طراحی سایت آشپزی خانگی
31/10/2018
طراحی سایت
رعایت اصول وبمستر در طراحی سایت
31/10/2018
نمایش همه

طراحی سایت رستورانی

طراحی سایت

طراحی سایت رستورانی

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

هدف از طراحی سایت برای رستوران یکی معرفی مکان رستوران و خدماتی که ارائه می دهد است و دیگر اینکه بتوان سفارش گیری کرد. بسیاری از افراد با سرچ کردن در گوگل به دنبال مکانی جدید برای قرارهای کاری، دوستانه یا خانوادگی خود می گردند. بنابراین با قراردادن تصاویری از مکان رستوران و ارائه منوها و برنامه های غذایی رستوران می تواند کاربران طراحی سایت را علاقه مند به حضور در رستوران کند.

 

 

امکانات طراحی سایت رستورانی

مهم ترین امکانات قابل ارائه در طراحی سایت رستورانیعبارتند از قدم اول در طراحی سایت رستورانیاین است که مدیران رستوران مشتریان خود را با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته اند به خوبی بشناسند. مثلا رستورانی که در نزدیکی مرکز تجاری و اداری قرار گرفته باید بداند که پذیرای قرارهای رسمی باشد. یا مثلا اگر رستورانی در نزدیکی دانشگاه یا موسسه آموزشی باشد، اغلب مشتریانش دانشجویان و هنرجویان خواهد بود. در طراحی سایت رستورانیسادگی و دسترسی راحت به مطالب و محتواهای مدنظر باید مورد توجه قرار گرفته شود و از اضافه کردن صفحات اضافی و غیر ضروری در طراحی سایت بپرهیزیم.

 

 

طراحی سایت تخصصی رستورانی

در طراحی سایت رستورانیاز چهار رنگ اصلی از قببیل قهوه ای، قرمز، سفید و مشکی استفاده می شود. استفاده از این رنگ ها بی دلیل نیست زیرا رنگ قهوه ای حس اطمینان را القا می کند. رنگ قرمز حس اشتیاق و شور در کاربران ایجاد می کند.رنگ سفید القا کننده حس تازگی و پاکی است و رنگ مشکی حسی مرموز و خلاقانه در مخاطب ایجاد می کند. در طراحی سایت رستورانیباید اطلاعات تماس به طور کامل در اختیار کاربران گذاشته شود. اطلاعاتی نظیر: نشانی، شماره تماس، آدرس اینترنتی در نقشه ی گوگل در طراحی سایت رستورانیپیشنهاد می شود که از تصویر پس زمینه بزرگ برای ایجاد جذابیت بصری استفاده شود. علاوه بر این در قسمت گالری تصاویر و ویدیوهایی از فضای داخلی و خارجی و قسمت های مختلف آن در طراحی سایت رستورانیبه نمایش گذاشته شود.