طراحی سایت
طراحی سایت خودرو
29/10/2016
طراحی وب سایت
طراحی سایت کتاب فروشی
31/10/2016
نمایش همه

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت

امروزه با تغییراتی که در قیمت ارز و دلار به وجود آمده ، صرافی ها به یکی از صنف های پر رونق و شاخص تبدیل شده اند . یکی از اصلی ترین نیاز های صرافی ها مطلع ساختن کاربران از قیمت به روز سکه ، طلا و ارز می باشد . برای تحقق بخشیدن به این امر می بایست از سیستم آژاکس در طراحی وب سایت استفاده نمایید . با به کارگیری این قابلیت در طراحی سایت ، بدون رفرش مخاطب ، صفحه جدول اطلاعات قیمت ها به طور خودکار به روز رسانی خواهد شد .

امکانات طراحی سایت صرافی :

•    قرار دادن آخرین قیمت ارز در وب سایت
•    قابلیت تبدیل ارزهای رایج
•    امکان حواله به صورت آنلاین
•    تعیین قسمتی در طراحی سایت برای مقالات و اخبار سایت
•    صفحه تماس با ما
•    نمودار های قیمت ها
•    قرار دادن انواع حواله ارزی در سایت

مزیت های طراحی وب سایت صرافی :

  1. با طراحی سایت اصولی و صحیح امکان تبدیل و تبادل ارز ها به آسانی و با امنیت بالا وجود خواهد داشت .
  2. از آن جا که امروزه اکثر خرید و فروش ها در تمام دنیا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین اتفاق می افتد ، صرافی ها می توانند با طراحی وب سایت ، اعتبار صرافی خود را افزایش دهند .
  3. با طراحی سایت فضایی مناسب در اختیار صرافی قرار خواهد گرفت و می تواند از این فضا برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در جهت افزایش مشتری استنفاده نماید .
  4. یکی دیگر از کاربرد های طراحی وب سایت صرافی ، اطلاع رسانی از آخرین نرخ های ارز و بازار به صورت به روز می باشد .

 

طراحی وب سایت صرافی کاربرد های بسیاری دارد و با داشتن یک طراحی سایت مناسب و طبق قواعد سئو به راحتی می توانید به خرید و فروش ارز بپردازید و به آسانی تنها با چند کلیک ساده ارز را جا به جا کنید . هم چنین در یک وب سایت صرافی ، هر فرد می تواند برای خود یک پروفایل بسازد و از طریق آن به خرید و فروش بپردازد . هر صرافی می تواند با راه اندازی یک وب سایت به آسانی به تجارت خود ادامه داده و از طریق طراحی سایت صرافی مشتریان بیشتری را جذب نماید .