طراحی سایت
طراحی سایت خود را چگونه کاربرپسند کنید
24/07/2018
طراحی سایت
طراحی سایت کارشناس روانشناسی
25/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ و جدید

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ و جدید

 

 

طراحی وب سایت – داشتن یک طراحی سایت مؤثر به همان اندازه اهمیت داشتن یک طراحی سایت در وهله اول مهم است. هیچ استفاده ای از داشتن یک طراحی سایت وجود ندارد که به هیچ وجه مفید باشد. اما سوال واقعی این است که “چگونه ما یک طراحی سایت را ایجاد می کنیم که مشتریان بیشتری را در سال ۲۰۱۸ جذب می کند؟”

 

 

 

روزهایی هستند که طراحی سایتها مورد استفاده قرار گرفتهاند. طراحان وب در حال حاضر بیشتر در مورد قابلیت و قابلیت استفاده بیشتر تمرکز می کنند. یک طراحی سایت کارآمدتر به افزایش تبدیل کمک می کند.

 

 

طراحی سایت مینیمال به عنوان طراحی سایت مدرن

 

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – Minimal یک عنصر ضروری از طراحی سایت مدرن است. اجزای کوچکتر، طراحی سایت بهتر است. این ساختار را می توان به هر شیوه ای از طراحی سایت اجرا کرد. مهم این است که برای کمک به ایجاد وضوح و تمرکز بیشتر برای کاربران طراحی سایت کمک می کند.

 

این کار به آنها کمک می کند با توجه به محتوای مرتبط متمرکز شوند و ناوبری را ساده تر و راحت تر می کند. حتی کمتر به نظر می رسد با حداقل طراحی ظاهر می شود. متعادل کردن اجزای مختلف باعث افزایش تمرکز کاربر می شود و از این رو منجر به تبدیل بیشتر می شود. صفحه محصول سیب برای iPad می تواند یک نمونه عالی از طراحی کم باشد. بررسی کنید که چگونه می توانید حداقل متن و تصاویر را در طراحی خود استفاده کنید و هنوز هم خریداران را جذب می کنید.

 

 

طراحی سایت خود موبایل فرندلی نماییید

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – یکی از مهمترین عناصر طراحی سایت مدرن است؛ چرا که بسیاری از کاربران امروزه از تلفن های همراه برای استفاده از اینترنت استفاده می کنند. اگر طراحی سایت شما دوستانه نیست، ممکن است در بسیاری از مشتریان از دست برود.

 

به طوری که آمار نشان می دهد، ضروری است که طراحی سایت شما در تلفن های همراه پاسخگو باشد. آن را در دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی است، بنابراین مشتریان بالقوه می توانند از آنها استفاده کنند. این در نهایت منجر به سود بیشتر خواهد شد. امروزه تقریبا تمامی طراحی سایت های مدرن با طراحی پاسخگو همراه هستند. با این حال، برای بررسی تفاوت ها، می توانید طراحی سایت Dropbox را از رایانه خود و همچنین گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی را بررسی کنید.

 

 

تاپیوگرافی در طراحی سایت امروزه بسیار دیده می شود

 

 

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – استفاده از تایپوگرافی نیست که اکثر بازدیدکنندگان آن را درک کنند. طرح های وب مدرن دارای تایپوگرافی تمیز، امن و جسورانه هستند. در اینجا برخی از عناصر تایپوگرافی مدرن است که تمام طراحی سایتهای این روز و سن شامل موارد زیر هستند:

 

 

طراحی وب

طراحی وب

 

فونت طراحی سایت خود را با دقت انتخاب نمایید

 

اندازه متن باید صحیح باشد هر چیزی که بیش از حد بزرگ و یا خیلی کوچک است کار نمی کند. خط فاصله باید کافی باشد تا کاربر بتواند آن را به درستی بخواند. استفاده از فونت های رنگی باید محدود باشد. سعی نکنید آن را بیش از اندازه رنگارنگ کنید. مثال خوبی از تایپوگرافی موثر می تواند بر روی طراحی سایت پروپیلو پیدا شود. بررسی کنید که چگونه فونت ها را در کل موضوع خود استفاده کرده اند.

 

 

 

تکنولوژی های مدرن را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید

 

 

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – یکی از گرایش های در حال ظهور است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است. هوش مصنوعی به سرعت در حال رشد است. رباتها میتوانند نقش مهمی در نحوه ارتباط با تکنولوژی کاربران داشته باشند.

 

با استفاده از یادگیری ماشین در راه طراحی سایت یک راه شگفت انگیز برای جذب بیشتر مشتریان است. از این فناوری استفاده کنید تا مشتریان بتوانند به طور موثر و موثرتر در طراحی سایت شما تعامل داشته باشند. این امر فرایند خرید خود را ساده تر می کند که در نهایت موجب افزایش وفاداری مشتری می شود.

 

 

ویدیو ها را در طراحی سایت می توانید به عنوان بک گراند استفاده نمایید

 

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – می توانید در برخی از طراحی سایت هایی که ویدیو های سفارشی در هدر های پس زمینه بازی می شوند. این یک روند مدرن دیگر در طراحی سایت است که در طول زمان محبوبیت پیدا کرده است. فیلم های پس زمینه در طراحی سایت ها می توانند از طریق برنامه نویسی سخت افزاری بر روی CSS و HTML به دست آیند. شما همچنین می توانید تعدادی از پلاگین ها را برای کمک به ایجاد یک ویدیو پس زمینه ایجاد کنید که می تواند بسیار جذاب باشد.

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

ویراستاران قدرتمند بصری در دسترس نیز وجود دارد که می تواند به شما اجازه دهد که این جنبه را به طراحی سایت اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که این امکانات را به نحوی نوآورانه به کار می برید. در اینجا یک مثال است که می توانید در طراحی سایت دیزل ببینید. شما می توانید ویدیو پس زمینه را که در یک حلقه پخش می کنید، بررسی کنید.

 

امنیت را در طراحی سایت خود در نظر بگیرید

 

عناصر مهم طراحی سایت مدرن ۲۰۱۸ – یکی از مهمترین عناصر طراحی سایت مدرن است زیرا هکرها همیشه به دنبال نقض در طراحی سایت برای دسترسی به اطلاعات برای سود خود هستند.

 

هکرها دقیق تر از گذشته هستند و برای طراحی سایت هایی که اطلاعات شخصی مشتری را به صورت ایمن و ایمن نگهداری می کنند ضروری است. داشتن به روز رسانی امنیتی در محل می تواند اعتماد به مشتریان را درک کند. اطمینان حاصل کنید که اقدامات امنیتی در سراسر سازگار است. به محض اینکه به روز رسانی امنیتی جدید در بازار وجود دارد، تغییرات را انجام دهید. این یک دیدار امن برای مشتری را تضمین می کند.توصیه می شود که هر صاحب طراحی سایت (تجارت الکترونیک یا غیر تجاری) باید از طراحی سایت خود از SSL استفاده کند.شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بهترین روش برای ایجاد یک جعبه جستجو در طراحی سایت شما است.

 

طراحی مدرن طراحی سایت نیازمند المان هایی می باشد که هر طراح باید به طراحی سایت متصل شود. در نهایت، همه چیز در مورد نیازهای افرادی است که محتوای شما را مصرف می کنند. این عناصر برای حفظ یک تجربه ارزشمند و پر جنب و جوش برای مشتری ضروری هستند. با این حال، این یک فهرست جامع نیست. عناصر دیگر نیز وجود دارد، اما این مهمترین چیزهاست.