طراحی سایت
طراحی سایت مهندسی و رباتیک
20/01/2018
طراحی سایت
طراحی سایت دایرکتوری فایل ها
23/01/2018
نمایش همه

طراحی سایت نساجی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت صنعت نساجی

 

طراحی سایت نساجی- امروزه با افزایش کاربران اینترنتی و فضای مجازی و همچنین تبدیل شدن این تکنولوژی به بهترین مکان برای کمک به افزایش و رشد حرفه های اقتصادی وکمک به تبلیغات و آشنایی بیشتر و بهتر افراد با مشاغل مختلف ، محصولات و خدمات و… از این رو با رشد و پیشرفت در این حرفه یعنی رشد تکنولوژی و اینترنت ، فروش و سفارشات آنلاین با انعطاف پذیری بالاتری انجام می پذیرند و باعث راحت تر شدن خریدها و کارها و همین طور صرفه جویی بسیار زیادی در زمان ها شده است .

 

طراحی سایت

طراحی وب سایت– در صنعت نساجی این امر مهم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، زیرا این موضوع می تواند بستر بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی به افرادی باشد که در این حرفه فعالیت میکنند و کمک می کند تا در راستای بهبود حرفه خود قدم های بزرگی بردارند ، حال طراحی سایت نساجی به افراد فعال در این زمینه کمک بسیاری می کند و حتی آنها را قادر خواهد ساخت تا از این طریق کسب درآمد های بالایی داشته باشند .

 

معمولا برخی از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت های صنعت نساجی عبارتند از:

طراحی سایت

طراحی سایت

  1. سرعت بارگذاری بالای صفحات از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که در شرکت طراحی سایت نونگار این امر از اولویت های مهمی در نظر گرفته می شود. در طراحی سایت های صنعت نساجی به دلیل حجم بالای تصاویر موجود در گالری تصاویر از تکنولوژی GZIP در جهت فشرده سازی تصاویر استفاده می شود .

 

  1. ویژگی طراحی گرافیکی و ظاهری زیبا و مناسب باید برای تمامی طراحی سایت ها در نظر گرفته شود و طراحی سایت های صنعت نساجی نیزاین امر مستثنی نیستند ، شرکت طراحی سایت نونگاردر ابتدا مطابق با سفارشات و امکانات مورد نظر شما طراحی سایت اولیه را انجام داده و بعد از اینکه بعد تایید شما دربیاید به طراحی و پیاده سازی نهایی آن می پردازند که این موضوع مهم تا کنون باعث جلب رضایت مندی بسیازی از مشتریان شده است .

 

 

از دیگر مواردی که در طراحی سایت نساجی باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

طراحی سایت

طراحی سایت

  • امکان نمایش ویژگی های پارچه های مختلف در طراحی سایت صنعت نساجی
  • امکان سفارش طرح در جهت اجرا روی پارچه در طراحی سایت صنعت نساجی
  • طراحی و قرار دادن گالری و اسلاید تصاویر و فیلم های جذاب از صنعت نساجی در طراحی سایت صنعت نساجی
  • قرار دادن سیستم نظر سنجی آنلاین برای بررسی میزان علاقه مندی مشتریان و کاربران در طراحی سایت صنعت نساجی