طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت لباس فروشی
25/06/2017
طراحی سایت
۳ عامل موثر در گرافیک طراحی سایت
25/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت موبایل فرندلی

طراحی سایت موبایل فرندلی

 

 

 

طراحی سایت موبایل فرندلی که قابلیت سازگاری و تطبیق طراحی سایت در موبایل در رنکینگ طراحی سایت در موبایل اثرگذار می باشد. طراحی سایت موبایل فرندلی سازگاری در موبایل ، تبلت ، ایفون و غیره را پشتیابی می نماید. طراحی سایت موبایل فرندلی در کدنویسی و سورس سایت ادیت هایی را ظاهر می نماید تا فرمتی استاندارد را در موبایل نشان دهد.

 

 

طراحی وب سایت موبایل فرندلی

 

 

طراحی وب سایت موبایل فرندلی با افزایش جستجو توسط کاربران موبایل موضوعیت یافت. گوگل با گسترش تعداد کاربرانی که از طریق موبایل وارد سایت می شوند این موضوع را مورد ملاک قرار داد. از این رو الگوریتم موبایل فرندلی بحث سازگاری طراحی سایت را با موبایل و دیگر دستگاه ها چک می نماید. از این رو طراحی سایت موبایل فرندلی به عنوان اصل و متریکی در طراحی سایت تعریف می شود زیرا که در غیر اینصورت کاربران رنکینگ خود را در موبایل و دیگر دستگاه ها از دست خواهیم داد و در واقع مشتریان و کاربران بسیاری را نادیده گرفته ایم

 

طراحی سایت مزایده

طراحی سایت

 

طراحی سایت موبایل فرندلی چگونه است؟

 

حال با توجه به اهمیتی که طراحی سایت موبایل فرندلی دارد حال شاید این سوال برایتان مطرح شود که آیا طراحی سایت شما موبایل فرندلی هست یا خیر؟ در پاسخ این سوال می توانید گوگل را مرجع قرار دهید. سایت خود را در رنکینگ گوگل مشاهده نمایید. اگر سایت شما موبایل فردنلی باشد کلمه mobile friendly در زیر لینک شما نمایش داده می شود.