افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل
18/11/2018
طراحی سایت با قالب فروشگاهی اپن کارت
19/11/2018
نمایش همه

طراحی سایت و آشنایی با اصول کاربردی آن

طراحی سایت و آشنایی با اصول کاربردی آن

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

استفاده از عناصر طراحی سایت معنایی باور کنید یا نه، برچسب های علمی دقیق نیستند، به همین ترتیب برای نظرات متفاوتی در مورد استفاده آنها وجود دارد. با این حال به اتفاق آرا طراحی سایت به اندازه کافی وجود دارد که به ما اجازه دهد یک راه ساده و منطقی برای طراحی سایت نامگذاری عناصر خود را پیشنهاد دهیم. بنابراین اکنون اجازه دهید از طریق چگونگی طراحی سایت انجام این کار در دو نوع صفحه مختلف راه برویم: یک صفحه طراحی سایت محتوای کلاسیک و یک صفحه اصلی مدولار. برچسب گذاری یک صفحه طراحی سایت محتوای کلاسیک بیایید استاندارد، ساختار سایت مشترک را در نظر بگیریم. یکی با هدر، یک منو، یک مقاله، یک نوار کناری و یک پایانه. ساختار یک صفحه طراحی سایت محتوای مشترک یک ساختار ساده و معمول صفحه محتوا طراحی سایت با چنین ساختاری صفحه کلاسیک، بخش های مناسب را برچسب گذاری نمی کند. بلافاصله، بلوک آشکار هستند هدر در طراحی سایت منو، منطقه اصلی، و پاورقی. بنابراین ما می توانیم با اطمینان این برچسب را در طراحی سایت برچسب گذاری کنید. یک صفحه محتوا طراحی سایت با عناصر چطور می توانیم عناصر اصلی این طرح را به صورت معنایی تگ کنیم. این بخش آسان است. حالا اجازه دهید به عنصر طراحی سایت وارد شوید. در سمت راست، لیست مقالات مرتبط با نوار کناری و نحوه پشتیبانی از ناشر طراحی سایت وجود دارد. هیچ کدام از این ها برای درک خواننده از صفحه طراحی سایت ضروری نیست، بنابراین تمام برچسب  می شود. در سمت چپ، یک قطعه مستقل از محتوای طراحی سایت وجود دارد که به خودی خود حساس است. اگر شما آن را در خوراک خود دیدید، در طراحی سایت احساس نمیکنید چیزی از دست رفته است. بنابراین، بدون تردید این یک است. مهمترین تگ است، زیرا آن چیزی است که ضروری است محتوای طراحی سایت را تعریف می کند.

 

 

اهمیت محتوا در طراحی سایت

یک صفحه محتوا طراحی سایت با عناصر منطقه برای بازگشایی، عنصر یکی از مهمترین عناصر برای شناسایی است. شما آن را با دو سوال ساده در طراحی سایت شناسایی می کنید آیا این محتوا به خودی خود حساس است آیا آن را حس می کنید اگر آن را در، مثلا، یک طراحی سایت ذکر شده است در حال حفاری عمیق تر، ما می توانیم عنصر  طراحی سایت را حتی بیشتر از هم جدا کنیم. از آنجایی که دارای دو بخش اصلی با زیرمجموعه های خود است، می توانیم این قسمت های طراحی سایت را با برچسب  قرار دهیم. عناصر می توانند شامل چندین بخش در طراحی سایت باشند به بخش ها تقسیم می شود. هر بخش باید یک و فقط یک عنوان داشته باشد. در این مورد، عنوان های به عنوان عناوین طراحی سایت بخش ها خدمت می کنند. توجه داشته باشید که عناصر طراحی سایت نباید در توزیع شوند. آنها همیشه باید یک عنوان منحصر به فرد داشته باشند و سلسله مراتب داخلی طراحی سایت خودشان باشند. عنوان اول عنوان عنوان عنوان بخش را تعریف می کند. برچسبهای عنوان زیر در همان قسمت از طراحی سایت باید نسبت به این باشد. بنابراین، اگر اولین عنوان در یک بخش استفاده کنید. همانطور که مشخصات آن را قرار می دهد موضوع هر قسمت از طراحی سایت باید شناسایی شود، معمولا با اضافه کردن یک عنوا به عنوان یک کودک از عنصر بخش خوب، پس چه چیز دیگری می توانیم در طراحی سایت تعریف کنیم تصویر در بخش اول یک برچسب طراحی سایت را به دو دلیل می گیرد یک تصویر است؛ آن را می توان به یک آپاندیس منتقل کرد. و از آنجا که تصویر یک عنوان دارد، می توانیم برچسب طراحی سایت را نیز اضافه کنیم. در یک عنصر طراحی سایت قرار گرفته عنصر  حاوی عنصر است خوب، در حال حاضر ما تقریبا تمام تگ های معنایی ارائه می دهد. تنها یک سمت در طراحی سایت است، و ما می توانیم اطلاعات را در پایین صفحه با آن قرار دهیم. در اینجا اطلاعات تماس ما در پایین صفحه طراحی سایت ظاهر می شود، اما می تواند هر جای دیگری باشد. همچنین، می توان تگ های طراحی سایت آدرس چندگانه را داشته باشد. اگر مقاله شامل نام نویسنده و لینک به حساب توییتر طراحی سایت خود بود، ما هر دو را در یک برچسب  نیز قرار دادیم. صفحات صفحه اصلی طراحی سایت به دلیل ترکیبی از انواع محتوا که معمولا شامل آنها هستند، کمی کمتر در طراحی سایت واضح است.

 

طراحی سایت

کاربرد محتوا نویسی در طراحی سایت

بیایید صفحه اصلی سایت نمونه ما را در نظر بگیریم. صفحه اصلی طراحی سایت صفحه اصلی وب سایت ساده و کاربردی در اینجا، عناصر طراحی سایت ما بدون تغییر باقی می مانند. حالا برای منطقه اصلی. ستون سمت راست هنوز یک آشکار کنار است. اما در سمت چپ، ناگهان در طراحی سایت خیلی واضح نیست. آیا مناطق با مقادیر طراحی سایت به عنوان مثال مقالات و منابع مقالات نه، آنها در فید احساس نمی کنند. آیا آنها یک عنوان نیاز دارند نوع، بله بنابراین در طراحی سایت آنها هستند. ساختار منطقه اصلی اصلی صفحه پویا کلاسیک ساختار اصلی اصلی صفحه اصلی کلاسیک طراحی سایت در داخل بخش اول، ما یک لیست از تیزرهای پست داریم. آنها مقاله ها را در طراحی سایت نشان می دهند، اما تمام مقاله را ارائه نمی کنند. آیا آنها باید مقاله ها باشند برای تصمیم گیری، بیایید از خود سوال دیگری بپرسیم آیا آنها در فید احساس می کنند بنابراین آنها قطعا در طراحی سایت هستند. و برای همان دلائل مشابه، موارد زیر بخش منابع نیز هستند. تیزرهای مقاله در صفحات طراحی سایت هنوز برچسب تگ مقاله را دریافت می کنند تیزرهای مقاله تگ طراحی سایت را از آنجایی که هنوز در فید شما اهمیت دارند، دریافت می کنند. اما، آیا آنها باید هر کدام از هر را داشته باشند، همانطور که پیشنهاد اولیه در طراحی سایت است از آنجا که مرورگرها و خوانندگان صفحه نمایش برای به اشتراک گذاشتن این جنبه از مشخصات به روز نشده بود، توصیه برای استفاده از طراحی سایت برای هر تیاس مقاله حذف شد. بنابراین، علی رغم آنچه شما ممکن است در مورد طراحی سایت شنیده باشید، یکی در هر صفحه قدیمی است و هنوز هم اعمال می شود. تیزرهای مقاله دارای عنوان هستند عنوان خبرنگاران طراحی سایت را در هر مشخصات به روز رسانی می کند. تعریف یک برچسب طراحی سایت در فوق العاده ساده است فقط عنصر را انتخاب کنید، سپس به برگه تنظیمات بروید و برچسب مناسب را انتخاب کنید. به شما کمک می کند تا برچسب خود را به طرق مختلف طراحی سایت را راه اندازی کنید. اما نمیتواند تمام کارها را برای شما انجام دهد.