طراحی سایت فروشگاهی و بررسی آن ها
25/10/2016
طراحی سایت
طراحی سایت خودرو
29/10/2016
نمایش همه

طراحی سایت لوازم خانگی

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه برای شرکت های عرضه و تولید لوازم خانگی ، طراحی وب سایت لوازم خانگی بسیار حائز اهمیت می باشد . این نوع شرکت ها یکی از صنایع فعال در حوزه اقتصاد جهانی محسوب می شوند . با طراحی سایت لوازم خانگی امکان معرفی کالا ها ، افزایش فروش ، پشتیبانی محصولات ، گارانتی کالاها و ارائه اطلاعات راجع به محصولات برای شما به وجود خواهد آمد . گسترش و دوام صنعت لوازم خانگی وابسته به میزان تقاضا محصول می باشد از این رو با طراحی وب سایت ، فضایی مناسب برای افزایش تقاضا به وجود خواهد آمد . امروزه استفاده از فناوری های نوین در ساخت لوازم خانگی به صورت چشم گیری در حال گسترش می باشد از این رو بهترین و آسان ترین روش برای معرفی محصولات یک شرکت تولید لوازم خانگی ، طراحی وب سایت لوازم خانگی می باشد .
مزیت های طراحی وب سایت با موضوع لوازم خانگی :
•    کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان
•    معرفی محصولات بدون محدودیت مکانی و زمانی در وب سایت
•    کاهش و یا حتی حذف هزینه برای اجاره مغازه
•    صرفه جویی در زمان کاربران و مشتریان
•    کاهش خرج و مخارج مراجعات حضوری و حمل و نقل
ویژگی های وب سایت لوازم خانگی :
۱٫    کالا ها : تمامی محصولات و کالا ها در این بخش از طراحی وب سایت قرار می گیرند .
۲٫    توضیحات محصول : در این بخش نحوه کار کالا ، نام کالا ، مشخصات شرکت تولید کننده ، کد محصول ، توان الکتریکی کالا و اطلاعاتی از این قبیل قرار می گیرد .
۳٫    تصویر محصول : در وب سایت های لوازم خانگی تصویر کالا از اهمیت بالایی برخوردار می باشند . وجود تصاویری با کیفیت بالا و وجود امکان بزرگ نمایی در وب سایت های لوازم خانگی بسیار مهم می باشد ، لذا حتما در طراحی سایت این نکته را لحاظ کنید .
۴٫    طبقه بندی کالا ها : طبق کاربرد و یا برند محصولات آن ها را دسته بندی کنید . این امر به کاربران در یافتن محصول مورد نظرش بسیار یاری می رساند .
۵٫    نمایندگان مجاز فروش : اگر به عنوان یک عرضه کننده یا تولید کننده عمده محصولات لوازم خانگی مشغول به کار هستید در این قسمت از طراحی سایت لیستی از نمایندگان مجاز به فروش و اطلاعات تماس آن ها را قرار دهید .
۶٫    ارائه پشتیبانی و گارانتی : در این بخش مشتری ها می توانند با وارد نمودن سریال کالا از خدمات پس از فروش و گارانتی کالا با خبر شوند .