طراحی سایت کارخانه و مراکز صنعتی
27/01/2018
مقایسه ی طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن
29/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی

 

امروزه به دلیل نفوذ بالای اینترنت و استفاده زیادی که از آن می شود، روز به روز به تعداد طرفداران مجله های اینترنتی و خبر رسانی افزوده می شود. از طریق طراحی سایت مجله اینترنتی قادر خواهید بود به مخاطبین و کاربران خود سرویس دهی کنید.

اگر ناشر یک مجله بزرگ هستید که خوانندگان زیادی را دارد و سرمایه گذاری و تمرکز خود را بر روی عرضه نسخه های چاپی مجله خود کرده اید، بدون اینکه به سیستم و روش کسب و کار شماصدمه ای وارد شود و با تنظیم برنامه ای صحصح و اصولی نسخه ی اینترنتی مجله خود را نیز طراحی کنید و به صورت محدود در اختیار بازدید کنندگان خود قرار دهید تا به صورت آنلاین مجله شما را مطالعه کنند . قطعا خوانندگانی که طرفدار نسخه های چاپی مجله شما هستند از این روش جدید و نوین با روی باز استقبال خواهند کرد.

طراحی سایت

مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی

پیاده سازی و طراحی سایت های مجله اینترنتی بسیاری از هزینه های جانبی را کاهش داده به طوری که دیگر احتیاج به تهیه کردن کاغذ در محیط های چاپخانه نمی باشد. مشتری ها و کاربران شما با داشتن رایانه و لپ تاپ یا تلفن همراه و دسترسی به اینترنت در هرجایی که باشند قادر خواهند بود، به راحتی و آسانی به خواندن جدید ترین تیتر  ها و مقالات داغ مجله اینترنتی شما بپردازند و از اخبار ها به راحتی مطلع گردند.اطلاع رسانی به صورت آنلاین و از طریق طراحی سایت مجله اینترنتی، از مهم ترین انگیزه ی متقاضیان طراحی سایت مجله های اینترنتی می باشد. بنابراین در طراحی سایت های مجله خبری تلاش می شود تا با کم ترین هزینه مناسب ترین و بهترین نتیجه را برای طراحی و پیاده سازی طراحی سایت های مجله های اینترنتی و خبرگزاری داشته باشید.

کاهش حجم طراحی سایت

معمولا برخی از امکانات و ویژگی هایی که می توان در طراحی سایت مجله اینترنتی به کار برد عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب برای عرضه و فروش مجلات و روزنامه های تاریخ روز در طراحی سایت مجله اینترنتی
  • طراحی صفحه وب برای بایگانی و ثبت روزنامه ها و مجلات در طراحی سایت مجله اینترنتی
  • طراحی صفحه وب برای ثبت نام خوانندگان و کاربران برای عرضه سرویس های بهتر و بیشتر در طراحی سایت مجله اینترنتی
  • طراحی صفحه وب برای ثبت و مدیریت نظر های کاربران برای هر نسخه از مجله و روزنامه در طراحی سایت مجله اینترنتی
  • طراحی صفحه وب برای گروه بندی مجلات و روزنامه های مختلف خود بر پایه نوع مخاطب در طراحی سایت مجله اینترنتی