طراحی سایت قهوه خانه
طراحی سایت قهوه خانه
27/05/2017
طراحی سایت چند زبانه
طراحی سایت چند زبانه
28/05/2017
نمایش همه

طراحی سایت ریسپانسیو و اشتباهات آن

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو و اشتباهات آن

 

 

طراحی سایت ریسپانسیو و اشتباهات آن : در مقاله ی امروز از سری مقالات وب سایت ” لیموترش ” قصد داریم شما کاربران عزیز را با برخی از اشتباهاتی که ممکن است در طراحی سایت واکنش گرا اتفاق بیافتد آشنا نماییم از این رو ما را تا انتهای این مبحث دنبال کنید .

 

 

 

طراحی سایت و عدم استفاده از حالت زوم :

 

هرگز در طراحی وب سایت تان از User-scalable=no استفاده نکنید . انجام این امر یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی می باشد که طراحان وب سایت در طراحی سایت ریسپانسیو مرتکب می شوند . در واقع با استفاده از حالت زوم در وب سایت تان می توانید به مخاطبین وب سایت تان این حس را القا می نمایید که خواسته های آن ها هیچ ارزشی برای شما ندارند .

 

طراحی سایت و نداشتن درک صحیح از خواسته های کاربر :

 

مدیران وب سایت های گوناگون معمولا به علت توجه به تولید و راه اندازی یک وب سایت واکنش گرا از تحلیل و بررسی رفتار کاربران خود غافل می شوند . در واقع بعد از انجام مراحل طراحی و راه اندازی یک وب سایت ریسپانسیو می بایست برای رسیدن به درکی کافی از عملکرد وب سایت تان بر روی رفتار دسته ای از مخاطبین وب سایت تان آنالیز انجام دهید و نتایج به دست آمده را برای بهبود بخشیدن به وب سایت تان مورد بررسی قرار دهید .

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

 

طراحی سایت و استفاده از یک الگو مشخص

 

امروزه کمپین های گوناگونی در راستای ایجاد و تولید برنامه های نرم افزاری All-in-one مشغول به فعالیت شده اند . اما یکی از ایراد های استفاده از این نرم افزار ها این است که امکان دارد یک برنامه ی واحد برای کلیه ی طراحی وب سایت ها مناسب و کاربردی نباشد چرا که پلتفرم های مربوط به تلفن های هوشمند به توجه و میزان دقت بیشتری نیازمند می باشند .

 

 

طراحی سایت و نداشتن توجه به نوع مسیریابی

 

اگر در طراحی سایت تان منویی وجود دارد که در بردارنده ی بیش از ۳ بخش می باشد بهتر است منو خود را به شکل Drop Down طراحی نمایید تا هم از امکان مشاهده ی تمامی المان ها در صفحه ی موبایل اطمینان حاصل نمایید و هم فضای کمتری را اشغال کنید .