طراحی سایت
طراحی سایت فروش
۰۸/۰۶/۱۳۹۶
طراحی سایت بازی
۱۱/۰۶/۱۳۹۶
نمایش همه

طراحی سایت فروش ماشین

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت فروش ماشین

 

 

 

طراحی سایت فروش ماشین و خودرو دسته بندی از انواع ماشین را در بخش های مختلف مانند برند ماشین ، نوع ماشین ، سال ساخت و دیگر فاکتورها که تماما در انتخاب و خرید ماشین تاثیرگذار می باشد را می توانید در دسته بندی ها و جستجو ها آیتم هایی که مد نظر دارید را درج نمایید. طراحی سایت فروش ماشین امروزه ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود کشانده است.

 

 

 

طراحی وب سایت فروش ماشین

 

 

طراحی وب سایت فروش ماشین و خودرو امکان درج آگهی را برای کاربران فراهم می آورد. کاربران پس از عضویت و ثبت نام در طراحی سایت فروش ماشین می توانند آگهی فروشم اشین خود را درج نمایند. طراحی سایت فروش ماشین امروزه افراد بسیاری را به منظور خرید و فروش ماشین و خودرو در کنار هم جمع نموده است که می توانند آگهی های مختلف را درج و یا مشاهده نمایند.

 

امکانات در طراحی سایت فروش ماشین

 

 

طراحی سایت فروش ماشین امکاناتی همچون امکان جستجو ، امکان دسته بندی ، امکان انتخات و نمایش ماشین ها براساس خواسته و دیگر فاکتورها به نمایش گذارد. در واقع مهم ترین گزینه و امکانی که در طراحی سایت فروش ماشین درج می گردد امکان جستجو و نمایش اگهی براساس لیستی از متریک ها می باشد. در واقع کاربران می بایست این گزینه را داشته باشند که لیست ماشین ها را براساس خواسته و نیاز خود که می تواند نوع ماشین و یا دیگر فاکتورها باشد داشته باشد.

 

//]]>