طراحی سایت شرط بندی
27/08/2017
طراحی سایت پوکر
29/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت لوزام خانگی

طراحی سایت پانا

طراحی سایت پانا

طراحی سایت لوزام خانگی

 

 

طراحی سایت لوازم خانگی در بستر خود لیستی از محصولات را می تواند درج نماید که اطلاعات در خصوص ویژگی های محصولات ، نام محصول ، قیمت محصول ، تصویر محصولات و دیگر آیتم ها که در انتخاب محصول تاثیر گذار می باشد را می توانید مشاهده نمایید. طراحی سایت لوازم خانگی می تواند در منو ها و دسته بندی های خود گروه بندی مختلفی را در خصوص محصولات درج نمایید.

 

 

طراحی وب سایت لوازم خانگی

 

 

طراحی وب سایت لوازم خانگی می تواند به گونه ای طراحی گردد که به مانند فروشگاه باشد که کاربران پس از ورود می توانند لیست محصولات را مشاهده نمایند و به انتخاب محصول مورد نظر بپردازند و ویژگی های آن را مشاهده نمایند. طراحی سایت لوازم خانگی امروزه ترافیک بالایی را فراهم می آورد

طراحی سایت نمایشگاه ماشین

 

طراحی سایت لوازم خانگی چه امکاناتی دارد؟

 

 

 

طراحی سایت لوازم خانگی به مانند فروشگاه واقعی می تواند قفسه ها را برای فروش محصولات ایجاد نماید که با ورود به صفحه می توانید اطلاعات در خصوص محصول را مشاهده نمایید که به مانند اطلاعاتی می باشد که فروشنده در اختیار خریداران قرار می دهد. سبد خرید آیتمی می باشد که می تواند محصولات خریداری شده شما را در سبد قرار دهد و به منظور پرداخت اقدام نمایند که پس از آن به سمت درگاه آنلاین به منظور پرداخت محصولات خریداری شده هدایت گردند. نحوه تحویل محصولات و لوازم خانگی خریداری شده به خریدار اعلام می گردد تا اطلاعات کامل در خصوص محصولات و لوازم خانگی که خریداری نموده اند داشته باشند.