طراحی سایت پارچه
طراحی سایت هنری
14/06/2017
طراحی سایت فروش شارژ
میزان کاربرد یک طراحی وب سایت
15/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت و اصول سئو

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت

طراحی سایت و اصول سئو

 

طراحی سایت لیستی از متریک های سئو را در خود می گنجاند که در رنکینگ طراحی سایت شما اثرگذار می باشد. طراحی سایت شما زمانی ارزشمندی و کارایی خود را نشان می دهد که در ترافیک قرار گیرد. بار ترافیکی بالایی که از سمت موتورهای جستجو وارد سایت شما می گردند می تواند دلیلی بر اهمیت سئو سایت برای صاحبان سایت و نیز بازاریابی اینترنتی قرار گیرد.

 

 

 

طراحی سایت و اصول درونی سئو

 

متریک های سئو لیستی از آیتم های درونی و بیرونی سایت را شامل می گردد. اصول on-page و off-page سئو می بایست در طراحی سایت شما مورد اجرا قرار گیرد تا رنکینگی را برای شما به دنبال داشته باشد. اصول درونی سئو در طراحی سایت مواردی در مهم ترین فاکتور و المان محتوا را شامل می گردد. تولید محتوا به طور مرتب و روزانه و نیز تولید محتوا در راستای کلمه کلیدی طراحی سایت ، در نظر گرفتن هدینگ ها ، لینک دهی داخلی ، چگالی کلمه کلیدی مواردی هستند که در داخل طراحی سایت شما می بایست پیاده سازی گردد.

 

 

 

طراحی سایت و اصول خارجی سئو

 

 

اصول خارجی سئو به مواردی که بیرون از وب سایت شما می بایست اجرا گردد اشاره می نماید. تولید بک لینک مرتبط به کلمه کلیدی سایت شما که در وب سایت های دیگر باشد می تواند بر اعتبار وب سایت شما بیفزاید. هر چه از سایت های معتبرتری بک لینک تولید نمایید می توانید بر اعتبار و قدرت وب سایت خود بیفزایید. زمانی که بک لینک و لینک شما به واسط کلمه کلیدی های مختلف در دیگر وب سایت ها باشد در واقع بدان معنا می باشد که دیگر وب سایت ها در خصوص سایت شما صحبت می نمایند و گوگل این امر را ملاکی بر اعتبار وب سایت شما می داند.