طراحی سایت
اصول حرفه ای طراحی سایت چیست
22/07/2018
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
محتوانویسی در طراحی سایت
22/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت سازگار و موبایل فرندلی

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

طراحی سایت سازگار و موبایل فرندلی

طراحی سایت سازگار

 

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت یک طراحی سایت با طراحی پاسخگو، همان محتوا را با اندازه های مختلف روی صفحه (میزکار، رایانه لوحی، تلفن همراه) سازگار می کند. اگر چه شما می توانید یک سایت تلفن همراه جداگانه ایجاد کنید، با استفاده از طراحی پاسخگو، ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه محتوای شما به نظر می رسد در همه دستگاه ها عالی است، استفاده کنید. همانطور که بیشتر و بیشتر بیماران از تلفن های خود در سال ۲۰۱۷ جستجو می کنند، بهینه سازی طراحی سایت شما برای تلفن های موبایل برای رسیدن به ملاقات های بیشتر ضروری است.طراحی مینیمالیستی و بدون سر و صدا طبیعی جدید است و به طراحی سایت ها کمک می کند مدرن و حرفه ای. فقط از عناصر طراحی استفاده کنید که برای ارائه محتوای و افزایش تجربه کاربر ضروری هستند. حذف هر عنصر ضروری نیست.

 

 

استفاده از فضای سفید در طراحی سایت سازگار

 

استفاده از فضای سفارشی تاکتیکی در طراحی سایت شما، ظاهر کمتری را ایجاد می کند و بیننده را از طریق محتوا هدایت می کند. فضای سفید نیز برای بیماران آینده نگر به خواندن و هضم قطعات طولانی اطلاعات کمک می کند. شما نباید بیش از ۳-۴ جمله در هر پاراگراف داشته باشید.

 

 

محدود کردن انیمیشن در طراحی سایت سازگار

 

از اینها به اندازه کافی استفاده کنید تا تمرکز خود را بر روی نکات ضروری در طراحی سایت قرار دهید. اگر اغلب استفاده می شود، این عناصر می توانند بیننده را از محتوای واقعی منحرف کند. اگر به درستی استفاده شوند، می توانند نکات کلیدی را افزایش دهند و طراحی سایت را جذاب تر کنند. به عنوان نمونه یک صفحه اصلی را بررسی کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

رنگ انتخابی در طراحی سایت سازگار

 

قبل از طراحی وبسایت شما مهم است که شخصیت نام تجاری خود را انتخاب کنید. آیا تمرین دندانپزشکی کودکان است که بر روی خدمات گرم و دوستانه متمرکز است؟ آیا شما یک جراح پلاستیک هستید که دارای جدیدترین تکنولوژی و روش های پیشرفته می باشد؟ سپس رنگهایی را انتخاب کنید که تصویر نام تجاری شما را نشان دهند.

 

با توجه به این Infographic توسط WebpageFX رنگ قرمز پرشور و شدید، زرد خوش شانس و گرم است، آبی صلح آمیز و آرام است، نارنجی هیجان انگیز و مشتاق است، سبز سالم و آرام است و بنفش سلطنتی و ثروتمند است. برای اطلاعات بیشتر در مورد رنگ های برند، اطلاعات خود را در مورد آنها مشاهده کنید.برای اکثر سایت ها، با استفاده از رنگ های بیشماری می توانید طراحی سایت خود را غیر یکپارچه و کودکانه ظاهر کنید. استثنا، شیوه های اطفال است که می تواند به دنبال رنگ آمیزی و دوست داشتنی تر باشد.

 

تصاویر بزرگ در طراحی سایت برای جذب توجه

 

هنگام ورود به طراحی سایت، از عکسهای بزرگ به عنوان آگهی در صفحه اصلی استفاده کنید تا توجه بازدیدکنندگان را جلب کنید. شما همچنین می توانید از این آگهی ها برای تبلیغات خانه یا برای هدایت کاربران به صفحات خاص سایت استفاده کنید.از عکس های شاد استفاده کنید تا تمرین خود را با مثبت و سلامتی مرتبط کنید و یک ترکیب متعادل از تصاویر و تصاویر شخصی بگیرید. اگر چه تصاوير زيبايي در ساختن وب سايت شما زيبا هستند اما آنها از عمل واقعي شما آگاه نيستند. عکس های حرفه ای گرفته شده از تمرین شما بهترین است، اما حتی عکس های آماتور در ساخت طراحی سایت شما بیشتر جذاب و واقعی هستند.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

بهینه سازی در طراحی سایت سازگار

 

این باید بی فایده باشد، اما اطمینان حاصل کنید که همه مهم ترین اطلاعات (نام، آدرس، شماره تلفن) را در هدر قرار دهید تا بیماران آینده نگر بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند.