طراحی سایت
چگونه برای طراحی سایت خود ترافیک و وفاداری ایجاد نمایید
06/08/2018
طراحی سایت
برای بلاگ طراحی سایت خود تبلیغات نمایید
06/08/2018
نمایش همه

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران به عنوان یک کارآفرین، بزرگترین اشتباهی که هنگام شروع راه اندازی شما می توانید ایجاد کنید، ناتوانی در ایجاد یک استراتژی بازاریابی واضح نیست. همانطور که احتمالا قبلا می دانید، با صرفه جویی در مفهوم سازی، ایجاد و راه اندازی یک محصول عالی نمی توانید یک کسب و کار سودآور ایجاد کنید. برای موفقیت بیشتر طول می کشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

 

برای به دست آوردن کشش، رشد و تقویت و ایجاد یک کسب و کار پایدار که آزمون زمان است، باید بیش از یک محصول عالی داشته باشید. شما باید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، داستان خود را بگویید، اعتماد کنید، منافع را پرورش دهید، و در نهایت مردم را متقاعد کنید که محصول یا خدمات شما می تواند به زندگی شما کمک کند یا کار خود را ساده تر کند. برای انجام این کار، باید زمان جدی، انرژی و پول را برای ایجاد استراتژی های بازاریابی موثر سرمایه گذاری کنید.

 

مشکل این است که برای بسیاری از کارآفرینان جدید و یا کم تجربه و صاحبان کسب و کار و طراحی سایت، ایده صرف هر مقدار وقت و یا پول در مبارزات بازاریابی می تواند تهدید کننده باشد. هنگامی که به بازاریابی راه اندازی خود می آید، ابزارهای زیادی برای استفاده شما وجود دارد، کانال هایی که می توانید در آن شرکت کنید، مقالاتی که می توانید بخوانید، و مناطقی که می توانید تمرکز کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در این پست ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا از طریق سر و صدا از بین بردن هر گونه ترس از طریق ارائه اطلاعات ضروری، بهترین شیوه ها و ابزارهایی که برای ایجاد یک موتور بازاریابی برنده برای راه اندازی شما نیاز دارید، غلبه کنید.

 

قبل از سرمایه گذاری هر یک از منابع خود را در تلاش های بازاریابی که می تواند به رشد شرکت شما کمک کند، مهم است که ابتدا از اهداف تمرکز اصلی که می تواند در استراتژی کلی شما به کار گرفته شود، آگاهی داشته باشد. امروزه بسیاری از راه اندازی ها منابع سرمایه گذاری در زمینه های زیر هستند:

 

 

بازاریابی محتوا در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما موثر است

طراحی سایت

طراحی سایت

بازاریابی محتوا و جستجوگرها – ایجاد و انتشار محتویات ارزشمند در طراحی سایت و وبلاگ شما، یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش بازدهی کسب و کار جدید شما است، ایجاد اعتبار برای نام تجاری خود، افزایش ترافیک به طراحی سایت خود، گرفتن و پرورش منجر، آموزش مردم در مورد محصولات خود و خدمات، و اولین مشتریان خود را زمین می اندازد. برای کمک به ایجاد استراتژی محتوا موثر، ROI محتوا برای راه اندازی شما، از طریق راهنمای اخیر منتشر شده خود را در اینجا بخوانید.

 

بازاریابی رسانه های اجتماعی در طراحی سایت

 

بازاریابی رسانه های اجتماعی – به عنوان یک کسب و کار جدید، مشارکت در رسانه های اجتماعی ضروری است. این بهترین روش برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و آینده شماست. با این وجود، مهم این است که شما نیازی به ایجاد حضور و مشارکت در هر سایت رسانه های اجتماعی موجود ندارید. شما فقط نیاز به جایی که مشتریان شما و مشتریان ایده آل هستند. برای برخی از کسب و کارها، این به معنای تمرکز بر روی فیس بوک است. برای دیگران، این ممکن است به معنای قرار دادن زمان و انرژی بیشتر در توسعه یک فعالیت فعال در Instagram باشد. برای مشخص کردن سایت رسانه اجتماعی که باید برای راه اندازی خود سرمایه گذاری کنید، از طریق این گزارش دقیق در مورد جمعیت شناختی محبوب ترین رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی از مرکز تحقیقاتی Pew می توانید مطالعه کنید.

 

بازاریابی ایمیل در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما تاثیرگذار می باشد

طراحی سایت

طراحی سایت

 

بازاریابی ایمیل – با وجود افزایش محبوبیت سایت های رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی که در بالا ذکر شده است، ایمیل همچنان یکی از ابزارهای مستقیم و موثر است که شما می توانید با مشتریان فعلی و آینده نگر ارتباط برقرار کنید. در حقیقت، بر اساس گزارش McKinsey، ایمیل در دسترسی مشتریان جدید بیش از فیس بوک یا توییتر ۴۰ برابر موثر است. برای شروع بازاریابی ایمیل، از طریق این راهنمای از Copyblogger بخوانید. در آن، نویسنده Henneke Duistermaat ارائه می دهد ۳۷ راهنمایی برای نوشتن ایمیل است که باز، خواندن و کلیک کنید. ما همچنین توصیه میکنیم این پست را از Brian Dean در Backlinko چک کنید – این یک نکته عالی و عملی برای ساختن لیست ایمیل شما را ارائه می دهد.

 

PPC و تبلیغات اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما اثرگذار است

 

PPC و تبلیغات اجتماعی – تبلیغات PPC یا پرداخت برای هر کلیک همچنین می تواند به بازدیدکنندگان بیشتر در طراحی سایت شما کمک کند. با PPC و جستجو پرداخت شده، شما در حال ایجاد کمپین های تبلیغاتی آنلاین در گوگل و پرداخت برای نتایج (کلیک). این متفاوت از بازاریابی محتوایی است که هدف شما افزایش تراکم آلی به طراحی سایت شما است. با PPC، هدف شما استفاده از بودجه روزانه برای افزایش دید در نتایج جستجو است. برای شروع ساختن کمپین PPC برای راه اندازی، این پست وبلاگ مقدماتی WordStream را بخوانید. علاوه بر راه اندازی کمپین های PPC، اکثر راه اندازی ها همچنین تبلیغات را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر ایجاد و مدیریت می کنند. باز هم، هدف این است که افزایش دید و اتصال با مشتریان ایده آل با استفاده از هدف قرار دادن جمعیت شناسی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات در فیس بوک، اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات در توییتر، اینجا را کلیک کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

هک رشد، تجزیه و تحلیل، و CRO – هک رشد تقریبا مترادف با بازاریابی در چند سال گذشته است، اما دو مورد مشابه نیستند. بازاریابی اصطلاحات چتر است که تمامی مناطق متمرکز در این بخش توضیح داده می شود. هک رشد یک منطقه تمرکز است که شامل ایجاد و راه اندازی آزمایش های سریع و لاغر با هدف انتقال سوزن است. هک رشد در درجه اول متمرکز بر تبدیل است و نیاز به مقدار خوبی از تجزیه و تحلیل داده ها دارد. برای درک پیشرفت هک، بهترین راه برای شروع این است که با راهنمای این مبتکر از گورو بازاری نیل پاتل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع تاکتیک های CRO، دیگر راه اندازی ها در استراتژی های بازاریابی خود ترکیب می شوند؛ این مطلب را از Brian Dean در Backlinko بخوانید.

 

 

بازاریابی سنتی در کنار دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما

 

بازاریابی سنتی و روابط عمومی – با وجود آنچه برخی ممکن است به شما بگویند، بازاریابی سنتی و روابط عمومی باید همچنان در استراتژی بازاریابی کلی شما باشد. به عنوان یک بنیانگذار راه اندازی، بخشی از کار شما این است که روابط را با نویسندگان و خبرنگاران ایجاد کنید که می توانند به شما در گسترش محصول شما کمک کنند. اگر شما مانند بسیاری از بنیانگذار های راه اندازی هستید، شما همچنین باید از نوشتن و انتشار اخبار مطبوعاتی که از زمان به زمان استفاده می کنند را پر کنید تا افراد را در مورد اطلاعیه های مهم و هیجان انگیز درباره شرکت خود پر کنند. این که در آن بازاریابی سنتی و روابط عمومی هر دو به بازی می آیند. برای شروع یادگیری نحوه ترکیب بازاریابی سنتی و PR با استراتژی کلی بازاریابی خود، این پست را از KISSmetrics بخوانید.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

سرپرست بازاریابی – یک بازاریاب خوب و با تجربه برای توسعه استراتژی، هماهنگ کردن اجرای، پیگیری اهداف و مدیریت تیم است.

توسعه دهنده / طراح – حرفه ای خلاق با تمرکز بازاریابی که می تواند به شما کمک کند طراحی سایت بازاریابی دیجیتال و چاپ (بروشور معاملات، ورق های فروش، مطالعات مورد، تبلیغات فیس بوک، طراحی سایت شما، صفحات فرود، کتاب های الکترونیکی، گرافیک نام تجاری و غیره).

Copywriter – یک نویسنده متنوع است که می تواند به شما کمک کند داستان برند شما را شکل دهد و برای هر دو نسخه چاپی و بازاریابی دیجیتال کپی کنید.

بازاریاب محتوا – یک متخصص بازاریابی محتوا که می تواند به شما کمک کند تقویم های سرمقاله را ایجاد کنید، ایده های جدید وبلاگ را مدیریت کنید، نویسندگان مستقل را مدیریت کنید و مطالب را ارتقا دهید.

مدیر رسانه های اجتماعی – یک نویسنده و ارتباطگر ماهر است که می تواند محتوای خود را برای صفحات رسانه های اجتماعی شما درست کند و با پیروان شما ارتباط برقرار کند.

 

تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

متخصص تبلیغات پرداخت می شود – یک بازاریاب با تجربه ایجاد و راه اندازی تبلیغات PPC، تبلیغات هدفمند و تبلیغات رسانه های اجتماعی. همچنین باید مدیریت بودجه و پیشنهادات در تبلیغات را راحت کنید.

مدیر روابط عمومی – یک حرفه حرفه ای PR که شبکه مستقلی از روزنامه نگاران و نویسندگان بود که می توانستند هنگامی که شما برای انتشار به اشتراک جدید فشار می آورید دسترسی پیدا کنید.

Hacker Growth / CRO Expert – یک مبتکر محرمانه و مبتنی بر محرمانه است که می تواند به شما کمک کند تا آزمایش های بی رویه را انجام دهید و مشخص کنید که کدام تلاش برای دو برابر شدن در جهت رشد رشد است.

متخصص جستجوگرها – یک متخصص SEO که می تواند با بازاریاب محتوا و متخصص تبلیغات پرداخت کند، اطمینان حاصل کند که شما قادر به استفاده از تمام فرصت های جستجوگر موجود می باشید.

مدیر پروژه – یک فرد با جزئیات است که می تواند تمام پروژه های در حال انجام را برای تیم مدیریت کند.

اگر شما مانند بسیاری از بنیانگذار های راه اندازی هستید، نمی توانید این تیم ایدهآل را به درستی بسازید، و این درست است. یک تیم بازاریابی برنده ایجاد نمی کند یک شبه. این یک نفر در یک زمان اتفاق می افتد. برای شروع، فکر کنید در مورد بودجه خود، اهداف خود و جایی که به کمک نیاز دارید، سپس شروع به پر کردن نقش ها از آنجا کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

هنگامی که به بازاریابی راه اندازی خود می آید، چندین روش به طور کلی برای موفقیت و موفقیت ROI وجود دارد:

 

تعیین اهدافی که برای رسیدن به آن سخت است. اهداف به آسانی قابل دستیابی هستند، تقویت کننده های روحیه عالی برای تیم شما هستند، اما آنها به شما کمک نمی کند که راه اندازی مجدد خود را مقیاس دهید.بدانید و به مخاطبان خود گوش دهید. مشتریان خود را به استراتژی بازاریابی خود هدایت کنید. بدانید که چه اهمیتی برای آنها دارد، جایی که آنها وقت خود را به صورت آنلاین می گذرانند، چه مشکلی به آنها نیاز دارد، چه چیزی در مورد شرکت شما و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، و غیره فکر کنید.

 

انجام آنچه دیگران انجام دهد انجام دهید، کاری را انجام دهید. وسوسه انگیز است که هر راه اندازی دیگر راه می رود و استراتژی های مشابه را به عنوان دیگران اجرا می کند، اما این کار را انجام ندهید. در عوض، استراتژی هایی را که کار می کنند، اجرا کنید. اگر فیس بوک برای کسب و کار شما مناسب نیست، آن را عرق نکنید. سرمایه گذاری منابع خود را جایی که آنها تاثیر بیشتر.استخدام افرادی که از شما هوشمندتر هستند. این بهترین راه برای ساخت یک تیم شگفت انگیز از بازاریابان است. به عنوان یک بنیانگذار، نمیتوانید آن را به تنهایی انجام دهید. از منطقه راحتی خود بیرون بیایید و یاد بگیرید به افرادی که بیشتر از آنچه می دانید اعتماد کنید.

 

 

کمپین در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت فراهم نمایید

 

هنگامی که یک فرصت را می بینید، شانس خود را برای دو برابر کردن از دست ندهید. شما ممکن است با یک فرصت برای صرف ۱۰K در یک کمپین بازاریابی ارائه شده، و این می تواند ترسناک باشد. اما اگر بودجه داشته باشید و فکر می کنید که بازگشتی را که دنبال می کنید، انجام دهید. دریغ نکنید – وقتی که به هک رشد، بازاریابی محتوا، تبلیغات پرداخت شده و روابط عمومی می پردازد، فرصت ها اغلب با همان سرعت که می رسند، ناپدید می شوند.همیشه ابتدا لاغر بمانید، سپس زمان و پول را برای پالایش صرف کنید. هنگامی که به بازاریابی راه اندازی می شود، کلید این است که هنگام استفاده از تاکتیک ها، منابع کمی را صرف کنید. این به شما و تیم شما اجازه می دهد آزمایش های بیشتری را در زمان کمتری انجام دهد تا بتواند فرصت هایی را که می تواند رشد سوزن و جرقه را جابجا کند. پس از اثبات تاکتیک یا ایده موفقیت آمیز، پس از آن می توانید منابع و زمان بیشتری را برای پالایش و دو برابر شدن تلاش های خود سرمایه گذاری کنید.

 

نترسید به شکست. بازاریابی سریع حرکت می کند هر روز ایده ها و استراتژی های جدیدی در مورد شرکت ها در همه جا معرفی و نوشته شده است. به عنوان یک بنیانگذار راه اندازی، مهم است که درک کنیم که آزمایش بسیار معنی دار شدن شکست است و این درست است. کلید این است که از هر تست موفقیت آمیز یا بدون یادگیری دور شوید که می توانید به استراتژی کلی خود در پیش رو اعمال کنید.معتبر باشید و افرادی را نشان دهید که در حقیقت به آنها احتیاج دارید. شما می توانید تمام استراتژی های بازاریابی و تاکتیک هایی را که می خواهید را راه اندازی کنید، اما در پایان روز، اگر مردم به شما اعتماد نکنند یا فکر می کنید که شما واقعی هستید، هرگز هرگز نخواهید رسید. تبدیل شدن به یک بازاریابی کارشناسی ارشد، اما هرگز قانون طلایی را فراموش نکنید.هنگامی که شما آماده هستیم برای مقیاس سازی موتور بازاریابی راه اندازی شما، سرمایه گذاری در این ابزار اصلی را برای افزایش بهره وری و موفقیت در نظر بگیرید:

 

 

سئو در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما اثرگذار است

 

بهینه سازی – شما می توانید بهینه سازی برای ساخت آزمون A / B در طراحی سایت خود و یا در برنامه های تلفن همراه خود استفاده کنید.

گوگل آنالیز – شما می توانید از گوگل آنالیتیک برای پیگیری طراحی سایت و وبلاگ درگیر شدن و ترافیک استفاده کنید، و برای تنظیم و پیگیری اهداف تبدیل.

شما می توانید از Buzzsumo برای پیدا کردن محتوا برای به اشتراک گذاشتن در سایت های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید یا به ایده های جدید وبلاگ بپردازید.

ذکر کردن – شما می توانید از Mention برای پیگیری هر زمان دیگر طراحی سایت ذکر شده و یا لینک به راه اندازی خود استفاده کنید.

هارو – شما می توانید از HARO برای پیدا کردن فرصت های مطبوعات آزاد برای راه اندازی خود استفاده کنید.

 

 

شبکه ای اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت شما اثرگذار است

 

تبلیغات فیس بوک – شما می توانید از تبلیغات فیس بوک برای مشتریان ایده آل و هدایت آنها به طراحی سایت خود استفاده کنید.

اعلان – شما می توانید با استفاده از Adroll برای ایجاد و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی پیشگامانه ای که بازدید کنندگان طراحی سایت خود را در سراسر وب دنبال می کنید برای راندن بیشتر تبدیل ها استفاده کنید.

Asana – شما می توانید از Asana برای همکاری با اعضای تیم خود و مدیریت پروژه استفاده کنید.

پروژه های رشد هکر – شما می توانید از پروژه های رشد هکرها برای مدیریت مبارزات و تست های رانده شده با رشد استفاده کنید.

Buffer – شما می توانید Buffer را برای به روز رسانی رسانه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید و با پیروان خود ارتباط برقرار کنید.

CoSchedule – شما می توانید از CoSchedule برای ایجاد و مدیریت تقویم تحریریه وبلاگ خود استفاده کنید.

کمپین مانیتور – شما می توانید از کمپین مانیتور برای ایجاد و ارسال ایمیل مبارزات بازاریابی به مشترکین خود استفاده کنید.

SumoMe – شما می توانید از SumoMe برای گرفتن آدرس ایمیل در طراحی سایت خود و ساخت لیست خود استفاده کنید.

Moz – شما می توانید Moz را برای انجام تحقیقات کلیدی و شناسایی فرصت های جدید جستجوگر استفاده کنید.

Zemanta – شما می توانید از Zemanta برای توزیع محتوای وبلاگ خود در سایر طراحی سایت های محبوب در سراسر اینترنت استفاده کنید.