تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو طراحی سایت
25/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت تزئینات داخلی ساختمان
26/09/2018
نمایش همه

طراحی سایت هوشمند چیست؟

طراحی سایت هوشمند چیست؟

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ما دیده ایم بسیاری از توسعه دهندگان طراحی سایت و طراحان در حال حاضر به یک رویکرد تلفن همراه اولین. این روش لزوما برای تلفنهای هوشمند معمول و بسیار قابل دسترس استفاده می شود. با این حال این رویکرد از لحاظ فرایند بیشتر ارائه می شود. اولین رویکرد تلفن همراه طراحی محتوا، طرح بندی و ناوبری وب سایت برای یک دستگاه تلفن همراه قبل از طراحی سایت نسخه برای دسکتاپ در یک صفحه گسترده تر است. هدف اصلی این روش این است که در مقایسه با یک صفحه نمایش دسکتاپ بسیار بزرگتر، صفحه نمایشهای طراحی سایت از دستگاههای تلفن همراه بسیار کمتر باشد.

با انجام این کار، می توانید بیشتر به محتوا تمرکز کنید تا وزن بیشتری در طراحی سایت گرافیکی و بصری داشته باشید. اولویت اصلی این رویکرد این است که یک وبسایت داشته باشد که بتواند با محتوایی مناسب برای کاربران تلفن هوشمند پاسخگو باشد. اما این بدان معنا نیست که شما قصد طراحی سایت تصویر بصری را دارید. شما فقط باید سلسله مراتب تقاضای کاربران را بر اساس ابزارهای مورد نظر خود در نظر بگیرید. امروزه یک توازن خوب محتوا، طراحی بصری و رویکرد تلفن همراه با یک تجربه کاربری پاسخگو، مواد اصلی در ایجاد یک طراحی سایت موفق می باشد.

 

 

دسترسی تلفن همراه به طراحی سایت

آیا باید انجام یک رویکرد تلفن همراه برای اولین بار انجام شود پاسخ همیشه بستگی به نوع طراحی سایت و نحوه استفاده از آن خواهد بود. در تلفن همراه، شما بیشتر از این که بیشتر از طراحی سایت بصری و گرافیک دیدن کنید را مشاهده کنید. با این حال، محتوا فقط متن و اطلاعات نیست. همچنین شامل عکس ها و سایر ویژگی هایی است که در مورد چگونگی دریافت اطلاعات توسط کاربران طراحی سایت به شیوه ای واجب است، مخصوصا وقتی که آنها از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند.

تا پایان سال ۲۰۱۵، تحلیلگرمعتقد است که ترافیک تلفن همراه از نظر دسترسی به وب سایتها از ترافیک دسکتاپ پیشی خواهد گرفت. طراحی سایت باید با در نظر گرفتن نکات درباره اینکه چگونه می توانند سایت را بهبود بخشد و کاربر تلفن همراه را برای حرکت و دریافت اطلاعات از سایت های طراحی شده خود، آسان تر کند. کلید واژه باید طراحی سایت انعطاف پذیر باشد. راهی که کاربر می تواند به راحتی به طراحی سایت دسترسی پیدا کند و در دستگاه های مختلفی که می خواهند از آنها استفاده کنند، چه در تلفن همراه، چه در رایانه لوحی یا در وب سایت است.

 

 

تغییرات در طراحی سایت

تغییر به ویژه در طراحی سایت اجتناب ناپذیر است، ما فقط باید با وضعیت فعلی خود برای انقراض و همگام سازی آن سازگار شویم. در حال حاضر آنچه در طراحی وب اتفاق می افتد فقط روندی نیست که به مدت چند سال به تدریج خاتمه یابد. محتوا و طراحی سایت همیشه قلب و روح هر طراحی وب است. طراحی سایت چه باید بکنند این است که این مواد را با هم محاسبه کنند تا سایت را پیدا کنند که برای مرورگر همراه و همچنین به عنوان خوب و مناسب برای کاربران دسکتاپ قابل دسترسی است.

طراحی سایت شما نمایندگی مستقیم شرکت شما و شخصیت شما آنلاین است. در این دیدگاه، ایجاد و نگهداری وب سایت به عنوان یک ابزار اصلی برای اطلاعات می شود اگر شما می خواهید به صورت حرفه ای، دقیق و آگاهانه در اینترنت آنلاین. حقیقت این است که موفقیت کسب و کار شما در اینترنت به طراحی سایت سایت بستگی دارد که می تواند باعث ایجاد یا شکستن آن شود. اهمیت داشتن حضور آنلاین بسیار شناخته شده است، اما اهمیت داشتن یک طراحی سایت خوب هنوز یک مفهوم ذهنی است.

 

 

URL ها در طراحی سایت

بعضی از ویژگی ها و جز یک طراحی سایت با قابلیت های خوب زیر است یک وب سایت خوب باید حرکتی آسان داشته باشد. یک وب سایت که آسان است برای استفاده بسیار مهم است، زیرا اگر بازدید کننده دشوار به حرکت از یک صفحه به دیگری، او نا امید خواهد شد و طراحی سایت را ترک. جذب بازدیدکنندگان ناخوشایند برای بازگشت به سایت بسیار دشوار است. نشانه مشخصی از کجا کاربر باشد بازدید کننده وب سایت همیشه باید یک نشانه مشخصی از صفحه طراحی سایت خود داشته باشد و نحوه دسترسی آنها را داشته باشد، بنابراین ناوبری ساده تر می شود. باید به یاد داشته باشید آسان است یکی از رایج ترین اشتباهات در طراحی وب سایت انتخاب یک نام دامنه مناسب است. نام دامنه شما باید به آسانی قابل یادآوری باشد و به راحتی بتوان آن را علامت گذاری کرد.

طراحی سایت باید آسان برای پیدا کردن جستجو برای اگر چه، زمانی که یک بار، اگر شما آن را ساخت، آنها می آیند، ماندرا برای طراحی سایت ها کار می کرد این دیگر کار نمی کند. با توجه به این که میلیون ها وب سایت اینترنتی در اینترنت وجود دارد، برای شما مهم است که اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار بالاست و آسان است.

 

 

بهترین مرورگر ها برای طراحی سایت کدام اند؟

طراحی سایت باید در مرورگرهای متعدد کار کند روزهایی هستند که تنها مرورگر اینترنتی که هرکدام از آنها استفاده می شود بوده است. امروزه مرورگرهای مختلف اینترنت هستند که مردم ترجیح می دهند از آن استفاده کنند. بنابراین، ضروری است که طراحی سایت شما قادر به بارگذاری بر روی هر مرورگر باشد چه اینکه از اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری یا گوگل کروم استفاده کنید. محتوا باید اغلب به روز شود

عامل واقعی که طراحی سایت را به سمت موفقیت تبدیل می کند محتوا است. اگر محتوای اغلب به روز نمی شود، بازدید کنندگان وب سایت هیچ دلیلی برای بازدید از سایت ندارند. به روز رسانی محتوا به صورت منظم دشوار می شود اگر کسی را نمی داند و باید به یک طراحی سایت تکیه کند، که ممکن است همیشه در دسترس نباشد.

 

 

سازگاری تلفن همراه با طراحی سایت

مهم است که تمام صفحات طراحی سایت شما یک طرح خاص را دنبال کند تا تم و یکنواختی را حفظ کند. اگر صفحه بندی صفحات وب شما با یکدیگر سازگار نباشد، وب سایت شما بی نظیر و بی نظیر به نظر می رسد، بنابراین به درستی تصویر آنلاین طراحی سایت خود را نشان نمی دهد. یکی دیگر از اشتباهات رایج که بسیاری از افراد در طراحی سایت مرتکب شده است، در یک صفحه به همان اندازه محتوا قرار می گیرد. اغلب، بسیاری از افراد اطلاعات زیادی را جمع می کنند که بازدید کننده دارای اطلاعات بیش از حد است. سازگاری طرح بندی کلید است زیرا اجازه می دهد طراحی سایت پس از آن سازماندهی نحوه قرار گرفتن آن به چه صورت می باشد.