طراحی سایت
مزایای طراحی سایت برای کسب و کار
09/03/2019
طراحی وب
انتخاب تیم طراحی سایت مناسب
09/03/2019
نمایش همه

طراحی سایت قیمت یاب

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت قیمت یاب به آن دسته از سایت ها اطلاق می گردد که صرفا برای جستجو کالا یا محصولات فروشگاه اینترنتی استفاده می شود که شما در این سایت ها می توانید به عنوان کاربر کالای مورد نظر خود را جستجو کنید. شما می توانید کالای مورد نظر خود را جستجو کنید و ببینید کالای مورد نظر شما در کدام فروشگاه وبا چه قیمتی عرضه می گردد. طراحی سایت قیمت یاب به شما این امکان را می دهد که با سهولت بیشتری کالای مورد نظر خود را بیابید.

در طراحی سایت اینترنتی که شما را به خرید از فروشگاههای حقیقی نزدیک تر می کند شما با استفاده از سایت های قیمت یاب می توانید بهترین مرکز خرید کالای خود را انتخاب کنید وحتی به مقایسه قیمت کالای مورد نظر خود با سایر فروشگاه ها بپردازید. البته ناگفته نماند طراحی سایت این فروشگاه ها اکثرا با شکست مواجه می شوند مادر این مقاله به مواردی اشاره می کنیم که بارعایت این موارد میزان شکست این سایت ها کاهش می یابد.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

عوامل موثر در طراحی سایت قیمت یاب عبارتند از:

  • جمع آوری بیشترین تعداد محصولات عرضه شده در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
  • اطلاع دقیق وجامع ازمشخصات هر محصول در طراحی سایت
  • بروز رسانی خودکار قیمت محصولات در طراحی سایت
  • بررسی خودکار موجود بودن محصول و کالا در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
  • بررسی موجودی کالا و برسی تنوع کالا در طراحی سایت
  • رصد خودکار آپشن های خرید فروشگاه از جمله تخفیف ها در طراحی سایت
  • بهینه سازی طراحی سایت برای موتور های جستجو
  • بررسی خدمات کاربران نظیر بحث و گفتگو و تبادل اطلاع رسانی در طراحی سایت
  • مزایای طراحی سایت برای کسب و کار را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

عدم آشنایی کاربران از طراحی سایت های قیمت یاب

هر مدت یک بار طراحی سایت ،سایت های قیمت یاب راه اندازی می شود. نکته قابل توجه اینکه این سایت ها چرا از دور خارج می شوند با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردیم سایت ها باهم وارد چالش می شوند و این عوامل انها را با موتورهای جست و جو گر وارد چالش می کند وموفقیت آنها را با ریسک رو به رو می کند. درسته که وجود بازارهای آنلاین در ایران بسیار زیاد است وتعداد فروشگاه های اینترنتی بزرگ و باقدرت کم و رقابت آنها باهم خیلی بیشتر از رقابت سایت ها با یکدیگر است. طراحی سایت قیمت یاب های زیادی در سال های اخیر صورت گرفته وعدم ماندگاری و ثبات قدم بودن این گونه سایت ها باعث شده که فروشگاه های اینترنتی به اینگونه طراحی سایت ها اعتماد نکنند و تمایلی به استفاده از اینگونه سایت ها نداشته باشند. با توجه به این موضوع که اکثر کاربران کالای مورد نظر خود را از سایت گوگل جستجو می کنند و هنوز آشنایی چندانی با طراحی سایت وجست جو گرهای قیمت ندارند ،عدم آشنایی با اینگونه طراحی سایت ها و عدم فرهنگ سازی استفاده از این سایت ها مانع پیشرفت سایت قیمت یاب  گردیده است.