طراحی سایت چند زبانه
طراحی سایت ترجمه
۱۵/۰۷/۱۳۹۶
طراحی سایت پانا
طراحی سایت صادقیه
۱۷/۰۷/۱۳۹۶
نمایش همه

طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک

 

 

 

طراحی سایت مشاور املاک می تواند دسته بندی های مختلفی مانند اجاره املاک و یا خرید و فروش ملک مسکونی و یا تجاری را ایجاد نماید. امروزه طراحی سایت مشاور املاک با ترافیک بالایی همراه  می شوند زیرا که کاربران به راحتی می توانند در دسته بندی های مختلف وارد شوند و آگهی های مختلف را مشاهده نمایند و متناسب با خواسته خود در خصوص اجاره و خرید املاک با هم ارتباط برقرار نمایند.

 

 

طراحی وب سایت مشاور املاک

 

 

طراحی وب سایت مشاور املاک می تواند اجاره و خرید واحدهای مسکونی و یا تجاری می باشد و یا به کاربران خود اجازه و  فرصت درج آگهی های خود را دهید. بسته به اینکه می خواهید اجاره ملک تجاری و مسکونی خود را داشته باشید و یا فروش ، می توانید به درج آگهی بپردازید. امکان جستجو در میان آگهی ها نیز قابلیت جالبی می باشد که می تواند در طراحی سایت مشاور املاک درج گردد تا افراد متناسب با بودجه ، متراژی که مد نظر دارند ، تعداد اتاق ها ، منطقه و دیگر متریک ها و ویژگی به جستجو بپردازند تا ملک مورد نظر خود را برای اجاره و یا خرید اقدام نمایند.

 

 

طراحی سایت مشاور املاک چه قابلیت هایی دارد؟

 

 

 

طراحی سایت مشاور املاک قابلیت هایی همچون امکان پروفایل سازی برای کاربران به منظور درج آگهی ، امکان جستجو در میان آگهی ها ، امکان دسته بندی آگهی ها ، امکان اجاره و یا انتخاب فروش ملک ها ، درج اطلاعات تماس ، امکان تماس با مالک و فروشنده و یا بنگاه ، امکان درج تصاویر از ملک ، درج ویژگی های ملک ، درج تمامی اطلاعات که می تاوند در انتخاب ملک اثرگذار باشد، تماما در بستر طراحی سایت مشاور املاک درج گردد.

 

 

//]]>