طراحی سایت
طراحی سایت تفریحی
۱۲/۰۸/۱۳۹۵
طراحی سایت
طراحی سایت آتلیه
۱۵/۰۸/۱۳۹۵
نمایش همه

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه در دست داشتن یک وب سایت برای تمامی پزشکان مناسب ترین روش برای اعلام حضور آن ها در فضای اینترنت می باشد . طراحی وب سایت پزشکی در واقع همانند یک مطب آنلاین و مجازی می باشد که به وسیله آن می توان رابطه ای نزدیک تر با کاربران برقرار نمود و مطالب پزشکی را به صورت تصویر ، مقاله و یا ویدئو در اختیار علاقه مندان قرار داد . این روز ها طراحی سایت پزشکی به اندازه ای در میان کاربران اینترنت به محبوبیت رسیده است که بسیاری از افراد برای رسیدن به راه حلی برای رفع مشکلات جسمانی خود از موتور های جستجو گر استفاده می کنند .

 

اهمیت محتوای منحصر به فرد در طراحی وب سایت :

طراحی سایت پزشکی

ایجاد مطالب و مقالات پزشکی در بازه زمانی مشخص ، در سئو وب سایت و جذب کاربر بسیار تاثیر گذار می باشد . تولید محتوای منحصر به فرد طراحی سایت شما را نسبت به سایت هایی که دارای محتویات تکراری می باشند ، به جایگاه بالاتری منتقل خواهد نمود .

بررسی هدف اصلی طراحی وب سایت پزشکی :

امروزه مهم ترین هدف از طراحی وب سایت پزشکی رزرو وقت و نوبت دهی آنلاین برای راحتی کاربران و مشتریان می باشد . یکی دیگر از اهداف طراحی سایت پزشکی برقراری ارتباط از طریق پرسش و پاسخ با بیماران برای سهولت و سرعت بخشیدن به ارتباط پزشک و بیمار می باشد . هم چنین می توانید در وب سایت تان با قرار دادن تصاویری از مکان مطب یا کلینیک در گالری تصاویر اطلاعات مفیدی را در اختیار بیماران و بازدیدکنند گان سایت قرار دهید .

 

برخی ویژگی های طراحی سایت پزشکی :

  • قابلیت رزرو و تنظیم وقت ملاقات با پزشک به صورت آنلاین در وب سایت
  • قابلیت ایجاد بانک کتاب و مجله های پزشکی در طراحی سایت
  • امکان اعمال تغییرات در چیدمان منو سایت
  • قابلیت اضافه نمودن صفحات و محتوا در وب سایت به صورت نا محدود
  • به نمایش گذاشتن محل کلینیک یا بیمارستان در نقشه گوگل
  • در نظر گرفتن بخشی در طراحی وب سایت برای معرفی تخصص های پزشک و خدماتی که ارائه می شوند .
  • وجود قسمتی برای تبلیغات فلشی ، بنری و عکسی
//]]>