طراحی سایت
طراحی سایت نمایندگی های مرکزی خودرو
18/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت شرکت تصفیه آب
22/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت در دنیای تکنولوژی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت در دنیای تکنولوژی

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بسیاری از دوره های توسعه طراحی سایت تمرکز داشتند بر دو چیز اصول اولیه مانند و منظور من پایه و. من بسیاری از شبها نگارش را انجام دادم تا تعاملات را برای طراحی سایت هایی که به نمونه کارها من اضافه کنم، ایجاد کنم. چند ماه پس از فارغ التحصیلی، یک طراحی سایت در فلش برای یک مشتری ایجاد کردم، و بعد هرگز دوباره فلش در حال مرگ بود، و در خلاصه و خلاصه من منسوخ شد. این اولین درس من در سرعت است که در آن همه چیز در تکنولوژی تغییر می کند و یک واقعیت ترسناک که به عنوان یک فارغ التحصیل جدید به دنبال ورود به دنیای حرفه ای بود. در حال حاضر، هفت سال بعد، من در تیم مایکروسافت لبه کار می کنم که در آن من به طراحی سایت و ساخت یک ابزار کمک می کند که دغدغه های اولیه زندگی من را کاهش دهد. ابزاری است که توسط جامعه ی وب ساخته شده است. این کد منبع باز است و تحت بنیاد JS زندگی می کند. این طراحی سایت مانند من کمک می کند با تغییر مداوم تکنولوژی در حالی که همزمان آموزش نحوه کد کردن وب سایت های بهتر را ادامه دهد. در حال حاضر به روز بودن در تمام این دانش یکی از نیروهای محرک برای توسعه این ابزار اسکن است. این که آیا شما تازه شروع کرده اید، دانش آموز هستید یا بیش از یک دهه تجربه داشته اید، تیم می خواهد به شما در ایجاد طراحی سایت های بهتر برای تمام مرورگرها کمک کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

پیکر بندی طراحی سایت

در حال حاضر طراحی سایت برای بهترین شیوه ها در پنج دسته و را بررسی می کند. هر چک یک قاعده نامیده می شود. شما می توانید آنها را پیکربندی کنید و حتی قوانین خود را ایجاد کنید، اگر شما نیاز به پیروی از برخی دستورالعمل های خاص برای پروژه خود دارید برای مثال، ویژگی های تجزیه و تحلیل معتبر، قالب صفحات طراحی سایت را بررسی کنید. شما می توانید از دو طرف استفاده کنید یک نسخه آنلاین، که یک راه سریع و آسان برای اسکن هر وب سایت عمومی فراهم می کند. یک ابزار خط فرمان، اگر میخواهید کنترل بیشتری بر پیکربندی داشته باشید یا بخواهید آن را به جریان توسعه خود ادغام کنید. نسخه آنلاین ارائه می دهد راه ساده برای اسکن یک طراحی سایت فقط یک را وارد کنید و یک صفحه وب از نتایج اسکن را با دریافت خواهید کرد که می توانید در هر زمان به اشتراک بگذارید و دوباره آن را مرور کنید.

پیکربندی از طریق فایل انجام می شود. هنگام تجزیه و تحلیل یک طراحی سایت، اگر هیچ فایلی در دسترس نباشد، از شما خواسته خواهد شد تا به یک سری سوال پاسخ دهید چه اتصالی می خواهید از آن استفاده کنید همان چیزی است که برای دسترسی به یک وب سایت و جمع آوری تمام اطلاعات در مورد درخواست ها، منابع در حال حاضر پشتیبانی از، مایکروسافت لبه و گوگل کروم چه فرمتی این است که چگونه می خواهید نتایج را ببینید خلاصه، شیک، اطمینان حاصل کنید که به لیست کامل طراحی سایت نگاه کنید. برخی از آنها مختصر هستند، برای ارزیابی سریع ساختن، و دیگران متضاد و آموزنده هستند. آیا می خواهید از تنظیمات قوانین توصیه شده استفاده کنید قوانین چیزهایی هستند که ما معتبر هستیم. به استثنای اینکه اسناد را بخوانید و بدانید که چه کاری انجام می دهید، تایمر اول باید احتمالا از پیکربندی طراحی سایت توصیه شده استفاده کند. چه مرورگرهایی را هدف قرار می دهید یکی از بهترین ویژگی های این است که قوانین می توانند نظرات خود را با توجه به مرورگرهای هدف خود تطبیق دهند، پیشنهاد می کنند که چیزها را اضافه یا حذف کنند. به عنوان مثال، قاعده به شما می گوید که هدر طراحی سایت را اضافه کنید اگر یا پایین تر هدف قرار بگیرد یا حذف شود اگر مخالف درست باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

پرسشنامه های طراحی سایت

هنگامی که شما به تمام سوالات طراحی سایت پاسخ می دهید اسکن شروع می شود و شما یک فایل شبیه به موارد زیر خواهید داشت شما باید اسکن را در خط فرمان مشاهده کنید و در عرض چند ثانیه نتایج باید ظاهر شود. به یاد داشته باشید، نتایج اسکن متفاوت خواهد بود بسته به نوع قالببندی که انتخاب کرده اید، بنابراین هر کدام را امتحان کنید تا ببینید کدام یک از طراحی سایت بهترین است. حالا که شما لیستی از خطاها دارید، می توانید به کار بهبود طراحی سایت ادامه دهید توجه داشته باشید، هنگامی که وب سایت خود را اسکن می کنید، تمام منابع موجود در آن صفحه را اسکن می کند و اگر شما چیزی شبیه تجزیه و تحلیل یا فونت هایی که در جاهای دیگر طراحی سایت میزبانی شده اند اضافه کنید، نمی توانید این فایل ها را تغییر دهید. شما می توانید را پیکربندی کنید تا فایل ها را از حوزه های خاص نادیده بگیرید تا بتوانید نتایجی را برای فایل هایی که در آن طراحی سایت هستند کنترل کنید. در تیم مایکروسافت لبه، ما در مورد توانمند سازی توسعه دهندگان برای ساخت طراحی سایت های بزرگ پرشور هستیم. هر روز ما می بینیم که بسیاری از سایت ها از طریق ردیاب موضوع طراحی سایت می آیند. با تشکر از ارائه این اشکالات، آنها به ما کمک می کنند تا مایکروسافت را بهتر و بهتر بسازیم برخی از مسائلی که ما بارها و بارها شاهد آن هستیم، اشتباهات صادقانه یا بهترین شیوه ها است که می توان از آنها اجتناب کرد، بنابراین ما این ابزار را برای کمک به همه کمک کردیم طراحی سایت بهتره هنگامی که تصمیم گرفتیم را ایجاد کنیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

رفع اشتباهات در طراحی سایت

اسناد باید راهنمایی کافی در مورد چگونگی رفع اشتباهات طراحی سایت ارائه دهد، اما اگر ناکافی باشد، لطفا به ما کمک کنید و پیشنهادات خود را ویرایش و یا به آن بازگردانید. این یک تلاش جامعه است و شانس آن شخص دیگری خواهد سوال مشابه شما داشته باشد. وقتی من هر دو طراحی سایت های من را اسکن کردم، به من اطلاع داد که آیکون را نداشته باشد. اگر من در وب به عنوان استفاده از اسناد استفاده می کنم، اولین نتایج به من اطلاعات قدیمی را به من نشان می دهند من باید تعداد زیادی از آیکون های مختلف طراحی سایت را شامل شود. لازم نیست همه آیکون های اندازه های مختلف که دستگاه های مختلف را هدف قرار می دهند، شامل شوند. اعلام یک آیکون، یک آیکون بزرگ برای دستگاه ها را فراهم می کند و برای افرادی که در دستگاه های قدیمی تر مناسب طراحی سایت هستند، کاهش می یابد. اطلاعات در بالای نتایج جستجو همیشه جواب صحیح به یک مسئله نیست و ما نمی خواهیم شما از طریق مستندات منسوخ جستجو کنید. همانطور که قابلیت های طراحی سایت گسترش می یابد، هدف این است که آن را به عنوان یک توقف برای کمک به پیشبرد طراحی سایت خود را.