طراحی سایت
طراحی سایت استخر
08/01/2018
طراحی سایت پارچه
طراحی سایت چاپ دیجیتال
10/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه

 

برای بسیاری از کسب و کارهای بین المللی و تجارت های خارجی که با افراد مختلف و زبان های متفاوتی در ارتباط هستید و  یا مخاطبان غیر فارسی زبانی که در ایران زندگی میکنند طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه مورد نیاز و قابل انجام است.

 

طراحی سایت

از جمله مواردی که طراحی سایت‌های دوزبانه و چندزبانه را به موضوعی تخصصی و نیازمند به دقت بیشتر تبدیل می‌کند عبارتند از: انجام تنظیمات لازم برای مدیریت آسان و در دسترس بودن مطالب و محتوای موجود در هر زبان و همزمان سازی اطلاعات در زبان های مختلف.

 

 

مدیریت یکپارچه طراحی سایت‌های دوزبانه

طراحی سایت

طراحی سایت

در طراحی سایت‌های چندزبانه حالت ایده آل وجود محیطی یکپارچه برای مدیریت تمامی زبان‌های طراحی سایت میباشد و اگر این کار با کیفیت انجام نشود، ممکن است طراحی سایت‌هایی کاملا مجزا از یکدیگر که هرکدام باید مدیریت، بروزرسانی و تنظیم شوند ایجاد شود.

 

انواع ابزار طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت

انتخاب ابزار و روش مناسب و کاربردی برای طراحی سایت‌های دوزبانه و چندزبانه هم در بخش محتوا و هم در سایر کاربردهای طراحی سایت یا پورتال مانند فروشگاه اینترنتی و بسیاری بخش‌های دیگر باید با بررسی و دقت بالا انجام پذیرد.

 

قیمت طراحی سایت دوزبانه

 

قیمت دقیقی را نمیتوان برای این نوع از طراحی سایت ها ارائه داد زیرا با توجه به تفاوت در روش‌های چندزبانه و سیستم‌های مدیریت محتوا و یا استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی سایت دوزبانه، قیمت ها متغیر خواهند بود. اما در اغلب موارد در حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد به ازای اضافه کردن هر زبان اضافه به قیمت طراحی سایت تک زبانه اضافه خواهد شد.

یکی از عوامل مهمی که در تعیین و مشخص کردن قیمت هر زبان جدید تاثیر گذار است، همخوانی زبان جدید با زبان قدیم از نظر نوشتار است. مثلا اگر زبان عربی به طراحی سایت زبان فارسی افزوده شود هزینه ی کمتری را نسبت به اضافه کردن زبان انگلیسی دارد، چون زبان نوشتاری عربی همانند زبان فارسی از راست به چپ است و تغییرات در قالب طراحی سایت به حداقل میرسد.

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی چندزبانه

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چندزبانه پیچیدگی‌های متعدد و مختص به خود را دارد. انجام این کار با برخی از سیستم‌های از پیش آماده و برنامه‌نویسی شده به صورت اختصاصی امکان‌پذیر و عملی خواهد بود. برای طراحی سایت‌های فروشگاهی چند زبانه به صورت تخصصی و حرفه‌ای در کنار شما هستیم.

 

 

آیا می‌خواهید یک طراحی سایت دوزبانه داشته باشید؟

 

برای سفارش طراحی سایت دوزبانه میتوانید با شرکت نونگار تماس حاصل فرمایید. شرکت نونگار با سابقه ی بی نظیری که در این حوزه دارد و همچنین متناسب با نیاز مشتریان و در زمانی کوتاه بهترین و بهینه ترین سایت را برای شما طراحی خواهد کرد.