طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت کارگاه
25/06/2017
طراحی سایت موبایل فرندلی
25/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت لباس فروشی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت

طراحی سایت لباس فروشی

 

 

طراحی سایت لباس فروشی و بوتیک های فروش لباس که انواع لباس ها را به فروش می رساند و کاربران به راحتی وارد سایت می شوند و انواع مدل های لباس ها را مشاهده می نمایند و نسبت به خرید مدل لباس مورد نظر خود اقدام می نمایند. در طراحی سایت لباس فروشی می توانید به راحتی کاتالوگ و ژورنال های لباس خود را درج نمایید.

 

 

طراحی وب سایت لباس فروشی

 

 

طراحی وب سایت لباس فروشی در دسته بندی خود می تواند انواع لباس کودکانه ، لباس زنانه ، لباس مردانه ، لباس مجلسی را داشته باشد و در آن نمونه لباس های تولیدی خود را بگذارند. در طراحی سایت لباس فروشی می توانید در سئو آن کار نمایید و در کلمات کلیدی که مرتبط به کسب و کار شما است در رنکینگی قرار دهید تا بتوانید کاربرانی را به سمت سایت هدایت نمایید و نیز پس از هدایت کاربران به آنها نمونه لباس های تولیدی خود را نمایش دهید. در نمودن سبد خرید می تواند طراحی سایت لباس فروشی شما را به مانند فروشگاه لباس فروشی تبدیل نماید تا آیتم ها و لباس هایی که مورد پسند آنها قرار گرفته است را در سبد قرار دهد.

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

 

امکانات در طراحی سایت لباس فروشی

 

در طراحی سایت لباس فروشی می توانید درگاه پرداخت نیز متصل نمایید تا افراد پس از انتخاب لباس مورد نظر خود به صفحه پرداخت آنلاین و اینترنتی هدایت گردند. در واقع کاربران با ورود به طراحی سایت لباس فروشی شما به مانند اینکه وارد فروشگاه اینترنتی لباس فروشی شما وارد شده اند عمل می نمایندو پس از انتخاب لباس خود در خصوص پرداخت اقدام می نمایند.