طراحی سایت
طراحی سایت رزرو آنلاین
۱۴/۰۹/۱۳۹۶
اصطلاحات طراحی سایت
طراحی سایت و اپلیکیشن موبایلی
۱۸/۰۹/۱۳۹۶
نمایش همه

طراحی سایت نسخه موبایل

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت نسخه موبایل

 

 

 

طراحی سایت نسخه موبایلی موجب می گردد که کاربران شما که از سمت موبایل وارد طراحی سایت شما می شوند به خوبی نمایشی از طراحی سایت شما را مشاهده نمایند.

 

طراحی وب سایت موبایلی

 

 

طراحی وب سایت موبایلی می تواند ابعاد صفحه طراحی سایت شما را متناسب با صفحه نمایش در موبایل تنظیم نماید و از این رو موجب می گردد که کاربران شما نمایشی مناسب را از طراحی سایت شما داشته باشند و جزییات از طراحی سایت شما را مشاهده نمایند.

 

 

طراحی سایت موبایلی چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

طراحی سایت موبایلی و نسخه موبایلی می تواند به صورت رسپانسیو و یا موبایل فرندلی طراحی گردد و در واقع در زمان طراحی سایت می بایست مشخص نمایید تا در سایز و ابعاد موبایل به صورت طراحی سایت ریسپانسیو و نیز موبایل فرندلی مشاهده گردد. طراحی سایت نسخه موبایل این ایتم را مشخص می کند که در صورت استفاده از موبایل برای ورود به طراحی سایت به طراحی سایت نسخه موبایل هدایت گردد. در واقع طراحی سایت نسخه موبایل طراحی منحسر به موبایل می باشد که کاربران موبایلی را به خود هدایت می نماید و این برای طراحی سایت هایی که امکان موبایل فرندلی شدن و نیز ریسپانسیو شدن طراحی سایت را ندارند مناسب می باشد و می تواند رضایتمندی کاربران را به دنبال داشته باشد. امروزه کاربران بسیاری از سمت موبایل وارد طراحی سایت می شوند و استفاده از اینترنت در موبایل موجب می شود که کاربران به راحتی در موبایل خود به گردش در میان صفحات وب بپرزداند و نیز نیازها و سوالات خود را رفع نمایند. از این رو طراحی سایت نسخه موبایلی بسیار کارآمد و ضروری می باشد.

//]]>