طراحی سایت
چهارچوب طراحی سایت
02/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت لوازم التحریر و ملزومات اداری
03/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت موفق

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت موفق

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران هنگامی که شما مجددا طراحی مجدد طراحی سایت میکنید می توانید وسوسه انگیزانه با هیجان از امکانات جدید، اما مهم است که جنبه های کلیدی طراحی مجدد را، از لحاظ زیبایی شناختی و دیدگاه تجاری، در نظر بگیرید. برای اینکه این فرآیند به موفقیت برسد، این دو باید در صورت تطبیق طراحی سایت جدید، بازده بالا سرمایه گذاری را هماهنگ کنند.

طراحی سایت

طراحی سایت

انجام بررسی جامع طراحی سایت موجود شما، همراه با ارزیابی محتوا، تجزیه و تحلیل و درخواست های شما برای انجام این کار ضروری است تا ببینید که هر کدام در حال انجام چه کاری هستند. اگر در برخی مواقع دوباره طراحی نشده باشید، چشم انداز اجتماعی آنلاین به طور چشمگیری تغییر کرده است و اگر می خواهید کسب و کار شما در حال رشد باشد، باید هر دو رسانه و فناوری های اجتماعی را در نظر بگیرید تا بتوانید محصول یا سرویس خود را به مخاطبان گسترده ارائه دهید. پس از پایان طراحی مجدد، آن را برای گرد و غبار جمع نکنید. هدف برای اندازه گیری و افزایش ثابت. تجزیه و تحلیل تلاش های بازسازی خود را با این پنج زمینه کلیدی به شما کمک خواهد کرد که یک طرح انسجام ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که دوباره طراحی سایت شما موفقیت آمیز است.

 

 

برای محتوا در طراحی سایت برنامه ریزی نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر محتوای طراحی سایت شما فورا چیزی را که شما انجام می دهید و آنچه را که انجام می دهید روشن نکنید، و چرا بازدید کنندگان شما باید مراقب باشند، طراحی سایت شما ممکن است هرگز انتظارات تجاری شما را برآورده نکند. اگر شما در حال برنامه ریزی مجدد طراحی سایت هستید، محتوای شما باید یکی از ملاحظات اول شما باشد. آماده سازی ممیزی محتوا یک مکان عالی برای شروع است که به معنی جمع آوری دارایی های فعلی مانند صفحات وب، مقالات، فیلم ها، تصاویر، فایل ها، پرسش های متداول و غیره است. هنگامی که این کار را انجام می دهید، به دنبال اطلاعاتی از دست رفته و همچنین آنچه باید تجدید نظر کرد. همچنین مهم است که تجزیه و تحلیل کنید که کدام صفحات طراحی سایت بیشتر بازدیدکنندگان در حال فرود هستند و اطمینان حاصل شود که آنها برای بهینه سازی و درآمد درآمد به روز می شوند. این را می توان از طریق گزارش صفحه فرود در Google Analytics بدست آورد. ایجاد محتوا در طراحی سایت برای اولین بار درک آنچه که کار می کند و چه چیزی در طراحی سایت فعلی شما نیست، تضمین می کند که شما تصمیمات آگاهانه بگیرید. “محتوای قبل از طراحی سایت” نوشته شده است.

 

سرعت طراحی سایت خود را بهبود بخشید

 

هدف اولیه طراحی سایت شما ارائه محتوا ارزشمند است، در حالی که زیبایی شناسی اهمیت دارد، در حالیکه طراحی مجدد و توسعه طراحی سایت جدید خود، یکی از مهمترین اقدامات برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان است. با طراحی محتویات در طراحی سایت ابتدا همه چیز را دور بریزید و بر اهمیت آن تمرکز کنید، با یک فرایند کارآمدتر پروژه، تکرارهای طراحی کمتر و یک طراحی سایت که دقیقتر با اهداف کسب و کار شما مطابقت دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت

رفتار کاربران را در طراحی سایت خود قضاوت نمایید

 

بازدیدکنندگان معمولا قضاوت می کنند که یک طراحی سایت قبل از ارزیابی محتوای آن چه پیش می آید. اگر بلافاصله طراحی شما را دوست ندارند و یا از آن اشتباه گرفته می شوند، آنها از بین می روند، بنابراین طراحی نقش مهمی در ادراک مردم از کسب و کار شما دارد و اعتبار آن است. برای اینکه طراحی مجدد شما موفقیت آمیز باشد، ابتدا باید به طراحی سایت فعلی خود نگاهی بیندازید و به طور کامل آنچه را که در حال کار است، بررسی کنید، چه اهدافی را انجام می دهید و در چه زمینه ای می توانید پیشرفت های قابل توجهی انجام دهید. واضح است که مخاطبان شما نیز به شما در تصمیم گیری های مبتنی بر طراحی کمک می کنند. با استفاده از نقشه های گرم ، به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه کاربران با طراحی سایت شما ارتباط برقرار می کنند و جایی که می توانید تغییراتی ایجاد کنید که باعث افزایش تبدیل می شوند. یک طراحی مجدد فرصتی است که واقعا مشتریانتان را جذب کند و نظرات خود را از کاربران دریافت کنید تا بتوانید چیزهایی را که برای آنها اهمیت دارد، پیدا کنید. این همچنین می تواند به مدیریت انتظارات نسبت به چیزی که از طراحی جدید انتظار می رود کمک کند. در مرحله طراحی سایت شما می توانید برخی از عناصر جدیدی را که در حال برنامه ریزی در طراحی سایت خود هستید، ترکیب کنید، این می تواند بسیار با ارزش در دیدن تاثیر آن بر ترافیک موجود باشد، آزمایش تغییرات کوچک می تواند تصامیم تصمیمات آینده در طراحی سایت شما باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

البته باید با طراحی اولیه خود به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری در یک طراحی منحصر به فرد مدرن، منحصر به فرد، منحصر به فرد با طرح بندی سازگار و سبک می تواند به طور قابل توجهی افزایش تعامل. رابط کاربری باید با یک سلسله مراتب محتوا در طراحی سایت تعریف شده قابل استفاده، روشن و آسان برای استفاده و درک باشد. قرار دادن عناصر طراحی سایت باید قابل پیش بینی باشد و تصاویر باید با کیفیت بالا باشند، اجتناب از استفاده از سهام، تصاویر بیش از حد استفاده می شود که اغلب به عنوان “شیک” دیده می شود. طرح رنگ شما باید محتوای شما را تکمیل کند، به عنوان آزار دهنده، طرح های رنگی فوق العاده روشن می تواند کاربران خود را آزار و اذیت کند. فونت های قابل خواندن را انتخاب کنید که می تواند به سرعت و به آسانی خوانده شود، با فاصله و خطوط مناسب، با استفاده از اندازه و وزن فونت برای تمایز بین سرفصل ها، زیر عنوان ها و پاراگراف ها. در نهایت طراحی مجدد شما نه تنها باید زیبایی شناسی طراحی سایت شما را بهبود بخشد بلکه تبدیلات را نیز افزایش داده و اهداف کسب و کار خود را به دست آورد.

 

سازگاری طراحی سایت خود را به انجام رسانید

طراحی سایت

طراحی سایت

با افزایش مصرف تلفن همراه همچنان افزایش می یابد، مهمتر از همه، بهینه سازی طراحی سایت شما برای همه سیستم عامل ها، برای جذب بیشترین تعداد بازدیدکنندگان امکان پذیر است. اگر شما برای بازدیدکنندگان خود برای مرور و یا پرداخت در طراحی سایت خود در دستگاه های تلفن همراه خود دچار درد شدید، پس از آن مشتریان بالقوه را از دست می دهید. طراحی پاسخگو به این معنی است که یک طراحی سایت برای اطمینان از اینکه محتوا و ساختار مقیاس به خوبی در همه دستگاه ها ساخته شده است ساخته شده است و تجربه کاربری بهتر را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن یک رویکرد پاسخگو به طراحی مجدد شما مزایای بلند مدت دارد، زیرا نیاز به یک سایت تلفن همراه جداگانه را از بین می برد و باعث می شود که مطالب را سریعتر و آسان تر مدیریت کنید. در حالی که استفاده از رویکرد کاملا سازگارانه با سیستم عامل، می تواند بسیار سخت و غیر عملی باشد، به این معنی است که طراحی سایت به محتوا پاسخ دهد و به طور مکرر سازگار با آن، به جای تلاش برای هدف هر صفحه و دستگاه فردی. این می تواند با ایجاد یک شبکه مایع بر اساس درصد و نه پیکسل، با استفاده از پرس و جو رسانه ها برای تعریف نقاط قطع، حذف محتوای غیر ضروری در اندازه های صفحه نمایش کوچکتر و اطمینان از مقیاس های رسانه ای بسته به وضوح صفحه نمایش.

طراحی سایت

طراحی سایت

گوگل نیز موضع واضح در مورد طراحی پاسخگو گرفته است، توصیه به استفاده از پرس و جو های رسانه ای CSS3، به طوری که همه دستگاه ها با استفاده از همان URL و HTML در میان دستگاه ها خدمت می کنند. این روش الگوریتمهای Google را قادر میسازد ویژگیهای طراحی سایت را برای خزیدن محتوای شما اختصاص دهند. با استفاده از چارچوب های جلویی پاسخ دهنده طراحی شده و ساخته شده با طراحی پاسخگو از ابتدا می تواند زمان توسعه شما را سریعتر کند. برای نمونه سازی سریع، بدون نیاز به محاسبات به عنوان تمام شبکه پاسخگو گنجانده شده است. همیشه در فاز طراحی و توسعه واکنش پذیر است که طراحی سایت ها برای افراد، نه دستگاه ها ایجاد می شود.

 

شبکه اجتماعی را در طراحی سایت خود به همراه داشته باشید

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با قرار دادن رسانه های اجتماعی در هسته اصلی طراحی سایت شما، به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا خواهید کرد و دسترسی به نام تجاری خود را افزایش خواهید داد. طراحی سایت شما و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی باید با هم یکپارچه کار کنند، به مشتریان ارائه به روز رسانی تازه، مربوط و سازگار است. کاربران خود را برای اتصال از طراحی سایت خود به تمام سیستم عامل های اجتماعی خود، ایجاد اشتراک اجتماعی و دکمه های مانند در صفحات فرود، پست های وبلاگ و صفحات محصول و سرویس و همچنین نصب پلاگین برای سیستم عامل های اصلی مانند فیس بوک، توییتر، آسان می کند. ، Pinterest یا Google+ با این حال فقط در مورد آنها جای ندهید و فراموش کنید، شامل تماس با عمل با هر یک و هدایت کاربران خود برای استفاده از آنها است. اجازه ورود به سیستم های اجتماعی را می دهد، بنابراین کاربران مجبور نیستند از طریق یک پروسه ثبت نام طولانی پیاده شوند و می توانند با استفاده از یکی از حساب های رسانه های اجتماعی خود وارد سیستم شوند. این همچنین فرصتی برای ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای تخصصی و تبلیغات هدفمند ایجاد می کند که باعث کاهش میزان جست وجو و افزایش جذب مشتری به طراحی سایت می شود.

 

 

 

 

محتوای تولید شده توسط کاربر را در طراحی سایت خود برجسته کنید، زیرا به اشتراک گذاری تصاویر، فیلم ها و بررسی ها از مشتریان، اعتماد ایجاد می کند و باعث تشویق افراد می شود. نمایش محتوا توسط کاربر در طراحی سایت، تجربه خرید شخصی شخصی را ایجاد می کند، به مشتریان بالقوه در طراحی سایت اجازه می دهد تا با نام تجاری در طراحی سایت خود ارتباط برقرار کنند. شما همچنین می توانید محیط اجتماعی بیشتری را در طراحی سایت خود ایجاد کنید با استفاده از سیستم های نظری اجتماعی مانند نظرات فیس بوک یا به عنوان کاربران می توانند افکار خود را به اشتراک بگذارند و در کانال های اجتماعی مورد علاقه خود صحبت کنند. با استفاده از آمار واقعی و نشان دادن آنچه که محصولات به طور اجتماعی در حال توسعه است، یک راه منحصر به فرد برای جلب توجه است، این امر می تواند با استفاده از طراحی سایت به دست آید. نه تنها این علاقه مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند، بلکه می توانید از داده ها برای بدست آوردن بینش عمیق به مصرف کنندگان خود استفاده کنید. خدماتی که صفحه اجتماعی اختصاص داده شده به شما اجازه می دهد که شبکه اجتماعی خود را بر روی یک صفحه واحد قرار دهید که می توانید به عنوان بخشی از طراحی سایت خود همراه با نمایش محتوای تولید شده توسط کاربر نمایش دهید. با این حال باید توجه داشته باشید که فعالیت های رسانه های اجتماعی را در طراحی سایت خود جایی قرار دهید که در آن حساس باشد، تجربیات کاربران را فقط به دکمه های پرانتز به طراحی خود تقدیم کنید.

 

 

طراحی سایت خود را ساده و کاربرپسند نمایید

 

هنگامی که به طراحی سایت کمک می کند، سرعت دیگر دیگر نیست، در حال حاضر یک ویژگی است. به سادگی با استفاده از ساختار فعلی شما مجددا کافی نیست، عملکرد از ابتدای مرحله برنامه ریزی باید در نظر گرفته شود. طراحی سایت بارگذاری آهسته به معنی بازدیدکنندگان در طراحی سایت از دست رفته شما به طور منظم است، از بین بردن مشتریان بالقوه و منفی بر رتبه بندی موتور جستجوی شما تاثیر می گذارد. یک مطالعه گوگل گزارش داد که هر ۱۰۰ میلی ثانیه زمان بارگیری می تواند فروش را به میزان یک درصد کاهش دهد. درخواست هر بازدید کننده برای گذراندن بیش از چند ثانیه انتظار برای مشاهده یک صفحه طراحی سایت در حالی که تمام دارایی ها بارگیری می شود، یک روش مطمئن برای اطمینان از بازگشت آنها یا کشف عمیق تر در طراحی سایت شما است. ارزش این را دارد که زمان را برای بررسی هر دارایی و شی در طراحی سایت فعلی خود، مورد ارزیابی قرار دهید