طراحی سایت
طراحی سایت لوازم التحریر و ملزومات اداری
03/09/2018
طراحی سایت
روش های کسب درآمد از طراحی
03/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت مشتری پسند طراحی نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت مشتری پسند طراحی نمایید

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران یک طراحی سایت را بسازید، بنابراین شما انجام دادید. آنها گفتند اگر شما طراحی سایت داشته باشید، مشتریان را می گیرید، اما این اتفاق افتاده است.مشتریان بالقوه طراحی سایت خود را به مزایایی که محصول یا سرویس شما برای آنها انجام می دهند، به مشتریان بگویید.” کاس می گوید: از این تمرین است. مشتریان طراحی سایت را نمی خواهند، آنها می خواهند یک حفره در دیوار داشته باشند. بنابراین بر کیفیت سوراخ ها تمرکز می کند و اینکه این سوراخ ها چقدر آسان است.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

من در ساخت و بازاریابی هزاران طراحی سایت از سال ۱۹۹۹ مشغول به کار بوده ام، اما متوجه شده ام که حباب را آسان می کنم. بنابراین کارشناسان در طراحی سایت، SEO، copywriting، بازاریابی و قابلیت استفاده تبدیل – به توضیح خود را که چرا برخی از طراحی سایت ها موفق در حالی که دیگران شکست خورده است. توصیه های آنها ایجاد یک طرح واضح برای هر کسی که به دنبال راه اندازی طراحی سایت یا بهبود صفحات موجود است. کتاب بازاریابی و کسب و کار، می گوید: “اکثر طراحی سایت ها در مورد اینکه چقدر عالی هستند و چه چیزی مشکلی ندارند، نوشته شده است.شما می خواهید مهارت ها و استراتژی های بهتر برای کسب و کار و طراحی سایت را بدست آورید؟ ما اینجا هستیم تا کمک کنیم “این چالش است و خریدار قهرمان است.

 

 

 

 

طراحی سایت و اهمیت محتوا

 

راهنمای شما برای ایجاد محتوای طراحی سایت متناسب با کیفیت” می نویسد: “طراحی سایت شما مشتری نیست، زیرا مشتری بر روی شما تمرکز می کند و نه مشتریان طراحی سایت شما. به جای توجه به آنچه که شما انجام می دهید یا اینکه چه چیزی فروش می دهید و یا چرا شما عالی هستید، به جای تمرکز بر این که چرا مشتریان طراحی سایت شما باید مراقب باشند تمرکز کنید. چطور به آنها کمک میکنید؟ چقدر شلوار خود را شانه می کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نام تجاری را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید

 

کیفیت چیزی که شما می فروشید، با کیفیت هویت نام تجاری شما مطابقت داشته باشد یا پیشی بگیرد. لوگو طراحی دوست داشتنی: راهنمای ایجاد مارک آیکون هویت.  به عبارت دیگر، شهرت را در اطراف شرکت، محصولات و خدمات خود بسازید، که بیشتر از هر چیز دیگری است. این شهرت شما را به سوی عظمت بکشاند. مردم به طور تصادفی بر روی موارد و چیزهایی که خریداری می کنند را کلیک نمی کنند.” “آنها از مارک هایی که می شناسند و دوست دارند، حمایت می کنند. کیم می گوید: بازدیدکنندگان تکرار شده دارای دو تا سه برابر میزان کلیک بیشتر از بازدید کنندگان جدید در طراحی سایت راه هایی برای جلوگیری از هدف شما بازار قبل از اینکه آنها تصمیم بگیرند که نیاز به خرید محصولات یا خدمات شما دارند.

 

 

 

اعتماد کاربران به طراحی سایت شما مهم می باشد

طراحی سایت

طراحی سایت

تلاش برای فروش محصولات / خدمات خود را خیلی زود نتیجه خوبی نخواهید یافت. برای اولین بار به آنها احتیاج دارید تا به شما اعتماد کنند. شما می توانید این کار را با داشتن یک صفحه طراحی سایت انجام دهید، آن ها را از طریق دنبال کردن آنها به صورت اجتماعی یا از طریق آنها برای عضویت در خبرنامه خود انجام دهید. اگر وبلاگ شرکت شما فقط یک بار در ماه به روز شده و شامل تنها به روز رسانی کارکنان، چرا یک مشتری بالقوه در مورد بازگشت به طراحی سایت شما با به دست آوردن اعتماد آنها و آموزش آنها در مورد این که چرا آنها به خدمات طراحی سایت شما نیاز دارند، منجر به مشتری می شود. تمرکز بر تولید محتوا در طراحی سایت خود که مشتریان طراحی سایت بالقوه خود را آموزش می دهد و به آنها تعلق می گیرد تا آنها بیشتر به یادگیری ادامه دهند.

 

 

اگر افراد غلط در طراحی سایت خود قرار می گیرند، همه چیز برای هیچ چیز نیست”، که در مورد تقاطع خلاقیت و تجارت طراحی سایت بهتر می نماید. به عنوان مثال، اگر ترافیک طراحی سایت خود را به فروش می رسانید هیچ نوع تاکتیک تبدیل نمی شود. برای کمک به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان طراحی سایت توصیه می کند که طراحی سایت خود را با به اشتراک گذاری این سؤالات بهینه سازی کنید. آیا فضای کافی وجود دارد تا طراحی نفس بکشد؟آیا ناوبری شما به اندازه کافی کوچک است؟آیا تماس خود را به اقدامات استراتژیک؟افزایش تبدیل در طراحی سایت شما می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تجربه کاربران را در طراحی سایت خود قوی نمایید

 

یکی از بزرگترین چالش هایی که طراحی سایت ها امروز با تلاش برای وارد کردن و حفظ مشتریان تجربه می کنند، تجربه کاربر در طراحی سایت است”، که وبلاگ شش نسخه را توسعه داد. مشکل تجربه کاربر می تواند چیزی ساده باشد چون داشتن یک طراحی سایت آهسته ای که مانع بازدیدکنندگان از هر زمان در طراحی سایت شما می شود و بهبود آن می تواند نتایج بزرگی داشته باشد. پس از آن زمان بارگذاری طراحی سایت را کاهش داد. تصور کنید که افزایش یک ثانیه در زمان بارگذاری طراحی سایت میتواند برای آمازون انجام شود؟ مهمتر از همه، چه چیزی می تواند برای شما انجام دهد.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

شاید این طراحی سایت شما نیست شاید این محصول شماست “شرکت ها زمان زیادی را صرف تلاش برای ساختن طراحی -سایت خود می کنند و ایستادگی می کنند و اغلب فراموش می کنند که آنها هنوز هم باید یک محصول جامع یا خدماتی را ارائه دهند تا چیزی ارزشمندی برای مشتری فراهم کنند. از آگهی های تبلیغاتی و تبلیغاتی پررنج، بیش از حد بالا فراموش کنید و فقط آن را بسازید. قبل از اینکه آن را فراموش کنید، آن را تحویل دهید.

 

هدف از طراحی سایت خود را تعیین نمایید

 

شاید شما طراحی سایت خود را طراحی کرده باشید تا به جای مشتریان خود، هیئت مدیره خود را برآورده کنید. خود اعتماد نکن تحقیق اعتماد، داده ها و رویکرد محاکمه و خطا. طراحی موثر با تحقیق آغاز می شود. و با تحقیقات بیشتر ادامه می یابد. و هرگز تحقیق و تکرار را تمام نمی کند. او می گوید: “چشم انداز طراحی سایت شما بسیار آسان است. آسان نیست که آنها را طولانی تر از چند ثانیه نگه دارید. مسئله اصلی من این است که طراحی به نظر می رسد مهم تر از قابلیت استفاده است. من برخی از طراحی سایت های زیبا را دیده ام که به نظر منحصر به فرد و مانند زمان زیادی در آنها قرار داده شده است.

طراحی سایت

طراحی سایت

نام تجاری طراحی سایت خود را قابل مشاهده برای کاربران نمایید

 

یک طراح هویت نام تجاری طراحی سایت، به شما توصیه می کند که به سادگی فکر کنید. همانطور که مغز انسان به صورت بصری هدایت می شود، کلمات برای پردازش بیشتر طول می کشد. برای جلوگیری از وقفه جریان، برای کمک به کاربر جریان از طریق طراحی سایت یکپارچه استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر بنر و یا تماس به عمل می گوید، مشاهده خرید ما یکی، پیشنهادات رایگان دریافت کنید،” کاربر انتظار دارند که یک صفحه طراحی سایت مطابق با عنوان “خرید یک، ارائه می دهد یک رایگان” را ببینید . در صورتی که عنوان صفحه طراحی سایت به جای آن خوانده شود، کلمات متصل نیستند و به طور بالقوه ممکن است کاربر را گیج کنند.