طراحی سایت
دامنه طراحی سایت خود را حرفه ای انتخاب نمایید
20/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت شهرستان بابل
20/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت مدرن ۲۰۱۹

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

طراحی سایت مدرن ۲۰۱۹

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران اشکال می تواند شکاف بین شبکه مسطح و شکسته را به دلیل اینکه به راحتی می توان آنها را به یک طرح ادغام کرد. اشکال هندسی ساده با رنگ های روشن می تواند لبه های جالبی ایجاد کند و بارگیری سریع را در حالی که در حال تعامل است. طرح هایی که کمپوست را با عکاسی و نوعی شکل می دهد و یا از اشکال استفاده می کند تا الگوهای تکراری ایجاد شود، می تواند دینامیک و عمق در شبکه های شکسته یا طرح های نامتقارن را ایجاد کند.

 

 

اشکال طراحی سایت ۲۰۱۹

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

این تطبیق بخش بزرگی از این است که چرا شکل ها به یک روند در سال ۲۰۱۹ تبدیل شده اند. ریاضی هندسی به ایجاد احساس تعادل در یک طراحی سایت کمک می کند حتی زمانی که تصاویر ممکن است عدم تقارن را داشته باشند. اغلب اشکال هندسی به راحتی به راحتی در یک یا چند در کنار هم قرار می گیرند، به سرعت سازمان یا سلسله مراتب را تشکیل می دهند.

 

اشکال مانند رنگ هستند که افکار و احساسات وجود دارد که افراد به طور طبیعی با هر یک از آنها مرتبط هستند. مستطیل نشان دهنده ثبات، محافل وحدت هستند و مثلث ها و رومبس ها پویا هستند. استفاده خلاقانه از اشکال خاص یا ترکیبی از اشکال میتواند برای ایجاد احساسات یا احساساتی که شما می خواهید بازدیدکنندگان طراحی سایت خود را احساس کنید.

 

آنها را می توان به طور چشمگیری یا صرفه جویی استفاده کرد – این به سادگی وابسته به زیبایی تجاری خود است. اشکال به راحتی به شما کمک می کند که سلسله مراتب بصری را ایجاد کنید و به بخش هایی از یک صفحه که مایلید بازدیدکنندگان خود را متوجه آن کنید، توجه کنید، حتی زمانی که سایت شما از یک طراحی شبکه سنتی دور شده است. به همین دلیل ما همچنان شاهد شکل های هندسی در طراحی سایت در سال ۲۰۱۹ خواهیم بود.

 

 

طراحی سایت با سرعت بالا و ساده

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

سرعت و مینیمالیسم گرایشاتی هستند که وقتی در مورد طراحی سایت در سال ۲۰۱۹ صحبت می کنند، یکی از دلایل عمده این است که طراحی یک صفحه، همچنین به عنوان طراحی بی نظیر شناخته شده است، تبدیل به یک روند طراحی سایت ۲۰۱۹ شده است. طراحی صفحه یک عنوان بسیار توصیفی است – به وب طراحی سایت هایی اشاره دارد که فقط یک صفحه به جای صفحات طراحی سایت سرویس های چندگانه یا مقالات وبلاگ است که به طور مرتب در یک سلسله مراتب پیچیده مرتب شده اند.از یک دیدگاه بازاریابی دیجیتال سنتی SEO، این احتمالا به نظر اشتباه تبدیل می شود – برای رتبه بندی کلمات کلیدی بدون صفحات طراحی سایت و محتوایی که شما به طور معمول داشته اید، خیلی سخت تر خواهد بود و دیگر پیشرفت های پیشرفته SEO نیز آسان نخواهد بود. تکنیک. بله، در حالی که استفاده از تاکتیک های خاص SEO در طراحی بی فایده می تواند دشوار باشد، اما در آن زمان منافذ آن شروع به کاهش می کند.

 

همانطور که در طراحی سایت سرعت و مسطح مورد بحث قرار گرفت، طراحی سایت های تمیز و ساده که توسط موتورهای جستجو مورد توجه قرار می گیرند، به سرعت و به آسانی قابل دانلود در دستگاه های تلفن همراه می باشند. طراحی بی انتها به این صورت است که با داشتن کمتر از همه چیز که می تواند یک طراحی سایت را کند کند. HTML، CSS، جاوا اسکریپت، و تصاویر سایت را با اطلاعاتی که برای دانلود دانلود می کنند، مسدود نمی کنند، و این تجربه ای بهتر برای کاربر و دادن اولویت در موتورهای جستجو است.

 

 

 

طراحی سایت تک صفحه ای

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

سادگی برای طراحی سایت های تک صفحه ای دو برابر بزرگ است زیرا آنها در هر دستگاه مرورگر عالی ظاهر می شوند و به طور خودکار به یک سایت مبتنی بر تلفن همراه تبدیل می شوند. ساده بودن آن به این معنی است که راحت تر نیز مدیریت می شود. به روز رسانی ها به سایت اغلب به سرعت به دست می آید، زیرا چیزهایی هستند که خیلی تغییر می کنند یا به روز رسانی می شوند، به این معنی که برای کسب و کار شما راحت تر با طراحی سایت شما در ارتباط است. بارگذاری سریع، روند طراحی سایت فلت ، زمینه های ویدئویی هنوز هم به عنوان یک روند تا سال ۲۰۱۹ محبوبیت فراوانی دارند. شما ممکن است فکر کنید که سرعت این عناصر عظیم در سال جاری است که فیلم ها بیش از حد به یک سایت ختم می شوند، اما ، جالب توجه است، پیشینه های ویدئویی برای افزایش تبدیل شده است.

 

 

فیلم ها به سادگی قانع کننده تر از متن و یا تصاویر همیشه خواهد بود. شما احتمالا این روند را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک در طول چند سال گذشته دیده می شود. پست های ویدئویی بر روی انواع دیگر پست ها اولویت بندی می شوند. حتی هنگام تماشای فید خود، حتی آنها را با پخش خودکار در حالت بدون صدا تماشا کنید.

 

طراحی سایت سریع به عنوان طراحی سایت مدرن

طراحی سایت کارخانجات

هنگامی که یک کاربر در طراحی سایت شما فرود می آید و یک ویدئو در پس زمینه بازی می کند، احتمالا به نظر می رسد که آن را تماشا کند، زیرا فیلم ها توجه زیادی را به خود جلب می کنند. هر چه بیشتر کاربر در سایت شما باقی بماند، بیشتر احتمال دارد که آن را تبدیل کنید. این، به نوبه خود، زمان خود را بر روی متریک سایت افزایش می دهد، و میانگین زمان متوسط ​​سایت شما بالاتر است، SEO شما بهتر است. قدرت ویدئو به معنای واقعی کلمه نمیتواند به طور کامل بیان شود – آنها پیام شما را به سرعت طراحی سایت و به طور موثر ارسال می کنند، چیزی که می تواند پاراگراف های متن را برای انجام آن بگذارد. این ویدیو در عرض چند ثانیه انجام می شود. این به خصوص هنگامی مفید است که شما یک پیام پیچیده برای توضیح به کاربران خود را در مدت زمان کوتاهی که شما توجه خود را. در نهایت، فقط چیزی براق و مدرن در مورد پس زمینه ویدئو در یک طراحی سایت وجود دارد. تا زمانی که ویدئو کوتاه است، خاموش است، و نگاه خوب و با کیفیت بالا به آن، پس زمینه ویدئو می تواند بسیار برای نام تجاری خود را انجام دهد.

 

 

انیمیشن در طراحی سایت به عنوان طراحی سایت مدرن

 

یک روند ظریف اما قابل توجه در سال ۲۰۱۹ در طراحی وب، میکرو انیمیشن است. میکرو انیمیشن ها یک راه قدرتمند برای ارائه یک تجربه بصری و رضایت بخش به کاربر خود در هنگام مرور طراحی سایت شما هستند. این کار از طریق انیمیشن های کوچک انجام می شود که به کاربر درک سایت را می دهند و اعتبار آنها را هنگامی که ماوس بر روی یک عنصر قرار می دهند یا بر روی آن کلیک می کنند، مانند تغییر رنگ یک دکمه زمانی که مکان نما بیش از آن حرکت می کند.

 

طراحی سایت هنرمندان

طراحی سایت

اکثر کاربران این میکرو انیمیشن ها را همیشه در هر دو سیستم عامل مرورگر دسکتاپ و موبایل تجربه می کنند. در حال حاضر مرورگر بسیار پرطرفدار است که بیشتر شگفت انگیز است که آنها را تجربه نکنند. این انیمیشن ها به کاربر می دانند که در حال انجام اقدامات درست از طریق سایت شما هستند. آیا دکمه ارسال را روی فرم فشار داده اید؟ رنگ آن را هنگام کلیک بر روی آن تغییر داد. چگونه صفحه شما را به سرعت بازخوانی می کنید؟ کشیدن پایین یک حرکت کشیدن ایجاد می کند تا شما را متوجه شود که عمل اصلاح را به درستی انجام داده اید. به یاد داشته باشید که چگونه اشیاء متحرک مانند فیلم ها به حفظ و توجه کاربر کمک می کنند؟ این حرکات، حتی اگر آنها انیمیشن های کوچک هستند، به چشم کاربران کمک می کنند و برای آنها به عنوان یک تجربه غنی شده به عنوان سایت خود هدایت می کنند. به نوبه خود، استفاده مناسب از میکرو انیمیشن ها سلسله مراتب بصری را در یک صفحه وب ایجاد می کند، رانندگان را به سمت نقاط تبدیل تبدیل می کند و سپس آنها را برای پر کردن آنها اهدا می کند.

 

ممکن است خیلی ساده یا احمقانه به نظر برسد که یک میکرو انیمیشن میتواند یک کاربر را برای کلیک کردن بر روی فرم ارسال کند، اما فکر میکند که کاپتچای خسته کننده که از بسیاری از فرمها استفاده میکند. اگر شما خوش شانس هستید، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که بر روی کادر تأیید کلیک کنید، اما اگر شما باید از طریق فرآیند انتخاب تصاویر یا تایپ کردن دنباله رشته ای از شماره و رشته، چیزی بیشتر از این نیست که تماشای چرخش دایره به علامت . همانطور که در سال ۲۰۱۹ ملاحظه می کنید، میکرو انیمیشن ها در اینجا برای حفظ صنعت وب طراحی شده اند.

 

طراحی سایت موزه

طراحی سایت

طراحی سایت با قدرت هوش مصنوعی

 

هنگامی که آنها برای اولین بار از ۲۰ سال پیش شروع به کار کردند، به نظر می رسید که این ربات ها مشکلاتی را حل می کنند (به یاد آوردن فرمان های خود را با صدای بلند بنویسید؟) اما در طول سال ها، هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین. اینها چیزی است که به شما کمک می کند گوگل پیشنهادات خودکار را هنگام شروع تایپ کردن در نوار جستجو ایجاد کنید.

این هم همین است که فیس بوک ما را بسیار خوب می شناسد. این فیس بوک فیس بوک چیزی را شبیه ما می داند و می پرسد آیا می خواهیم خودمان را در یک عکس تگ کنیم؟ همچنین از دادههای موقعیت مکانی استفاده میکند و عادتهای خواندن ما را آموخته است تا دقیقا همان چیزی را که تبلیغات، رویدادها و اطلاعات به آنها می دهد به ما نشان دهد تا ما را به یک دکمه “مانند” ضربه بزنند.

 

طراحی سایت با قدرت تعامل با کاربر

تفاوت وبلاگ و وب سایت

تعاملات کاربر با طراحی سایت ها را افزایش دهد، به ویژه به این دلیل که عملکرد خودکار پاسخگویی در اکثر چت روم ها می تواند به طور یکپارچه با کاربران برای شما ارتباط برقرار کند و از خدمات پیشخدمت عالی برخوردار باشد. این رابطه خود را با مشتریان بالقوه در پای راست ایجاد می کند در حالیکه به طور همزمان اطلاعات برای تیم فروش خود را جمع آوری می کند قبل از اینکه در واقع با تعامل با چشم انداز شروع شود. ۲۰۱۹ ممکن است برای طراحی سایت به نظر برسد: در یک طرف دلخواه بصری وسوسه انگیز از طرح بندی شبکه های شکسته و زمینه های ویدئویی است. در طرف دیگر، مفاهیم زیبایی اما عملی از طراحی سایت فلت  و طرح بندی صفحه تنها هستند. همانطور که روند تغییر می کند، صنعت نیز چنین می کند. اقامت در کنار این روند به شما کمک خواهد کرد طراحی سایت خود را تازه، زیبا و تبدیل تبدیل کنید.