طراحی سایت
طراحی سایت پرورشگاه و شیرخوارگاه
16/09/2018
طراحی سایت
صفحه ۴۰۴ در طراحی سایت
16/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت شما چگونه کاربران را جذب می نماید

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت شما چگونه کاربران را جذب می نماید

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

 

طراحی سایت کسب و کار شما برای همه ی مواردی است که شما پیشنهاد می کنید. یک مرکز همه جانبه برای بیوگرافی شما، نمونه کارها یا خدمات خود، بینش شما … تقریبا تمام حقوق خود را به حال افتخار. شما می دانید چه محتوایی در دسترس است، جایی که آن را پیدا کنید و اگر نمی توانید بروید، کجا بروید. در اینجا گرفتن – آیا می توانید مشتریان طراحی سایت خود را بیابید. چگونه طراحی سایت شما کار می کند، درست همانند، اگر نه مهم تر از آنچه که به نظر می رسد.

 

طراحی وب

طراحی وب

 

ما در عصر تکنولوژی و اطلاعات دیجیتال هستیم. مردم دیگر به طراحی سایت فروشگاه ها نمیرسند تا ببینند چه چیزی در دسترس است، در عوض آنها به صورت آنلاین جستجو می کنند. فکر می کنید از طراحی سایت خود به عنوان اولین تصور شرکت شما می دهد. هنگامی که یک طراحی سایت مشتری بر روی آن URL کلیک می کند، می خواهد در قالب گرم و دوستانه به آن احترام گذاشته شود. تصور کنید اگر روی یک صفحات طراحی سایت کلیک کردید و به آن هدایت شدید:

 

 

اگر نتوانید آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید، کاربر معمولی در یک صفحات طراحی سایت باقی می ماند. در مورد یک فاصله زمانی کوتاه صحبت کنید. طراحی صفحات طراحی سایت خود را به طوری که چشم انداز و توجه بازدید کنندگان را نگه می دارد. در اینجا چند نکته برای پیگیری در طراحی طراحی سایت شما وجود دارد. آرم شرکت خود را نمایش دهید. این باید عقل سلیم باشد، اما شما شگفت زده خواهید شد که تعداد صفحات طراحی سایت کم نام تجاری طراحی سایت نیست. نماد لوگو را به طوری که پس از ورود به صفحات طراحی سایت، چشم های بازدید کننده به سمت راست هدایت می شود (معمولا بالای گوشه سمت چپ). بزرگتر همیشه بهتر نیست – طراحی سایت لوگوی خود را اندازه نگذارید تا طراحی سایت شما را در بر بگیرد. در عین حال اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگ است تا مردم بتوانند تمام عناصر موجود در آن را تشخیص دهند. در نهایت، اطمینان حاصل کنید که از یک تصویر با وضوح بالا استفاده کنید تا لوگو به راحتی قابل خواندن باشد. همچنین لمس آرم خود را به صفحه اصلی خود، به طوری که مشتریان طراحی سایت می توانند به راحتی هدایت شوند.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ساده کلیدی می باشد

 

یک فضای کوچک کمی برای هیچ کس آسیب نخواهد گذاشت. سادگی در طراحی سایت کلیدی است – فقط از مقدار متن و تصاویری که در طراحی سایت که لازم است چشم خود را بر روی صفحه نگه دارید. سعی کنید از پاراگراف های طولانی گرافیک متن در طراحی سایت و پررنگ با رنگ های رقابت اجتناب کنید.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

فونت طراحی سایت خود را حرفه ای انتخاب نمایید

 

فونت شما می خواهید صفحات طراحی سایت خود را بصری جذاب، اما همچنین تمیز و حرفه ای. یک فونت معمولی را انتخاب کنید و تنها از آن فونت طراحی سایت استفاده کنید. تکنیک های قالب بندی سرصفحه ها، نقاط گلوله ای و پاراگراف های کوتاه را دنبال کنید – حصول اطمینان از فونت، اندازه و رنگ آنها به شیوه ای سازگار استفاده می شود.

 

رنگ طراحی سایت خود را حرفه ای انتخاب نمایید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اطمینان حاصل کنید که رنگ پس زمینه و متن شما کنتراست کافی دارد – بینندگان نباید از روی صفحه به صورت مرتب یا نشسته باشند تا بتوانند محتوای طراحی سایت شما را ببینند. ناوبری وقتی که همه چیز به آن می رسد، هدف نهایی یافتن پاسخ است. اگر کاربران نمیتوانند آنچه را که به دنبال صفحات طراحی سایت شما هستند، پیدا کنند، هدف غیر عملی است. ناوبری باید روشن و ساده باشد. برای بهترین نتایج، شامل هر دو ناوبری اولیه و ثانویه است که به وضوح برچسب گذاری شده اند. اضافی اینها برخی از موارد بسیار مهم هستند که ممکن است پس از اتمام کد طراحی سایت شما نادیده گرفته شود. اطمینان حاصل کنید که همه لینک ها، داخلی و خارجی، کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که صفحات طراحی سایت شما با مرورگرهای معمول مانند اینترنت اکسپلورر، کروم، فایرفاکس، سافاری و دستگاه های تلفن همراه سازگار است. تست برای اطمینان از اینکه تمام چند رسانه ای موجود در صفحه عملکردی است.

 

محتوای را به روز نگهدارید و از خطا آزاد شوید

 

 

هدف از صفحات طراحی سایت شما این است که شرکت و همه چیز را ارائه دهید. بهینه سازی آن را به زیبایی زیبایی و کاربردی. به این ترتیب، مشتریان طراحی سایت هنگام جستجو برای یافتن آنچه که دنبال آن هستند می توانند پیدا کنند. در نهایت همیشه طراحی خود را قبل از راه اندازی آن تست کنید. شما هرگز نمی دانید که چقدر بزرگتر از یک تفاوت اضافه شده به فضای سفید در طراحی سایت یا یک سایه روشن از زرد ممکن است. بسیاری از عوامل مختلفی وجود دارد که به طراحی سایت جدید کمک می کند. اما جنبه طراحی تنها یک بخش کوچک است. فراموش نکنید که معیارهای کنونی خود را تعیین کنید، اهداف خود را روشن کنید یا طرح خود را در اطراف افراد خود طراحی سایت کنید