طراحی سایت
طراحی سایت در فردوسی تهران
15/08/2018
طراحی سایت
سئو طراحی سایت چه نکاتی دارد
15/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت را حرفه ای نمایش دهید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت را حرفه ای نمایش دهید

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت، طراحان گرافیک و اولین کسانی هستند که به شما می گویند که به ایجاد ظاهر حرفه ای، نام تجاری هدفمند و تجربه ی کاربر پسند می پردازد. در حالی که نمی توان همه چیز را در یک شب یاد گرفت، در اینجا چند ایده درباره اینکه چگونه می توانید طراحی سایت خود را افزایش دهید!

 

فونت را در طراحی سایت خود یکپارچه نمایید

طراحی سایت

یک متن روشن با کپی خود حداقل ۱۶ اندازه را انتخاب کنید. هنگام انتخاب رنگ متن، حتما آن را با رنگ پس زمینه تضاد کنید بدون آنکه بیش از حد بلند باشید. نئون صورتی ممکن است برای زیرنویس های شما کار کند، اما برای متن اصلی در طراحی سایت شما نیست.

 

ناوبری را در طراحی سایت خود مورد توجه قرار دهید

 

در حالی که طراحی سایت شما باید اصلی باشد، بازدید کنندگان شما هنوز هم انتظار دارند که عناصر خاصی در جای خود باشند. به عنوان مثال، جایی که زبانه های منو را قرار می دهید، منطقه ای نیست که بتواند قالب را شکست دهد. با ساختارهای طراحی سایت که به اثبات رسیده است، به کار خود ادامه دهید. بازدیدکنندگان باید بتوانند از هر کجا که در حال حاضر هستند، به تقریبا هر مکان سایت شما دسترسی داشته باشند. طراحی سایت با زنگ و سوت زیادی نشانه مطمئن از طراحی آماتور است. از پس زمینه های شلوغ، مکان نما زرق و برق و ابزارهای غیر ضروری گذر کنید. در عوض، فقط یک جرقه از رنگ و تنها چند ترکیب فونت. فضای سفید در طراحی سایت شما بازدیدکنندگان برخی از اتاق های تنفسی را فراهم می کند، بنابراین کمی چیز خوبی است!

 

اشتباهات محتوا را در طراحی سایت خود پیدا نمایید

 

پیدا کردن اشتباهات، اشتباهات و مسائل گرامری در سراسر طراحی سایت شما، طعم بد را در دهان بازدید کنندگان خود را ترک خواهد کرد. از آنجا که برخی از برنامه های طراحی وب شامل چک های طلسم و گرامر نیستند، این اشتباهات بسیار آسان است. شما می توانید خودتان را با اتصال محتوای خود به یک برنامه پردازش کلمه قبل از ارسال آنلاین، یا با داشتن کسی که طراحی سایت خود را اصلاح کنید، بررسی کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوا را در طراحی سایت به طور مرتب به روز رسانی نمایید

 

موتورهای جستجو محتوا را تازه می کند و کاربران طراحی سایت شما نیز خواهند شد! با نگه داشتن وبلاگ خود به صورت روزانه یا هفتگی به روز شده، شما رتبه بندی خود را بالا نگه دارید، مشتریان جدید خود را جذب کنید و مشتریان قدیمی را به عقب بر گردانید.

 

عکس های قانونی خود را حفظ کنید: اگر عکس ها، نمودار ها و تصاویر شما در طراحی سایت شما از تصویر گوگل گرفته شده باشد، شانس خوبی برای نقض حق نسخه برداری وجود دارد! استفاده از مطالب دارای حق انحصاری بدون مجوز مالک، عواقب ناشی از آن دارد: علاوه بر خواسته شدن برای حذف تصاویر، ممکن است مجاز به پرداخت خسارت یا درصد سود خود باشید. طراحی سایت خود را با ایجاد تصاویر خودتان خودتان، شخصی سازی کنید تا تصاویر خود را برای شما ایجاد کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ترافیک موبایل را در طراحی سایت خود فراموش نمایید

 

بیش از نیمی از ترافیک آنلاین از اسمارت فون ها و تبلت ها می آید، بنابراین اگر سایت شما سازگار نباشد، این چیزی است که به طور جدی در نظر گرفته شده است. بینندگان طراحی وب سایت شما تنها کسانی نیستند که از توانایی دسترسی به اطلاعات شما در هنگام رفتن قدردانی می کنند. داشتن یک طراحی سایت دوستانه همراه، احتمالا به فروش شما نیز کمک می کند.

 

گزینه های زیادی وجود دارد که باید هنگام ایجاد یک طراحی سایت برای کسب و کار کوچک خود انجام دهید. آیا شما یک طراح گرافیک را برای کار بر روی طرح و زیبایی شناسی استخدام میکنید؟ آیا شما یک توسعه دهنده  طراحی وب سایت را برای ایجاد ویژگی های جدید و منحصر به فرد برای طراحی سایت خود استخدام می کنید؟ یا اینکه تمام این کارها را انجام دهید تا بتوانید کنترل کامل آن را حفظ کنید تا اطمینان حاصل شود که همه چی شما آن را می خواهید؟

 

اگرچه انتخاب شما در نهایت شماست، اما راههای زیادی برای ایجاد طراحی سایت خود مفید است. ارزانتر است، برای یکی، و اگر چه می تواند سخت باشد یاد بگیرند، بسیاری از خدمات رایگان وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. اگر شما در حال ساخت یک طراحی سایت هستید، احتمالا از HTML استفاده می کنید که زبان مورد استفاده برای طراحی طرح طراحی سایت است. این مقاله یک مرور کلی از پنج موضوع اساسی در HTML است که می تواند به شما در ایجاد طراحی سایت شما کمک کند. آنها همچنین می توانند در هنگام برقراری ارتباط با طراحی سایت خود، بدانند که اگر تصمیم به رفتن به آن مسیر دارید، بدانید.

طراحی سایت

طراحی سایت

تگ های HTML را در طراحی سایت مورد توجه قرار دهید

 

HTML مخفف زبان نشانه گذاری متن فوقانی است که از برچسب ها تشکیل شده است. این برچسب ها عبارتند از کلمات که کنترل نحوه قالب بندی و نمایش در یک مرورگر را کنترل می کند. به طور کلی، تگ ها با دو قسمت در داخل براکت نمایش داده می شوند. آنها حاوی یک تگ باز است تا دستوراتی را که به نظر می رسد و یک تگ بسته برای پایان دادن به دستور که به نظر می رسد آغاز می شود.

 

 

تیترها را در با تغییر رنگ در طراحی سایت خود درج نمایید

طراحی وب

طراحی وب

شما همچنین می توانید از برچسب ها برای ایجاد متن بزرگتر یا کوچکتر استفاده کنید. با استفاده از یک کد رنگ HEX، می توانید از دستور فرمان برای تغییر رنگ متن به تقریبا هر رنگی در طیف بصری استفاده کنید. استفاده های دیگر برای متن براکت، از جمله تغییر نوع فونت، خط اعتصاب، ویرایش و غیره، وجود دارد.

تصاویر گرافیکی را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

تصاویر را می توان با استفاده از آنها در همان هارد دیسک به عنوان طراحی سایت اضافه کرد، و سپس با استفاده از یک برچسب خاص با URL فعلی تصویر. اگر چه شما می توانید طراحی سایت ها را از صفحات دیگر پیوند دهید، ایده خوبی است که خودتان آنها را ذخیره کنید، زیرا نمی توانید مطمئن باشید که تا زمانی که تصویر خود را در طراحی سایت خود می خواهید میزبانی خود را ادامه دهید.

 

لینک داخلی قدرتمند را در طراحی سایت خود فراهم نماید

طراحی سایت

طراحی سایت

اضافه کردن لینک ها بسیار آسان است در HTML انجام دهید. یک بار دیگر، این یک دستور برچسب است که URL لینکی را که میخواهید پست کند را به ترتیب قرار دهید. اساسا همان فرضیه ای است که قرار دادن یک تصویر، به جز اینکه URL یک طراحی سایت دیگر است، نه یک تصویر می باشد. شما می توانید انواع مختلفی از برچسب ها را برای ایجاد نویز، فاصله، جداول، لیست ها و غیره استفاده کنید. اگر میخواهید واقعا به قالببندی بپردازید، ممکن است یادگیری CSS را یاد بگیرید، که یک زبان برنامه نویسی است با استفادههای بسیار تخصصی تر برای ساختن آیتمها در یک صفحه طراحی سایت، خوب است. اینها تنها چند اصول اولیه HTML هستند که می تواند به شما کمک کند شروع کنید. هنگامی که شما درک اصول چگونگی کار برچسب ها را می فهمید، برای انجام کارهای مختلف آسان تر است.