طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای چه قابلیت هایی دارد؟
22/07/2018
طراحی سایت
اصول حرفه ای طراحی سایت چیست
22/07/2018
نمایش همه

طراحی سایت و اصول سئو حرفه ای

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و اصول سئو حرفه ای

 

 

طراحی سایتطراحی سایت تهران بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، که اغلب با تغییر همراه است، همچنان به سرعت تغییر می کند. تکنیک های جستجوگر که قبلا بعنوان بهترین شیوه ها در نظر گرفته می شد، اکنون از گذشته گذشته است.

 

 

 

طراحی وب

طراحی وب

طراحی وب سایت رتبه بندی جستجو نقش مهمی در تعیین محبوبیت کسب و کار شما دارد. فقط اگر طراحی سایت شما بازدیدکنندگان شما را قادر به افزایش فروش خود و کسب بازده بالا بازاریابی سرمایه گذاری (ROI). خوشبختانه، بسیاری از تاکتیک های موثر وجود دارد که می تواند منجر به افزایش دید و افزایش دوستیابی جستجو شود.

 

SEO بخش مهمی از حضور آنلاین شماست. با استفاده از تکنیک های مناسب SEO می توانید رتبه بندی و دید طراحی سایت خود را افزایش دهید. اگر کسب و کار شما در جایی در بالای نتایج جستجو باشد، کاربران بیشتری بر روی صفحه خود کلیک کرده و آنچه را که محصول یا سرویس شما است، مشاهده کنید.

 

بنابراین، چگونه می توانید طراحی وب سایت خود را بهینه سازی جستجوگرها برای خودتان در صفحات نتایج جستجو قرار دهید؟

 

در اینجا برخی از بهترین روش های SEO برای طراحی وب است که تاثیر وب سایت شما را به حداکثر می رساند.

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت URL فرندلی

 

شما باید اطمینان حاصل کنید که آدرس سایت شما بهینه ساز است. فقط از کلمات کلیدی استفاده کنید که مربوط به کسب و کارتان است و به نوعی مربوط به آن است. اجتناب از استفاده از URL های طولانی و در صورت امکان واژه های جداگانه با استفاده از خط ها. URL باید یک ایده را در مورد کسب و کار شما ارائه کند.

 

 

بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

 

برای به دست آوردن رتبه بهتر در نتایج جستجو، تصاویر خود را همراه با متن در وب سایت خود بهینه کنید. اجتناب از استفاده از تصاویر بزرگ در وب سایت خود. اندازه تصویر را از ۳۰ تا ۱۰۰ کیلوبایت با وضوح ۷۲ نقطه در اینچ حفظ کنید.

 

تصاویر بزرگ بارگذاری سایت شما را کاهش می دهد. هنگام ایجاد یک متن تصویر alt، مطمئن شوید که از کلمات کلیدی در گرافیک، تصاویر هدر، تصاویر لوگو و دکمه ها در هر صفحه استفاده می کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت سازگار در دستگاه های مختلف

 

طراحی سایت برای چندین دستگاه، مانند طراحی پاسخگو، چیزی است که گوگل توصیه می کند. این نوع طراحی به وب سایت شما اجازه می دهد به طور مطلوب در دستگاه های متعدد انجام شود. از یک دیدگاه جستجوگر وب، یک وبسایت پاسخگو دارای یک نشانی اینترنتی تنها برای موبایل و سایت اصلی است، که به این معنی است که شما باید به جای دو آدرس به یک URL واحد هدایت کنید. این یک راه آسان برای افزایش شمارش backlink های خارجی شما است.

 

 

هدایت کاربران در طراحی سایت

 

هنگامی که طراحی سایت خود را طراحی میکنید، مطمئن شوید ناوبری دشوار نیست. به کاربران اجازه می دهد که ناوبری ساده تر را در وب سایت خود بگذارند تا بتوانند به راحتی آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند. نوار ناوبری را در بالای یا در کنار حاشیه سمت چپ صفحه قرار دهید.