محاسبه تعرفه طراحی سایت
طراحی سایت بنگاه
27/09/2017
طراحی سایت با فتوشاپ
03/10/2017
نمایش همه

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروش فایل

 

 

 

طراحی سایت فروش فایل فرمت های مختلف فایل مانند پی دی اف ، زیپ ، صوتی ، ویدیویی ، فایل اجرایی ، مولتی مدیا و غیره را فراهم می آورد که می تواند کاربران بسیاری را به منظور دریافت آموزش و فایل های آموزشی را شامل می شود. طراحی سایت فروش فایل امروزه از جمله سایت های پردرآمد می باشد که به واسط ترافیک بالایی از کاربران که در خود جمع نموده است فراهم می نماید.

 

 

 

طراحی وب سایت فروش فایل

 

 

 

طراحی وب سایت فروش فایل به راحتی گروه بندی از انواع فایل ها را فراهم می نماید. می توانید طراحی سایت فروش فایل را به صورت تخصصی در زمینه خاصی داشته باشید. برای مثال می تواند طراحی سایت فروش فایل خود را در زمینه فایل های زبان داشته باشید. وجود سئو قدرتمند که با قرارگیری لینک سایت در کلمات کلیدی مختلف و نیز عبارات مختلف می توانید داشته باشید که می تواند ترافیک بالایی از کاربران را برای سایت داشته باشد.

 

 

 

قابلیت ها در طراحی سایت فروش فایل

 

 

 

قابلیت هایی همچون فضای هاست بالا ، امکان جستجو برای یافتن فایل مورد نظر ، امکان درج نظر در خصوص فایل های مختلف می تواند موجود گردد که می تواند راهنمایی کننده برای کاربران باشد.  مبلغی که برای دانلود هر فایل می بایست پرداخت گردد به راحتی می تواند در صفحه درج گردد و افراد برای پرداخت به سمت صفحه پرداخت هدایت گردند و درگاه آنلاین به منظور پرداخت آنلاین می تواند موجود گردد. همچنین اینکه امکان عضویت می تواند برای افراد ایجاد گردد تا پس از عضویت افراد با هزینه کمتری بتوانند فایل ها را دانلود نمایند. امروزه طراحی سایت فروش دانلود با درآمدزایی بسیار بالا موجود می باشند