طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای چه نکاتی دارد؟
29/07/2018
سبک سازی در طراحی سایت
چگونه برای طراحی سایت خود دامنه انتخاب نمایید
31/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت در ۲۰۱۸

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت در ۲۰۱۸

 

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایت طراحی سایت تهران – راهنماهای سبک اسنادی هستند که حاوی دستورالعمل ها یا دستورالعمل هایی هستند که باید هنگام کار بر روی یک پروژه پیگیری شوند. همانطور که از نام آن پیداست، در هنگام کار بر روی پروژه های وب، راهنماهای سبک طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

 

در این مقاله، ما نمونه هایی از راهنماهای سبک طراحی سایت با کیفیت را ارائه خواهیم داد. هدف از این کار این است که به شما کمک کند یکی از نکات مهم طراحی سایت را از یک مقاله اخیر که توصیه می شود با استفاده از این کتابچه های سبک در پروژه های خود، پیاده سازی کنید.

 

راهنماهای سبک می توانند از ابعاد و گستره وسیعی از سادگی مشخص کردن فونت ها و رنگ هایی که می توانند استفاده شوند، از طریق فهرست بندی هر جنبه ای از یک پروژه شامل تن صدا، محتوای عکاسی، فاصله ستون، انتخاب کالا و هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید.

طراحی وب

طراحی وب

طراحی سایت مدرن و به روز

 

اکثر پروژه ها می توانند از داشتن یک راهنمای سبک، از جمله ایجاد یک وب سایت جدید، تشکیل استراتژی بازاریابی، ایجاد یک نام تجاری یا حتی انتشار یک پست وبلاگ بهره مند شوند. با استفاده از راهنمای سبک می توانید قبل از شروع کار تصمیمات مهم را اتخاذ کنید و اطمینان حاصل کنید که شما، تیم خود و مشتری شما از همان ابتدا در همان صفحه قرار دارند.

 

یکی دیگر از مزایای استفاده از راهنمای طراحی سایت طراحی این است که آنها در تمام پروژه ها سازگاری ایجاد می کنند و اطمینان حاصل می کنند که اگر هر کسی در جایی که شما را ترک می کند، مجموعه ای کامل از دستورالعمل ها را دنبال کنید.

 

بنابراین اگر شما برای پروژه بعدی خود الهام بخش داشته باشید، می خواهید بدانید که چگونه می توانید راهنمای سبک خود را ایجاد کنید، یا فقط یک پیکسل کشویی هستید که از تایپوگرافی و طرح بندی شبکه لذت می برید، در اینجا ۱۰ راهنمای سبک طراحی سایت برای بررسی در ۲۰۱۶

 

 

طراحی سایت در ۲۰۱۸

 

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این مجموعه، می توانید از یکی از این راهنماهای سبک طراحی سایت به نامه استفاده کنید، عناصر مورد علاقه خود را با هم ترکیب کنید و آنها را مطابقت دهید یا از الگویی برای مجموعه دستورالعمل های خود استفاده کنید.

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

طراحی سایت و رعایت اصول سئو

 

بیایید با راهنمای سبک بیشتر آشنا شویم، یا نام آن را به نام یا نه، طراحی مواد Google. این راهنمای سبک ظاهرا براساس کاغذ و جوهر است، اگرچه از رویکرد طراحی آن به دور است. طراحی محتوا، جایی که روند رابط کاربری تخت خالی است، کمک می کند تا طراحان عمق و شخصیت بیشتری را به کار خود اضافه کنند، در عین حال استفاده تجارتی مدرن از رابط کاربری های مینیمالیستی را نیز در بر می گیرد. ویژگی های معمول این راهنمای سبک طراحی محبوب وب شامل پوسته های مبتنی بر شبکه، انیمیشن ها و سایه ها می باشد.

 

خبر خوب این است که اگر میخواهید این زبان طراحی را بکار ببرید، کتاب راهنمای طراحی مواد Google به صورت رایگان در دسترس آنلاین است و به توضیح قصد این راهنمای سبک طراحی سایت کمک میکند. این نیز یک نمونه عالی از راهنمای سبک بسیار دقیق برای هر کسی که به ایجاد چنین سند نیاز دارد.

 

 

برای طراحان طراحی سایت طراحی شده برای طراحی سایت های بی بی سی ایجاد شده است، این راهنمای سبک با فلسفه پشت قوانین شروع می شود. از آن پس، این سند عمیق به جزئیات می پردازد. شما اطلاعاتی را در مورد پیکسل عرض نان ستون، قوانین طرح شبکه، خط مشی های موقعیت یابی آرم و هر چیز دیگری که می توانید فکر کنید وقتی که به ایجاد محتوای آنلاین می آید را پیدا کنید.

 

برای الهام گرفتن در مورد چگونگی ایجاد راهنمای سبک که طیف گسترده ای از اشخاص را با یک مارک اصلی مرتبط می کند، با این منبع از بی بی سی آشنا نخواهید شد.

طراحان لوگو و کسانی که از لوگو و گرافیک به عنوان بخشی از پروژه های خود استفاده می کنند، از دستورالعمل های پاک و روشن این نجوم رسانه های اجتماعی قدردانی می کنند.در راهنمای سبکی دارایی توییتر، برخی از نمونه های خوبی از نحوه نوشتن دستورالعمل هایی که به اطمینان از اینکه آرم ها و سایر دارایی های شما به نحوی درست استفاده می شود، پیدا کنید. این راهنمای آنلاین سبک شامل جزئیات پوشش پالت رنگ، جهت گیری آرم، فاصله عنصر، و واژه نامه اصطلاحات.

 

این که آیا شما می خواهید اطمینان حاصل کنید مشتریان وب سایت خود را انجام کار سخت خود را قصابی نیست و یا آرم و نام تجاری پشت برای پروژه شما تحریف نشده است، راهنمای سبدهای دارایی تجاری توییتر یک مدل خوب برای پیروی است.

 

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

اسناد اداری سازمانی برند تجاری یک نمونه قابل توجه از چگونگی اطمینان از اینکه نام تجاری و فلسفه شرکت شما به طور پیوسته در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و رسانه ها به کار می رود، است. همه چیز از وب سایت ها و ایمیل ها، از طریق پوسترهای چاپی و کالا، در اینجا پوشش داده می شود – و نه به ذکر مجموعه ای از برنامه های ادوبی CC برنامه نویسان وب باید استفاده کنند.اگر راهنماهای سبک بزرگتری از قبیل ادوبی و گوگل را کمی خسته کننده پیدا کرده باشید، بخش طراحی سایتسایت مارک MIT باید یک کنتراست خوشایند ارائه دهد.به سادگی اطلاعات اولیه در مورد موقعیت و اصطلاح آرم را نشان می دهد، این یک نمونه خوب از چگونگی ایجاد یکپارچگی در پروژه های طراحی سایت خود می باشد بدون اینکه بیرون بیایید.