اصطلاحات طراحی سایت
سئو کلاه سیاه و چند تکنیک خطرناک در طراحی سایت
13/02/2018
طراحی وب
سئو در سال ۲۰۱۸
14/02/2018
نمایش همه

طراحی سایت در سال ۲۰۱۸

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت در سال ۲۰۱۸

 

طراحی سایت : در سالی که گذشت با رایج شدن برخی از طراحی ها مواجه شدیم که نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم برای این خواهد بود که این ایده ها را در این مقاله مطرح کنیم و باعث کاربردی تر شدن هرچه بیشتر این موارد شویم .

 

مد های طراحی سایت ۲۰۱۷

 

طراحی وب سایت : طراحی های فلت دارای محبوبیت بسیاری شده اند وبسیار رایج شده اند . از این جهت که همه ی ایتم ها به سادگی در کنار هم قرار میگیرند و بدون جلوه های متحرک جلوه ای ساده و تمیز و راحت را به سایت می بخشد.

طراحی سایت

طراحی سایت

فراگیر شدن طراحی سایت واکنشگرا یکی از مواردی است که به طور عموم در تمامی سطوح و در تمامی کشور ه همه گیر شده است . و یک امکان محبوب به شمار رفته است.

چیزی که در طراحی سایت ۲۰۱۷ شاهد ان بودیم استفاده از ویدیو ها در طراحی سایت بوده است  که طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. همچنین  یکی از مد های سالی که گذشت سایت هایی بوده اند که یک اسلاید ویدیو و یک اسلاید تصویر نیز داشته اند.

 

استفاده از تصاویر تکراری رو به کاهش رفته است . از این رو که برای مخاطبان بدون شک یک امر خسته کننده و کسالت اور خواهد بود که یک عکس مشخص را در شمار زیادی از سایت ها ببینند . از این رو شاهد ان بوده ایم که استفاده از تصاویر اماده و همچنین تکراری در سایت ها رو به کاهش رفته است .

به طور کلی برند ها سعی دارند که در استفاده از تصاویر و همچنین فونت ها بسیار خاص عمل کنند . از همین رو بسیار شاهد بوده ایم که استفاده از فونت های بسیار ضخیم و درخشان و بسیار خاص رایج و مد شده است .

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

در چند سال گذشته استفاده از گرادیان ها بسیار کم شده بود اما امروزه شاهد این هستیم که استفاده از گرادیان ها باز هم رایج شده است . در سال های گذشته گرادیان ها بسیار کوچک و با حجم های خیلی کم استفاده می شد . اما امروزه شاهد رواج یافتن گرادیان های بزرگ و با رنگ های متنوع و مختلف هستیم.

 

واقعیت مجازی و بهره گیری از ان در طراحی سایت یکی از مد هایی است که امروز طرفداران بسیاری را پیدا کرده است . البته ما پیش بینی می کنیم که واقعیت مجازی با وجود طرفداران بازی های دیجیتال بسیار محبوب تر از پیش خواهد شد . و استفاده از این ایده در طراحی سایت نیز به مرور رایج تر خواهد شد.

 

ترجیح عمومی بر طراحی ساده است . بررسی ها نشان می دهد که به طور عموم طراحی های ساده با یک تصویر ساده و با یک یا دو جمله از کلمه در صفحه بسیار رایج گشته و ذهن اکثر مخاطبان این سادگی و زیبایی را در طراحی می پسندد.