طراحی سایت
طراحی سایت با asp
09/08/2017
طراحی سایت سوپرمارکت
طراحی سایت دانشگاه مجازی
12/08/2017
نمایش همه

طراحی سایت و html

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

طراحی سایت و html

 

 

طراحی سایت و html که زبان پرکاربرد می باشد و در واقع زبان پایه برای طراحی سایت می باشد و در واقع تمامی برنامه نویس ها زبان html را به عنوان پایه ای برای طراحی سایت خود می دانند که می بایست دانش در خصوص کدهای html  داشته باشند. طراحی سایت های استاتیک از کدهای  html و نیزcss در طراحی سایت خود استفاده می نمایند.

 

 

 

طراحی وب سایت و  html

 

به واسط کدهای  html شما می توانید صفحات طراحی سایت خود را ایجاد نمایید و در هاست خود بارگذاری نمایید و در واقع به واسط کدهای  html شما طراحی سایت و سایت خود را می توانید ایجاد نمایید . به واسط کدهای css  می توانید استایل را برای طراحی سایت خود ایجاد نمایید و رنگ و گرافیکی که مد نظر نظر شما می باشد را درج نمایید. به راحتی می توانید کدهای  html و نیز css را یاد بگیرید و طراحی سایت خود را ایجاد نمایید.

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

 

قابلیت ها در طراحی سایت با  html

 

 

در طراحی سایت با  html شما نمایی ساده و زیبا از طراحی سایت خود را خواهید داشت البته اگر بخواهید در طراحی سایت خود فروشگاه اینترنتی و یا قابلیت های بسیار پیچیده را درج نمایید باید بیان نمود که این قابلیت ها در زبان  html قابل اجرا نخواهند بود و شما به زبان php و دیگر زبان ها نیاز خواهید داشت. طراحی سایت استاتیک به واسط استفاده از کدهای  html اجرا می گردد و ایجاد می گردد.