طراحی سایت
طراحی سایت دکوراسیون
10/10/2016
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت دوربین مداربسته
16/10/2016
نمایش همه

طراحی سایت علمی

طراحی وب سایت

امروزه بسیاری از افراد برای تحقیق و یادگیری علوم مختلف از اینترنت استفاده می کنند . با طراحی وب سایت علمی می توانید اقدام به نشر علم و دریافت نظر کاربر در مورد مطلبی خاص نمایید ، هم چنین مراکز علمی و آموزشگاه ها می توانند مقالات علمی خود را در وب سایت خود برای بازدید عموم قرار دهند . یکی از فواید طراحی سایت علمی امکان تبادل اطلاعات و بحث و گفتگو می باشد ، هم چنین یکی از فواید دیگر انتشار مطالب علمی ، شناخته شدن شما به عنوان یک فرد مطلع در زمینه علمی می باشد .
امکانات وب سایت های علمی :
•    معرفی کتاب های مرجع
•    معرفی مقالات و مطالب و نحوه دسترسی سریع به آن ها
•    صفحه معرفی دانشمندان
•    صفحه ارسال مقاله
•    صفحه تازه ها و اخبار علمی
•    امکان طراحی فروشگاه برای مقالات و کتاب ها
مخاطبین طراحی سایت علمی چه کسانی هستند ؟
همیشه افرادی هستند که خواهان علوم بروز شده می باشند . در تمامی علوم همیشه متخصصین یا افرادی که اهل تحقیق و پژوهش در زمینه علمی و یا علاقمند به مطالب علمی هستند ، وجود دارد . این افراد نیازمند پایگاهی به روز برای جستجو خواسته های علمی مورد نظر خود می باشند .
یک وب سایت علمی دارای چه ویژگی هایی است ؟
با طراحی وب سایت پژوهشی و علمی می توانید پایگاه مورد نیاز افراد علمی را تهیه نموده و اطلاعات به روز و مفید خود را در اختیار آن ها قرار دهید . هم چنین در سایت های علمی می توانید اخبار علمی بروز را قرار دهید تا وب سایت شما به مکانی برای تبادل صحیح اطلاعات میان افرادی که به دنبال علم و دانش بروز می باشند ، تبدیل شود . در طراحی سایت این نوع وب سایت ها ایجاد بخش انجمن های علمی بسیار حائز اهمیت است ، زیرا می توان علوم مختلف را در دسته بندی های متنوع قرار داد . امروزه تمامی مراکز آموزشی و علمی معتبر و بزرگ در سراسر دنیا دارای وب سایت علمی جامعی می باشند که مطالب را به صورت دسته بندی شده در اختیار دانش آموختگان و اساتید قرار می دهند .