طراحی سایت
چگونه طراحی سایت خود را معتمد نشان دهید
23/07/2018
طراحی سایت
طراحی سایت خود را چگونه کاربرپسند کنید
24/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت را چگونه آنالیز نمایید

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

 طراحی سایت را چگونه آنالیز نمایید

نوع فونت در طراحی سایت

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران اندازه فونت و اندازه دکمه ها برای دستگاه های موبایل بسیار مهم است. برای اندازه فونت، باید حداقل ۱۴ پیکسل باشد. این ممکن است بزرگ به نظر برسد، اما به جای اینکه کاربران خود را برای خواندن مطالب خود زوم کنند، با تنظیم اندازه فونت برای حداکثر قابلیت خواندن، آنها را آسانتر می کند. تنها زمانی که باید کوچکتر به حداقل ۱۲ پیکسل برسید، برچسب یا فرم است.

 

 

 

طراحی وب

طراحی وب

همانطور که برای دکمه ها، دکمه بزرگتر است، بهتر است، این احتمال را کاهش می دهد که کاربر آن را از دست بدهد یا دکمه اشتباه را با اشتباه درک کند. به عنوان مثال، دستورالعمل طراحی اپل توصیه می شود که اندازه دکمه حداقل ۴۴px بر ۴۴px باشد. به دنبال این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تجربه کاربر خود را در دستگاه تلفن همراه خود افزایش دهید و تبدیل به سایت های تجارت الکترونیک را افزایش دهید.

 

 

تصاویر در طراحی سایت

 

فقط در Instagram مانند تصاویر hi-res در وب سایت های پاسخگو بسیار مهم هستند تا اطمینان حاصل شود که تجربه کاربر از استاندارد بالا برخوردار است. آخرین مدل های دستگاه های iOS دارای صفحه نمایش های با کیفیت بالا هستند که نیاز به یک تصویر دو برابر رزولوشن یک دسک تاپ دارند. با داشتن تصاویر بسیار با وضوح بالا، هنگام تماشای صفحه نمایش با کیفیت شبکیه، از داشتن تصاویر پیکسل یا حتی تار شدن جلوگیری کنید.

 

 

زوم خودکار می تواند عناصر طرح خود را به خصوص برای تصاویر و محتوای ناوبری ظاهر شود. آنها ممکن است در طرح شما کوچک یا زیاد ظاهر شوند. برای اصلاح این، از meta tag viewport برای تنظیم متغیرهای سفارشی در محتوا استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که این برچسب را در <head> HTML خود وارد کنید.

 

بزرگنمایی پیشفرض را حذف کنید تا وبسایت خود را به تلفن همراه تبدیل کنید

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

سرچ ویدیو برای محتوای طراحی سایت

 

اگر از سایت های زیادی از ویدیوها استفاده می کنید، نحوه نمایش ویدیوی شما در موبایل بسیار متفاوت خواهد بود و گاهی اوقات دشوار خواهد بود. استفاده از فیلمهای YouTube یک راه حل برای مقابله با هر گونه مشکل در مشاهده فیلم ها در تلفن همراه است. دلیل این امر این است که کد جاسازی در YouTube در حال حاضر پاسخگو است. این کار موجب صرفه جویی در مراحل متعددی برای اطمینان از اینکه ویدیوهای شما برای تلفن همراه مناسب هستند.

 

تجربه کابر در طراحی سایت را در نظر بگیرید

طراحی سایت اسباب بازی

مهم نیست که چقدر زیبا وب سایت تلفن همراه شما است، همیشه شامل گزینه «رفتن به وب سایت کامل» یا «نمایش نسخه رایانه» در پایین سایت شما است. بعضی از مردم هنوز تجربه وب سایت را ترجیح می دهند و اگر انجام دهند، چرا آنها را از تجربه آن محدود می کند؟ به ویژه اگر این چیزی است که آنها ترجیح می دهند. آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که یک مشتری بالقوه جدید را از دست بدهید فقط به این دلیل که شما آنها را از تجربه سایت خود متوقف کردید، درست است؟

 

 

 

انالیز طراحی سایت خود را مداوم داشته باشید

 

هنگامی که وب سایت پاسخگو خود را ایجاد کرده اید، آن را آزمایش کنید، آن را برای دومین بار تست کنید، و سپس دوباره آن را تست کنید. من فقط به این معنی نیستم که آن را چندین بار در یک دستگاه تلفن همراه امتحان کنید، آن را بر روی iPhone، Android، یک تلفن ویندوز و تبلت های مختلف آزمایش کنید. تست هر صفحه، عمل کاربر، دکمه؛ و در حالی که شما آزمایش می کنید، همیشه مهم است که خودتان را در موقعیت کاربر قرار دهید یا از کسی که آن را طراحی نکرده اید، آن را آزمایش نکنید.

 

امیدوارم این نکات راهنمایی شما را برای دانستن اینکه چگونه وب سایت شما را دوستانه تر می کند، راهنمایی می کند. با یکی از بزرگترین گرایش های بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۵ که تلفن همراه است، هیچ دلیلی برای شما وجود ندارد که کسب و کار خود را برای موفقیت های تلفن همراه تنظیم کنید.