طراحی سایت طلا فروشی
طراحی سایت طلا فروشی
31/05/2017
طراحی سایت لوازم خانگی
طراحی وب سایت لوازم خانگی
02/06/2017
نمایش همه

طراحی سایت و تغییرات شبکه های اجتماعی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و تغییرات شبکه های اجتماعی

 

 

طراحی سایت و تغییرات شبکه های اجتماعی : امروزه محبوبیت شبکه های اجتماعی برای بسیاری از کاربران واضح می باشد ، بر همین اساس امروزه بسیاری از کسب و کار ها در زمینه های کاری متفاوت در راستای توسعه ی فعالیت شان در رسانه های اجتماعی پر طرفدار شروع به فعالیت می کنند . یک طراحی وب سایت مبتنی بر ارتباط رسانه های اجتماعی در رسیدن به موفقیت وب سایت ها بسیار موثر می باشد .  بر همین اساس همگام شدن با این شبکه های اجتماعی موجب به وجود آمدن تغییراتی در ساختار طراحی سایت ها شده است که در ادامه ی این مبحث به تحلیل و بررسی آن ها خواهیم پرداخت .

 

 

 

اهمیت طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا :

 

دسترسی به شبکه های اجتماعی از طریق تلفن های هوشمند آسان تر می باشد . بسیاری از کاربران نیز از این روش برای گشت و گذار در اینترنت و رسانه های اجتماعی استفاده می کنند ، بر همین اساس طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو بهترین راهکار برای جذب هر چه بیشتر کاربران می باشد .

 

کاراکتر های بصری در طراحی سایت :

 

رسانه های اجتماعی بر این مسئله آگاه می باشند که تصاویر و فیلم ها در این رسانه ها محبوبیت بالایی را به خود اختصاص داده اند و بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار خواهند گرفت ، به همین دلیل استفاده از عکس ها و ویدئوهای مناسب و با کیفیت در طراحی وب سایت و اشتراک آن ها در شبکه های اجتماعی می تواند به تدریج قدرتمندتر شدن برند تان را به همراه داشته باشد .

طراحی سایت فروش شارژ

 

طراحی سایت به صورت تعاملی :

 

بهترین و موفق ترین نمونه از وب سایت های تعاملی وب سایت های رسانه های اجتماعی می باشد . این شبکه ها با بهترین ترفند ها بازدیدکننده را درگیر خود خواهد نمود و کمک شایانی به تولید محتوا می نماید . امروزه وب سایت های کسب و کار های مختلفی در تلاش اند با انجام طراحی وب سایت به صورت تعاملی و حرفه ای ، تعامل بیشتری با کاربران داشته باشند و سعی دارند تا با درگیر نمودن آن ها با بخش هایی هم چون درج نظرات ، فیلم ها و … این مسیر را هموارتر سازند .