طراحی سایت
آموزش قالب بندی در طراحی سایت
26/02/2019
طراحی سایت
مواردی که قبل از کدنویسی طراحی سایت باید فراگرفت
26/02/2019
نمایش همه

طراحی سایت هدفمند در راستای رسیدن به موفقیت

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت هدفمند در راستای رسیدن به موفقیت طراحی یک طراحی سایت چشم نواز که به نظر خوب می آید عالی است. با این حال، باید بیش از این که خوب نگاه کند. یک طراحی سایت کسب و کار را برای اولین بار سی ثانیه در نظر بگیرید شخصی را شخصی کنید. این زمانی است که تصور اولیه شما شکل می گیرد. طراحی سایت شما ممکن است حتی زمان کمتری داشته باشد، مگر اینکه، به عنوان یک رابط، عملکرد این عناصر را با این عناصر ارتباط می دهد سهولت استفاده بسیار ساده است که توسط مکانیک منحرف نمی شود. احساسات و احساسات مثبت در مورد کسب و کار را از بازدید کننده در طراحی سایت ترسیم کنید. ارائه یک ظاهر جذاب و حرفه ای؛ در نگاه اول یک فرمت قابل ملاحظه ای ارائه می دهد. واضح است که برچسب اطلاعات مهم اولین عقیده ای را که در مورد شیوه های کسب و کار شرکت در متن و گرافیک دارید، ایجاد کنید. این عناصر طراحی استراتژیک شما را در شناسایی اهداف خود راهنمایی می کنند و از آن ها به عنوان راهنمایی برای رفع اهداف کسب و کار استفاده می کنند که طراحی سایت خود را طراحی می کنند.

 

طراحی سایت

ضرورت داشتن یک برنامه ی استراتژیک در طراحی سایت

اجرای برنامه های طراحی استراتژیک این مراحل را در نظر بگیرید که از طریق یک پروژه طراحی سایت طراحی شده استراتژیک فکر کنید. اهداف مشتریان خود را تعریف کنید شما باید اهداف مشتری را به روشنی تعریف کنید و دقیقا همان چیزی را که انتظار دارید برای طراحی یا طراحی مجدد طراحی سایت خود بدانید را درک کنید. فقط از مشتری می پرسید اهداف طراحی سایت شما چه اطلاعاتی را به شما می دهد. با این حال، مشترکی است که نتواند به اهداف شرکت در کلمات اشاره کند. زمان مورد نیاز برای بحث در مورد گزینه ها را صرف کنید شناختن سبک و اهداف طراحی سایت خود را بدانید. سپس به یک توافق بر روی یک جهت و هدف مشخص می آیند. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید.

با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر در طراحی سایت انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند. طراحان وب اغلب تلاش می کنند تا تابع بالاتر از هنر قرار گیرند. شما می خواهید یک طرح بصری جذاب و متعادل داشته باشید، اما طراحی سایت هنر کاربردی است.

 

طراحی وب سایت

عوامل تاثیرگذار در طراحی سایت هدفمند

کارکرد فروش محصولات، انتقال اطلاعات، دسترسی به خدمات، سرگرمی و موارد دیگر باید در طراحی سایت یا طراحی مجدد شما انجام شود. اهداف باید برای همه روشن باشد، مخصوصا هنگام طراحی مجدد. مخاطب خود را بشناسید چگونه طراحی سایت شما به نظر می رسد و عملکرد آن ها به چه کسی بستگی دارد و هدف آن طراحی شده است. جمعیت شناسی حرفه، تکنولوژی، جنسیت، سن، منافع مشترک و بیشتر بر انتخاب زیبایی شناسی و قابلیت استفاده شما تاثیر می گذارد. یک طراحی سایت آموزشی اولیه برای پیش دبستانی ها بسیار متفاوت از یک انجمن پیرامون است. قابلیت استفاده از طراحی سایت های بازی با تکنولوژی معقول از یک سایت تجارت الکترونیک متفاوت خواهد بود.

مخاطبان بر سایر جزئیات مانند اندازه قلم و سبک، استفاده از گرافیک و انتخاب رنگ حتی تاثیر می گذارد. در مورد شناسایی مخاطبان خود با وجدان باشید.طراحی درایورهای مارک، طراحان گرایش های جدید و ایده های خود را دوست دارند و از آن آسان می توانند دور شوند. افزودن فلاش و صدای جیر جیر برای برخی از طراحی سایت ها بسیار عالی است اما نه همه. طراحی شما یک تصویر را طراحی می کند؛ اطمینان حاصل کنید که تصویر نشان دهنده نام تجاری است.

 

طراحی سایت

اهداف موجود در طراحی سایت

شما گام های مناسب را برداشته اید و اهداف قابل دستیابی را تعیین کرده اید، جمعیت شناسی مخاطبان خود را ایجاد کرده اید و یک دید کلی از تصویر برند دارید. اکنون زمان هماهنگ سازی استراتژی طراحی سایت با تصمیمات طراحی است. از کجا شروع کنم؟ تمرکز بر هدف اصلی ایجاد یا بازسازی طراحی سایت. این مثال از ۳ مرحله اول از “شماره ثبت نام افزایش یافته” به عنوان هدف استفاده می کند. متن “درباره ما” در “صفحه اصلی” باید روشن، مختصر و بدون قید و شرط تجاری باشد. عملکرد را توضیح دهید تا سردرگمی در طراحی سایت وجود نداشته باشد.

شما می خواهید چشم کاربران طراحی سایت را به دکمه ثبت نام یا لینک ثبت نام کنید. اگر با استفاده از نام تجاری رنگ مناسب و کنتراست دکمه یا لینک فورا قابل مشاهده است. بازدید کنندگان به وب سایت ها به احتمال زیاد زمان به دنبال مکان ثبت نام نیستند. با استفاده از مهارت های طراحی خود، بنابراین توجه خود را صفر بدون سردرگمی. فرآیند ثبت نام باید به همان اندازه نام و اطلاعات تماس باشد. آن را یک پرسشنامه، نظرسنجی یا تحقیق مالی نکنید. آن را کوتاه و ساده در طراحی سایت نگه دارید، زیرا افراد ممکن است با نگاهی به شکل طولانی طراحی شده اند. این اطلاعات را می توان در صورت نیاز و زمانی که مورد نیاز است جمع آوری.

 

طراحی سایت تهران

نقش طراحی سایت هدفمند در افزایش میزان بازدیدکنندگان

این مراحل، طراحی سایت شما را به سوی هدف تعیین شده برای افزایش ثبت نام هدایت می کند. این استراتژی هدایت تمرکز عناصر طراحی به سوی هدف همان است بدون در نظر گرفتن هدف شما می خواهید زیبایی شناسی و تمرکز است که به بهترین وجه مناسب برند و مخاطب است. اگر برند سرگرمی باشد، تمرکز بر روی ایجاد یک تجربه عاطفی با استفاده از شکل، تصویر و صدا است. اگر طراحی سایت به منظور اطلاع رسانی باشد، اطمینان حاصل کنید که استفاده آسان و خواندن آن آسان است. شما می خواهید رابط کاربری ایجاد کنید که کاربر را از محتوا منحرف نکند. هر کس ممکن است یک مشتری بالقوه باشد، اما یک مخاطب صحیح وجود دارد که متمایز است. این مخاطب احتمالا تحت تأثیر محصولات یا خدماتی است که طراحی سایت شما را تبلیغ می کند.

تمرکز بر جذب آن مخاطب حق همه چیز در مورد وب سایت از جمله تبلیغات دوره ای یا تبلیغات، طراحی محصول، نگاه کلی و احساس برای یک گروه هدف از مردم است. یک طراحی سایت برای موتورسیکلت ها ممکن است بزرگسالان بالای ۲۰-۴۵ ساله را با درآمد ۵۰۰۰۰ دلار افزایش دهد. این یک گروه عظیم و بقیه دیگر است که خارج از آن موتورسیکلت های خرید جمعیت شناخته شده است. با این حال، این گروه هدف شماست. به همین ترتیب، یک طراحی سایت شخصی دارای مخاطبان کوچک تر از همه زنان با دامنه وسیع سنی است.

 

طراحی وب سایت

موانع موجود در طراحی سایت هدفمند

موانع ورود به سیستم، ضد تولید است اگر فکر می کنید مشتریان نیاز به ارائه مشخصات کامل مالی و شخصی برای ثبت نام کاربران طراحی سایت خود دارند، فقر خود را در معرض دید قرار می دهد. مشتریان پرداخت می خواهند تا حد ممکن اطلاعاتی را که ممکن است تا زمانی که زمان برای تحقیق در مورد محصولات و خدمات خود را ارائه کرده اند، ارائه دهند. موانع بیشتری که برای ایجاد ثبت نام سریع تر می توانید کلیک کنید و در جای دیگری در طراحی سایت جستجو کنید. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که فیلدهای کمتر در فرم ثبت نام بیشتر احتمال دارد که مردم ثبت نام کنند. چرا آسان نیستی؟ اگر شما یک محاکمه آزاد را ارائه می دهید، مشتریان بیشتر به این ارتقاء می پذیرند که مجبور نیست کارت اعتباری خود را بدهند. اگر سرویس مبتنی بر وب است یا محصول قابل دانلود است، شما هنوز حتی نیاز به آدرس خود در طراحی سایت ندارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

موانع موجود جهت ثبت نام در طراحی سایت هدفمند

موانع ثبت نام، ضد تولیدی هستند شما نیاز به اطلاعاتی دارید که برای ارائه یک محصول یا خدمات نیاز دارید، اما بیش از حد لازم نیست و حتی باید کوتاه باشد. برای خودتان آن را امتحان کنید و فرم های ثبت نام خود را در طراحی سایت تنظیم کنید. آن ها را به موارد ضروری ساده کنید و اگر بعضی از اطلاعات می توانند تا زمان بعد صبر کنند، آن را در ثبت نام اولیه در طراحی سایت قرار ندهید. نظارت کنید تا ببینید آیا افزایش ترافیک در صفحه ورود به سیستم شما افزایش یافته است یا خیر. قبل از ثبت نام بازاریابی می آید بازاریابی به مشتری بالقوه در مورد آجیل و پیچ و مهره محصول یا خدمات می گوید. این سوالات مهم را پاسخ می دهد؛ این چیست؟ چه کار میکند؟ چرا من آن را می خواهم؟ چرا تو؟ شما این اطلاعات را به وضوح در دسترس قرار می دهید. برای پیدا کردن جزئیات، مشتریان را از طریق طراحی سایت خود کاوش نکنید. به راحتی آن ها را پیدا کنید و متن و گرافیک را پیدا کنید و درک کنید. هزینه واقعی همراه با نحوه و زمان پرداخت شما را شامل می شود. افرادی که بیشتر به احتمال زیاد به ثبت نام میپردازند، در صورتی که درباره آن چه شما در حال فروش هستند و مدت کاری که در آن کار می کنید روشن باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

خطا و آزمایش در طراحی سایت هدفمند

بنابراین اغلب آزمایشی رایگان باعث می شود که تقاضای ویژگی بیشتر از خرید در طراحی سایت باشد. شما می توانید تعجب کنید که آیا ارائه دهنده SaaS واقعا پول شما را می خواهد. زمانی بود که فرآیند فروش جدا از برنامه بود. دیگر نه. دو مورد مشابه هستند و برنامه باید تا آن جا که فروشندگان و طراحی سایت بازاریابی خود را به فروش برساند. تبدیل باید به هر برنامه با توانایی درخواست و تکمیل فروش در هر زمان در طول محاکمه رایگان طراحی شود. جایزه حلقه های توسعه داخلی و خارجی است که به شبکه های اجتماعی، همکاران، توزیع کنندگان، شرکای تجاری در طراحی سایت می رسد. در کوتاه مدت، کل حوزه نفوذ خود را که در آن برنامه می تواند خود را به فروش برساند. آموزش قالب بندی در طراحی سایت را که از جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را مطالعه نمایید.