پیاده سازی عناصر ضروری در طراحی سایت
16/03/2019
طراحی سایت
طراحی سایت و انتخاب برند
16/03/2019
نمایش همه

طراحی سایت زیبا و عدم افزایش فروش

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت زیبا و عدم افزایش فروش مطمئنا طراحی سایت تجارت الکترونیک موفق بسیار مهم تر از طراحی سایت زیبا وناکار آمد است .این موضوع بسیار مهم است که جذابیت سایت از عوامل مهم در طراحی سایت است و به آن باید اهمیت داده شود و بسیاری از طراحان سایت به ظاهر سایت بیشتر اهمیت می دهند واین موضوع فقط برای بالا رفتن میزان بازدید کنندگان از سایت است .در صورتی که عامل مهم دیگر در طراحی سایت میزان کارایی سایت است که باید بروی آن تمرکز بیشتری شود .

چرا که اگر مورد توجه قرار نگیرد ممکن است به دلیل ضعیف عمل کردن سایت برای باز دید کنندگا ن موجب ترک سریع آنها از سایت و عدم بازگشت شود .بنابراین نتیجه می گیریم برای طراحی سایت تجارت الکترونیک شما به اطلاعات پایه و کمی تجربه نیازمند هستید .طراحی سایت اصول اولیه دارد که رعایت نکردن آنها ازمیزان کارایی سایت کاهش می دهد .ما در این مقاله برای کارایی بیشتر طراحی سایت به مواردی اشاره می کنیم.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

سیستم هدایت بازدید کننده واندازه صفحات طراحی سایت در لود شدن

معمولا صفحاتی که در طراحی سایت به کندی لود می شوند صفحات بزرگ یا کوچک هستند که هر کدام عامل مهم وموثر در بالا آمدن صفحه سایت است .که موجب کاهش بازدید از سایت خواهد شد کاربران معمولا سایت هایی را می پسندند که به راحتی بالا می آیند و برای خواندن مطالبات صفحات را زیاد بالا و پایین نکنند .معمولا بازدید کنندگان برای اطلاعات خرید اجناس نباید دچار سر در گمی بشوند .

استفاده کمتر از عوامل گرافیکی طراحی سایت

با توجه به این موضوع که استفاده از عوامل گرافیکی باعث افزایش زیبایی طراحی سایت می گردد اما از عوامل بالا بردن فروش در سایت نخواهد بود و ممکن است استفاده بیش از حد از عوامل گرافیکی جواب معکوس در سایت بدهد .چرا که سرعت لود شدن سایت کاهش می یابد . حتما از عوامل گرافیکی استفاده کنیدکه سایز آن کوچک باشد .استفاده از css می تواند بسیاری از تگ های تکراری htmlرا حذف نماید .این تگ ها بیشتر حجم صفحات شما را اشغال می کند .و با توجه به این موضوع با داشتن صد صفحه در حجم صرفه جویی خواهد شد .

استفاده ازجدول table برای شکستن طراحی سایت سعی کنید به جای قرار دادن کل صفحه در یک جدول بزرگ در طراحی سایت آن را به بخش های کوچیک تقسیم کنید و این کار باعث می شود که کاربران هنگام بازدید از صفحات ، به تدریج برای آنها باز گشایی شود و کاربر مجبور نیست مدت زیادی به صفحه زل بزند تا صفحه بالا بیاید .

 

نموه کد طراحی سایت

 نقشه طراحی سایت

استفاده از نقشه در طراحی سایت نه تنها باعث افزایش رتبه سایت می گردد   بلکه بازدید کنندگان را از سردرگمی خارج می کند و نقشه سایت یعنی بازدید کنندگان با استفاده از این نقشه سایت شما راپیدا می کنند و در مورد موترهای جستجو نیز باعث موتورهای جستجو از طریق همین نقشه سایت شما را جستجو کنند. استفاده آسان برای کاربر طراحی سایت یکی از عوامل کاهش خرید از فروشگاه های اینترنتی استفاده دشوار از این سایت ها است بنابراین  رویه فروش در این طراحی سایت باید به آسانی صورت بگیرد تا مشتریان ترغیب به استفاده و خرید از سایت شوند رابط کاربری در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید

امنیت طراحی سایت

بازدید کنندگان از طراحی سایت فروش باید اطمینان خاطر داشته باشند که اطلاعات شخصی که وارد سایت می کنند این اطلاعات دست شخص دیگری قرار نمی گیرد.پس بنابر این امنیت طراحی سایت فروش از اهمیت بالایی برخوردار است . ایجاد صفحه تشکر بعد از خرید مشتری در صفحه ای از او تشکر کنید و همین عمل باعث ایجاد تاثیر مثبت بر مشتری خواهد شد . این حس خوب دلیل بازگشت دوباره کاربر به سایت می گردد.