طراحی سایت
۳ عامل موثر در گرافیک طراحی سایت
25/06/2017
طراحی سایت قهوه خانه
طراحی سایت تالار
25/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت ویدیویی

طراحی سایت لوازم خانگی

طراحی سایت

طراحی سایت ویدیویی

 

 

طراحی سایت ویدیویی برای وب سایت هایی که می خواهند امکان نمایش و نیز دانلود فایل های ویدیویی را برای کاربران خود فراهم آورد موضوعیت می یابد. طراحی سایت ویدیویی می تواند برای کاربران آرشیویی از فایل های ویدیویی مختلف را به وجود می آورد و نیز اینکه امکان دانلود فایل نیز میسر می گردد.

 

 

طراحی وب سایت ویدیویی

 

 

طراحی وب سایت ویدیویی امروزه از سایت های پرترافیک می باشد که کاربران بسیاری را با هدف دانلود فایل های مختلف در زمینه های متعدد وارد سایت می گردند. طراحی سایت ویدیویی نیاز به حجم هاست و فضای بالا دارد تا فایل های ویدیویی مختلف در آن قرار گیرد. فایل های آموزشی ویدیویی از پربازدیدترین فایل ها خواهد بود که به دلیل کیفیتی که دارد می تواند اهداف آموزشی را به خوبی پشتیبانی نماید. طراحی سایت ویدیویی در دسته بندی های مختلف در منو و زیر منوها می تواند قرار گیرد تا یافتن فایل آموزشی مورد نیاز برای کاربر راحت تر باشد و در تایم زمانی کوتاه تری بتواند یافت شود. همچنین اینکه می توانید امکان نظرگذاری را برای کاربران فراهم نمایید تا ایده های خود را در خصوص فایل های ویدیویی در طراحی سایت شما درج نمایند. مشکلات و نیز سوالاتی که در خصوص فایل ویدیویی به وجود می آید می تواند در قالب سوالاتی مطرح گردد و به رفع مشکل برای کاربران مبدل شود.

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

 

امکانات در طراحی سایت ویدیویی

 

امروزه طراحی سایت های ویدیویی بسیار موفقی وجود دارد که ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود می کشاند. طراحی سایت ویدیویی در زمینه های آهنگ  ، آموزشی ، هنری ، اخبار ، اقتصادی و غیره می باشد که می توانید این دسته بندی ها را نشان دهید و فایل های ویدیویی را در آن درج نمایید.