نموه کد طراحی سایت
طراحی سایت زیبا و عدم افزایش فروش
16/03/2019
طراحی سایت
نقش آیکون ها در جذابیت طراحی سایت
17/03/2019
نمایش همه

طراحی سایت و انتخاب برند

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت و انتخاب برند شدن شرکت ها و مالکان سایت که تصمیم به داشتن طراحی سایت می گیرند یا می خواهند سایت خود را به یک برند تبدیل کنند این کار  می تواند پروسه خلاقانه ای باشد . اولین گام برند شما تماس مشتریان با طراحی سایت و محصولات شما خواهد بود بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا تبدیل به یک برند شوید . البته نا گفته نماند زمانی که تبدیل به یک برند شدید باید به این موضوع توجه داشته باشید که می خواهید توسط برند خود چه پیام یا چه مطلبی را به کاربر خود انتقال دهید یا اینکه برند شما ا ز چه طراحی  برخوردار باشد .ما در این مقاله به مواردی برای طراحی سایت تان برای تبدیل شدن به یک برند اشاره می کنیم .

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

اولین ایده برندینگ طراحی سایت

همیشه اولین ایده ای که برای طراحی سایت به ذهنتنان می رسد ممکن است بهترین ایده نباشد والبته نمی توان گفت که اعتباری ندارد .هر زمان که شما شروع به برند سازی می کنید اولین مرحله ارائه نظرات وطرح ها می باشد البته ممکن است ایده هایی در مورد وب سایت تان ارائه دهید و بعدها آن را به مرحله اجرا در بیاورید .شما باید به این موضوع  توجه داشته باشید که در مورد خودتان و تجارت تان چگونه فکر می کنید . دوست دارید دیگران با دیدن چه خصوصیات به یاد خدمات ومحصولات طراحی سایت و شرکت شما بیافتند در پیدا کردن نام مناسب برند طراحی سایت خود می توانید از مجلات و رسانه ها کمک بگیرید .به دبال مواردی باشید که برای تجارت شما از اهمیت بالایی برخوردار است .البته باید به موارد زیر کاملا توجه کنید .

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

برسی رنگ های مناسب برند طراحی سایت

کمک گرفتن از طراحی سایت کلر بورد این طراحی سایت به شما می گوید که چه رنگ ها و پالت هایی مناسب برند شما است چرا که رنگ نقطه تماس طراحی  سایت شما با کاربر است و حتی نقطه تماس برند شما با تجارت تان محسوب می گردد.  شما باید به این مسئله دقت کنید که ترکیب رنگی که انتخاب کرده اید پیام مد نظر شما را به مخاطب انتقال می دهد یا نه  این مهم بسیار ضروری است . حتما در برند سازی از خلاقیت ونو آوری استفاده کنید رعایت اصول اولیه طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

سعی کنید یک خصوصیت شخصی را ایجاد کنید

زمانی که تصمیم به داشتن برندی را برای طراحی سایت می گیرید در ابتدا لیستی از ایده ها رابرای خود ایجاد کنید و در مرحله بعدی ایجاد بهینه سازی برند را آغاز کنید و مد نظر گرفتن سلایق مشتری که قرار است محصولات شما به آنها ارائه گردد بسیار مهم است .یکی از عوامل تعین کننده زیبایی سایت شما محسوب می گردد .اگر از قبل مشتریان خاصی را نداشته اید می توانید این موضوع را مد نظر بگیرید که شما در آینده شغلی خود قرار است با چه قشری از مردم در ارتباط باشید .این مخاطبین شما در کدام منطقه جغرافیایی زندگی می کنند و برای دریافت اطلاعات به کدام منبع رجوع  می کنند . سبک های مختلف طراحی را درک کنید با توجه به این موضوع که طراحی سایت ها به طور مدام در حال تغیر وتحول است البته اگر برندهایی که به درستی کار خود را انجام داده اند  به ندرت مجبور به طراحی سایت وبرند سازی مجدد می شوند.