکتوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بالا بودن آنها در جستجوهای موتور جستجوگر گوگل است . به طوری که کاربر پس از جستجوی خود در صفحه ی نخست مرورگر خود ادرس سایت دایرکتوری مورد نظر را بیابد . که این امر تنها با بهینه سازی سایت دایرکتوری امکان پذیر خواهد بود.

طراحی سایت

طراحی سایت

پس شما در این زمینه باید طراحی و بهینه سازی را توام باهم و درکنار هم داشته باشید تا بتوانید یک سایت دایرکتوری جامع و کامل و همچنین موفق را داشته باشید. همچنین در این زمینه باید به ریسپانسیو بودن سایت خود نیز توجه داشته باشید تا کاربران مراجعه کننده به سایت شما بتوانند از طریق موبایل نیز از امکانات سایت دایرکتوری شما بهره گیرند . اینکار علاوه بر بالا بردن ورودی های سایت مورد نظرتان باعث کلیک خور شدن سایت تان و بهبود و بالاتر رفتن سئو و بهینه سازی سایت شما نیز می شود.